geriausi maisto produktai, kai norisi užkandžiauti?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
asmeniškai aš mėgstu suši, kai turiu apetitą. taip pat ką tik paragavau sakuros mochi, kai buvau apsvaigęs, ir jis buvo nepriekaištingas, tai įkvėpė mane sukurti šią temą lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Turi vargu ar kramtyti, bet suši gerai
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ach, turiu nesutikti, man patinka šokoladinis Hagen das arba 30-ųjų pabaigos - 40-ųjų pradžios visiškai beplaukis kiškis, ketvirta būtų tallhouse šokoladiniai sausainiai, o penkta - vokiškas šokoladinis pyragas. Nepilnas pienas yra absoliuti būtinybė su paskutiniais 2 ir metamfetamino ir tumbleris Bushmills su antruoju numeriu ir tikra plakta grietinėlė su #1 ir galimai taip pat numeris 2.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
visi šie dalykai eina sunkiai, išskyrus valgymą ant metamfetamino. vemiu kiekvieną kartą, kai bandau lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Aš jums rekomenduoju kopūstus, iš juoko, jei nemėgstate daržovių, idk, bet daržovės gali lengvai užpildyti jūsų tuščią skrandį, sakau jums iš empirinių įrodymų, isnt mokslinis taip pat.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Priklausomai nuo vartojamų narkotikų, tai taip pat turi įtakos, aš labiau gilinuosi į kanapių klausimą.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
žolė yra vienintelis narkotikas, nuo kurio aš esu alkanas ^^;

negaliu valgyti nuo nieko kito, išskyrus galbūt alkoholį, bet nemėgstu gerti. paprastai kiekvieną kartą, kai užsirūkau, tiesiog verkiu...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Pirmą kartą matau, kad kas nors kitas sakytų nenugriebtas pienas. Didelis pliusas! Prisiekiu juo - skystu maistu! Ir tie gyvuliniai riebalai, tokie naudingi! Esu labiausiai išsekęs vaikinas, einantis gatve, bet popieriniame maišelyje turiu ketvirčio ąsotį nenugriebto pieno, kurį gurkšnoju. Paprastai pienas 1 ir 2 dienai, jei apskritai ką nors valgau. Po to kažkiek atsiranda apetitas, sunku pasakyti. Nuodai slypi dozėje, kol nesukandžioju dantų, iki to laiko galiu valgyti beveik viską. Kartais ateina laikas į darbą ir supranti, kad nuo penktadienio nevalgei. Būkite pasiruošę. Pienas ir pedialyte išgelbės yo ass! Kartais "Redbull" ir pakuotė "Skittles" yra čempionų pusryčiai.

Ant žolės, šūdas, viskas yra labai valgoma ant žolės, paprastai tada prasideda saldumynai arba atsiranda noras (sūrus, aštrus, žemės riešutų sviestas ir t. t.)... Galėčiau parašyti knygą, bet jei turėčiau rinktis, tai terijakio vištienos mišrainė su puriais baltais ryžiais arba ryžiai su pupelėmis ir būtinai "specialiu padažu" ;] ... ... ... Tačiau visada tinka keli Kalifornijos suktinukai. Pusryčių maistas labai vėlai vakare / anksti ryte, dažniausiai geriant, gal po geros kelionės, kas žino... Mėgstu keptas bulves, blynelius, šoninę, omletą, viską. Šaltos vaisių salotos su medumi arba uogų kokteilis ir galiausiai OL virškinimui ir laikas gerai išsimiegoti - vis dėlto alkoholį geriu labai retai. Gėrimas yra girtas... bet tam yra laikas ir vieta. Paprastai turiu pasirinkti piktnaudžiavimo fazę - alkoholį ar opiatus, man paprastai - pastaruosius. Tačiau tai jau visai kita skardinė.

Dažniausiai skelbiu vegetarizmą, bet retai jį praktikuoju. Visą laiką renkuosi tik vaisius ir daržoves arba kitaip tariant viską, kas neperdirbta, kitaip tariant, kuo labiau priartėti prie natūralaus pavidalo, koks jis buvo surinktas. Kiaušiniai, žuvis, pupelės, riešutai ir (arba) ankštinės daržovės ir t. t. Venkite ūkiuose auginamos žuvies. Ar jau sakiau, kad nenugriebtas pienas? Varškė ir jogurtas. Stenkitės vengti raudonos mėsos ir kiaulienos, kai tik įmanoma. Tačiau niekada negaliu atsisakyti gero sūrio mėsainio... Vištiena ir kalakutiena nėra labai kenksmingos, bet stenkitės jas valgyti saikingai ir konservatyviai. Pastarąjį mėnesį gyvenau tik iš skrebučių, bet stengiuosi nevalgyti jokių grūdinių produktų, nes jie visi yra perdirbti arba iš tikrųjų - tuščios kalorijos su kenksmingais priedais. Avižiniai dribsniai yra bene vienintelė išimtis. Išbraukite sviestą, cukrų ir grietinėlę, įdėkite alyvuogių aliejaus, medaus, acto ir kiek tik norite česnakų, pipirų bei žolelių, ir jūs auksinis ponaitis. Akivaizdu, kad tai neturėjo būti sveikuolių tema ar pranešimas, bet tai yra mano išminties žodžiai. Stenkitės rūpintis savimi. Ne visada nori ar privalai, bet kartais reikia ir privalai nueiti tam tikrą atstumą. Gera žinoti, kaip tai padaryti. Ne metamfetaminas taip greitai tave naikina, o miego ir rūpesčio trūkumas. Festeris atrodo kiek senstelėjęs savo amžiui, bet, turint omenyje, kad jam sekėsi gerai. Valykitės dantis, kai tik įmanoma - dar geriau turėkite jų rinkinį su savimi automobilyje ar pan. Galėčiau tęsti toliau, bet paliksiu tai kitam pranešimui.

Vienas iš mano mėgstamiausių posakių: "Alkis - geriausias prieskonis".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tokia tiesa. tavo atsakymas yra super išsamus!!! aš geriau atsakyčiau, bet im kepė, kai rašiau šį tekstą ^^;

ir tu teisus, aš tikrai noriu kažko saldaus T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣suši , geras sąnarys ir per radiją grojanti grupė "The Doors",
O, mano dieve,... taip, aš tave jaučiu
 
Top