Question Geriausi forumai?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Geriausi forumai? Šis atrodo geras ieško tokių, nes žinau, kad šiuo metu baimė neveikia.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Lenkų svogūnų forumas
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
ar galite pasidalyti nuoroda? tai deepweb forumas?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
galite pabandyti "Kepimo duonos ekspertas", jei esate nepatenkinti šiuo...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Idk, kodėl kas nors sveiko proto turėtų ieškoti toliau nei šis forumo šedevras. Kaip? Per savo trumpą laiką šioje realybėje nesu matęs nieko panašaus, jo "pagrindinių narių" dėmesys detalėms ir atsidavimas yra neprilygstamas... Be to, jis pritraukė gana įdomią žmonių grupę. Tikrai vieninteliai tokie. Aš myliu šį forumą! Aš myliu BB.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Kas atsitiko su baime? Šiomis dienomis negaliu susisiekti su Toru, todėl nežinau, kas dabar vyksta su dread.
Žinoma, manau, kad breaking bad yra puikus, bet taip pat noriu jums rekomenduoti keletą kitų forumų.

1.https://drugbuyersguide.info/threads/chemsales888.8484/page-3#post-222367
NPjeMiUdO4
Geras forumas, kuriame verta apsilankyti.
2. https://dopek. eu/
PbJAnO6kSr
Dauguma forumo naudotojų yra iš Europos.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Kadangi tai specializuota gamyba ir čia tikrai daug gerų, protingų gerai išauklėtų naudotojų, o ne tiek daug sukčių vaikų, nes jie net nežino, apie ką tai yra!

Cebulka taip pat puikus, bet, deja, dažniausiai ne anglų kalba.

Man taip pat patiko Dread, bet kadangi jis visą laiką neveikia, tai yra nenaudojamas! Nežinau, ar jis buvo sugadintas...

Mane taip pat domina tokios lentos kaip ši, bet be neprofesionalių gangsterių vaikų ir žmonių, neturinčių specifinių žinių apie narkotikus ir pan.

Taigi, jei yra kokia nors "pažengusiųjų" lenta, praneškite man! Be narkotikų, kurie mane domina labiausiai, taip pat domiuosi dokumentų klastojimu ir sukčiavimu.

Visa tai didelės temos, bet be to, ten yra tik lentos, kuriose 90% noobs, nenoriu dalintis savo informacija, kurią surinkau per daugelį metų, tik su profesionalais, nes priešingu atveju neinformuoti žmonės paima informaciją ir padaro ją netinkamą naudoti, nes jie apsimeta, kad žino, ką daro.

Pavyzdžiui, kaip sukurti skimerį ar daugybę kitų dalykų, kuriais bijau dalytis su noobais.

Čia su visais vaizdo įrašais ir t. t. jo matoma, kad yra profesionalų, kurie nori iškelti lentą ir padaryti bendruomenę stipresnę!

Taigi gana laimingas dėl šio, bet aš esu atviras patarimų, kaip sukurti didesnį tinklą ir mokytis iš profesionalų.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ieškote informacijos apie chemiją ar tiesiog norite įsigyti vaistų? Jei norite informacijos apie chemiją, yra kelios vietos, kurios jau seniai egzistuoja arba egzistavo, todėl galite ieškoti temų, kurios šioje svetainėje nesulauks jokių paspaudimų, nes jos tiesiog neatsirado
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
ar galiu sužinoti apie tą nuorodą, pone?
 
Top