Question Looking for a vendor Geriausia metadono hidrochlorido rinka

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ieškau patikimos prekyvietės, kurioje galėčiau nusipirkti kuo grynesnio (99 %+) metadono hidrochlorido. Ar kas nors susidūrėte su geru šaltiniu?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99%+ jei norite įsigyti, kad jums nereikia ateiti čia į darknetą, galite įsigyti iš clearnet kaip analitinės klasės iš sigmaaaldrich

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

arba esate noobie, arba trolinate, nes 99%+ yra nenaudingas ir jo nerasite jokioje rinkoje.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Sutinku, galiu būti noob re darknet.

Kai sakiau 99 %, norėjau pasakyti, kad kuo grynesnis. Be to, kodėl 99 % nenaudinga, manyčiau, kad kuo grynesnė medžiaga yra naudingesnė, o ne mažiau. Bet vėlgi, taip, aš esu naujokas darknete. Nesu noob, kai kalbama apie metadono hidrochloridą labai grynu pavidalu. Man jis išrašytas injekcine forma (ir mielai tai įrodysiu). Tai yra mano ieškojimas. Man darosi vis sunkiau, o mano receptą išrašęs gydytojas tikrai labai stengiasi, kad aš jo negaučiau, todėl mano idėja yra pabandyti gauti jo iš kito tiekėjo, jei atsitiktų blogiausia ir jie jį atšauktų be įspėjimo.

Be to, taip pat, ar tai nėra aišku? ne darknete? Tikriausiai klystu, bet šiam keitimuisi nenaudoju tor ar VPN. Tačiau nenoriu susikurti priešų ar erzinti žmonių, todėl atsiprašau, jei tai padariau iš karto. Jei galite man padėti, būčiau labai dėkingas.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ok atsiprašau už tai, kad buvau šiurkštus savo ankstesnėje žinutėje vis tiek mano geriausias pasiūlymas bus nepirkti jokių vaistų darknete dauguma produktų čia yra pagaminti pogrindžio chemikų didžiausias grynumas, kurio galite ieškoti, yra ~ 70 % geriausia jums ir jūsų sveikatai klausyti savo gydytojo. vis tiek tai yra jūsų pasirinkimas aš susiesiu keletą žmonių, kurie gali jums padėti.

Tai šios rinkos pardavėjai susisiekite su jais jie gali žinoti ką nors, kas galėtų jums padėti.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum yra nukreipimai, o bbgate.com yra clearnet veidrodis, kad būtų paprasčiau.
tor nuoroda yra
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Jei abėcėlės rinka nesumažės, yra maždaug 3 pardavėjai. Brangiai kainuoja. Pigiau rasti kliniką n nueiti šeštadienį su grynaisiais, Xanax arba krekingo n nusipirkti arba iškeisti į butelius
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Neieškau skysto metadono, kuris išrašomas klinikose. Ieškau pardavėjų, kurie jį sintetina kuo grynesnį. Aš ieškau kuo grynesnių kristalų arba miltelių.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tiesiog kuo švariau, pasakiau. Be to, kodėl 99 % dalykų yra nenaudingi? Manyčiau, kad gryna cheminė medžiaga būtų naudingesnė nei mažiau. Pakartosiu dar kartą: Esu naujokas tamsiajame tinkle. Kalbant apie labai gryną metadono hidrochloridą, nesu naujokas. Jis man išrašytas kaip injekcinis preparatas (ir mielai tai įrodysiu). Tai yra mano misija. Mano planas - pabandyti įsigyti jo iš kito tiekėjo, jei nutiktų blogiausia ir jie jį atšauktų be išankstinio įspėjimo, nes man vis sunkiau ir mano receptą išrašęs gydytojas labai stengiasi, kad aš jo negaučiau.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nežinau, kas tu esi ir kodėl u r kopijuoji mano atsakymus, bet ar gali nustoti. Ačiū.
 
Top