Geriausias būdas gauti monero

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
anksčiau tai dariau labai sudėtingu / specifiniu būdu. dabar ieškau naujo būdo, kaip gauti savo monero (pageidautina nekeičiant monetų). jau ieškojau per forumą, bet nieko aktualaus neradau.
kokių nors patarimų?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Du būdai; labai paprastai pasakyti

arba eikite pirkti sub monetų, kurios nėra sekimo piniginės ir paverskite jas monero brūkšniu ir pan. ir judėkite

arba eikite į skalbimo vietos vaikinas sumokėti tam tikrą komisinį mokestį ir gauti grynųjų / skaitmeninių švarių pinigų.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
arba galėčiau parduoti jums arba visiems, kurie turi monero. tiesa?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Atsiprašau už pavėluotą patikrinimą, ar šis klausimas buvo skirtas man, ar pranešimo savininkui?

jei jis skirtas man, parduodant ką? Aš neperku ir neparduodu monero iš čia, bet parduodu pax ir localmonero sumaišyti. Ir atrodo, kad esate patyręs vaikinas, todėl tikiu, kad žinote, kaip išvalyti savo pusę. Tačiau, jei įsitraukėte daugiau, nei galite susidoroti, kad tai būtų anonimiška, aš visada esu atviras išgirsti pasiūlymus.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Atsiprašau už labai labai pavėluotą patikrinimą! lol . tai buvo posto komentaras, nes taip turėtų būti prekiaujama. (žmonės žmonėms) pamirškite šiuos mainus. jei "žmonės" nebūtų tokie indoktrinuoti, išsigandę arba nemanytų, kad vyriausybė yra jų draugas, galėtume padaryti daug geriau. Ačiū im visada įdomu sužinoti daugiau.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Manau, kad tai nėra pernelyg sudėtinga :)

BTC galite įsigyti iš bet kurio šaltinio (biržos, p2p, prekybos), o tada iškeisti BTC į bet kurią anoniminę mainų platformą, pavyzdžiui, Majestic Bank.

Jų svogūnus galite rasti čia: https: //majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/
Nesuteikiu jokių garantijų dėl nuorodų saugumo.

Bet kokiu atveju, ten galite iškeisti BTC į XMR, tai labai patogu. Tokių svetainių internete ir darkweb'e yra šimtai.

Norint įsigyti BTC 100% anonimiškai, galėčiau rekomenduoti anonimines banko sąskaitas, jos tiesiog atidaromos kitų žmonių vardu, naudojant suklastotus asmens tapatybės dokumentus..tai gali būti sudėtinga su didesniais bankais, bet aš galiu padėti su tuo daugelyje skirtingų šalių.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Naudokite LocalMonero. Jie netgi turi mobiliąją programėlę.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Geriausiai tinka vietinis vertimas. Peer to peer, greitai ir be kyc. Maži mokesčiai, priešingai nei paxful ir kitose šiukšlių svetainėse.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Yra svetainių, kuriose galite pirkti xmr ir kredito / debeto kortele, ieškokite jos, nors daugelis bankų yra pilni šūdų ir neleidžia atlikti mokėjimo (pavyzdžiui, Chase Bank). JAV pnc bankas tai leidžia.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Girdėjau apie būdą jį įsigyti, kuris apima perėjimą tarp piniginių beveik už dyką, bet tikrai keisčiau pirmąjį žingsnį. Norėdami pradėti nusipirkti šiek tiek Litecoin (jie sakė, kad naudokite venmo, bet... turiu ieškoti geriausio varianto). Tada perveskite jį į savo Cake piniginę (mokesčiai yra daug mažesni nei BTC) ir konvertuokite į XMR. Tada pervesčiau į kitą piniginę ir viskas. Neįsivaizduoju, ar tai pigiau nei localmonero, kurį naudojau, tiesiog dalinuosi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aš naudoju keksų piniginę. Paprastai nusiperku ką nors panašaus į litecoin ar ką nors, už ką mokami nedideli mokesčiai, nusiunčiu jį į savo pyrago piniginę ir ten iškeičiu į XMR
 
Top