Geriausias būdas išskirti safrolą iš sassafrų eterinio aliejaus

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Sooo aš pagaliau gavau šiek tiek sassafrosų aliejaus ir matau keletą būdų, kaip tai padaryti...

Dažniausiai pasitaikantys atrodo tokie:
safrolo kristalizavimas užšaldant
vakuuminis distiliavimas
ekstrakcija skysčiu ir skysčiu

( https://www.drugtimes.org/ecstasy-3/safrole.html natūra eina per metodų krūva, jei kas nors smalsu. parašyta streikas eons ago)

Kokie būdai jums pasiteisino? kokių nors patarimų? minčių?

Turiu vakuuminės distiliacijos įrangą ir viską, ko reikia, kad galėčiau su ja eiti bet kokiu keliu... Tikiuosi išgirsti kitų žmonių minčių ir patirties, prieš pasirinkdamas kokį nors metodą...
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Veskite šią temą:
"cant get safrolo? SUŠALDYKITE JĮ!"

Eikite į antrą puslapį ir pradėkite skaityti nuo jo, manau, kad didžiąją dalį to, ko jums reikia, turėtumėte rasti tiesiog peržvelgę tą antrą puslapį nuo viršaus iki apačios. Praneškite man, ar jums tai pasiteisins, ar ne!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atrodo, kad užšaldymas būtų puiki pradžia, po to sektų vakuuminis distiliavimas, kad būtų pasiektas reagento laipsnis, kuris niekada nėra baisus dalykas, bet gali būti nereikalingas, priklausomai nuo to, ką planuojate daryti toliau
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Manau, kad tai yra geriausias būdas. Sveiki.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@BrownRiceSyrup
@G.Patton
Iš tikrųjų man labai sėkmingai pavyko taikyti pirmiau paskelbtą metodą; nuo tada, kai paskelbiau savo atsakymą šioje temoje, turėjau laiko paeksperimentuoti.
Vis dėlto man nepasisekė gauti į rankas sassafrass aliejaus, todėl negaliu tiesiogiai komentuoti proceso, tačiau tyrinėdamas procedūrą pastebėjau, kad mano pasirinktą eterinį aliejų buvo daug sunkiau apdoroti, o prašant pagalbos net buvo pasakyta atsisakyti. Frakcinės vakuuminės distiliacijos išeiga buvo menka, o frakcijos, mano manymu, buvo per daug arti viena kitos.
Galiausiai aliejų išdalinau į 1 l skaidraus stiklo butelius ir įkišau į buto šaldiklį, manau, kad iš pradžių nieko neįvyko, nes mažame šaldytuve beveik nieko nebuvo, todėl manau, kad temperatūra buvo nepakankamai žema. Neturėjau ir sėklų kristalo.
Maždaug po 2 savaičių iš aliejaus susidarė baltos nuosėdos, kurios buvo pastebėtos sulipdytos ir plūduriuojančios, be to, ant vieno iš butelių, kuris buvo padėtas šaldiklyje horizontalioje padėtyje, sienelių susidarė maži kristalai. Aliejus iš horizontalaus butelio buvo greitai perpiltas į kitą indą, butelis uždarytas kambario temperatūroje ir kristalai vėl virto skysčiu. Kiti buteliai buvo išimti ir aliejus išpiltas labai lėtai, kad buteliuose liktų į spermą panaši medžiaga. Buteliams buvo leista grįžti į kambario temperatūrą ir ištirpinti juose esančią medžiagą (kad būtų surinktos visos užšaldytos baltų nuosėdų dalys, kurios dabar liko, bet taip pat buvo pastebėta, kad nedideliais kiekiais susidarė ant butelių sienelių).
Dabar labai lengvesnis skystas aliejus buvo supiltas į vieną mažesnį stiklinį butelį ir dar 10 ar daugiau dienų padėtas į šaldymo kamerą... Aliejus vėl buvo padalytas į 1 l ir visi buteliai pastatyti horizontaliai.
Įsivaizduokite nuostabą, kai po šio laiko atidarius šaldiklį, buteliuose su aliejumi plaukiojo daugiau pieno nuosėdų, o mažasis butelis, kuriame buvo sujungta medžiaga, buvo beveik visiškai kietas ir visoje vidinėje sienelėje, ant kurios jis buvo padėtas, kristalizavosi gražios formos.

Galiu duoti tik vieną patarimą, kuris buvo aptariamas temoje, į kurią jus nukreipiau; medžiaga, kuri man išsikristalizavo, efektyviai išsikristalizavo tik tada, kai buvo atskirta nuo motininio aliejaus. Baltoji pieno medžiaga, kuri užšąla iš aliejų, nelimpa nei prie dugno, nei prie sienelių, gal didesnėje koncentracijoje ir priliptų, bet man ji tiesiog plūduriuoja, todėl reikia labai atsargiai išpilti aliejų ir neišpilti su juo pieno. Beveik viską atskyriau ir, kai bus laiko, atliksiu daugiau bandymų, be abejo, norėčiau užšaldyti aliejų ir pabandyti atskirti centrifuga, tačiau tiesiog neturiu laiko bandyti išimti šį "mažą" medžiagos kiekį ir su juo žaisti, nes turiu klientų, kuriuos reikia patenkinti didesniu mastu. Kai gausiu šiek tiek laiko, ištirsiu tai toliau, turiu keletą nuotraukų, galbūt sukursiu temą, kad galėčiau atsidėkoti šiai bendruomenei.. Turėdamas geresnę įrangą, tikrai dar kartą peržiūrėsiu šį metodą, nes tada galbūt būtų verta jį taikyti didesniu mastu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Spėju, kad, norėdami atidžiau atlikti šią distiliaciją, be užšaldymo procedūros, galite naudoti ilgą energingą koloną.
Būtų puiku!
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jūs, vaikinai, naudojate garų aparatą sasafrų aliejui iš šaknų atskirti?
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
H @BrownRiceSyrup - taigi ta nuoroda yra iš Strike's Total Synthesis II. Mano nuomone, tai gera knyga, bet pradedu ja abejoti. Eksperimentavau su savo Sassafras naudodamas Strike'o minimą 30 % acto rūgšties ir etanolio metodą. Remiantis daugybe eksperimentų, šis metodas neveikia arba aš neturiu tikros Sassafros. Todėl šiuo metu bandau rasti profesionalią laboratoriją, kurioje būtų galima patikrinti, ar turiu Sasafrasą, ar ne. Būčiau dėkingas už bet kokias rekomendacijas. Man įdomu, koks šiuo metu yra jūsų geriausias išbandytas ir tikras metodas, skirtas išskirti safrolą iš Sasso metodo.

Vieną dalyką supratau teisingai - Illicium Parviflorum lapuose ir šakose tikrai yra Safrolo. Šiuo metu mano kieme auga kelios "Florida Sunshine". Po kelerių metų iš jų ištrauksiu brangiąją eterinę medžiagą ir nekils abejonių, ar turiu Safrolo, ar ne. Tačiau per tą laiką noriu sužinoti, ar aš nusipirkau geriausią "Sass" užuovėją JAV, ar tai tik dar viena šūdina apgavystė.

Nieko nėra geriau, nei valandų valandas varginančiai distiliuoti frakcinį distiliatorių, leisti savo PdCL maišyti per naktį metanolyje, tvarkyti hidrochinono košę, valandų valandas distiliuoti vakuuminiu būdu ir gauti jack diddly fucking squat
 
Top