JUODASIS DERVOS HEROINAS IŠ OPIJAUS

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Toliau pateikiamas procesas, kuriame paaiškinama, kaip žaliavinį / rafinuotą opiumą paversti juodojo dervos heroinu.

Reikalingos medžiagos :

- Neapdorotas / rafinuotas opijus (galima naudoti ir aguonų ekstraktą) = 10/12 g
- Vandens = 850/1000 ml
- benzenkarboksirūgštis (99 %) = 6 g
- Akumuliatoriaus rūgštis (37 % sieros rūgšties + 63 % vandens) = 13 ml
- Bevandenis metanolis (neprivaloma)

Įranga :

- 2000 ml stiklinė kolba su apvaliu dugnu
- Refliukso aparatas
- Kaitinimo gaubtas
- Kavos/popieriaus filtrai
- 2 Pyrex indai

Procesas :

Į kolbą įdėkite opijaus (arba ankščių ekstrakto), įpilkite vandens, benzenkarboksirūgšties ir akumuliatoriaus rūgšties. Mišinį 2 valandas palaikykite grįžtamuoju srautu, nuolat palaikydami 80-90 laipsnių Celsijaus temperatūrą. Po 2 valandų filtruokite refliukso tirpalą per porą kavos filtrų, išmesdami kietąsias dalis ir surinkdami skysčius. Išgarinkite visus skysčius Pyrex indelyje ir nukoškite dervingą/lipnų (labai lipnų) likutį, kuris yra juodasis degutas H (di-benzoilmorfinas). Produktą galima rūkyti ir gerti, o toliau gryninant (2/3 kartus plaunant metanoliu) jį galima net švirkšti.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ačiū už reziumė gera žinoti, bet šiuo metu aš stengiuosi, kad mano virėjai pagamintų man 98% kiniško baltojo partijos mano problema yra ta, kad mano virėjai tai daro pigiausiu įmanomu būdu ir greičiausiai, bet klausys manęs, jei aš jiems duosiu bounus in your opinon ką reikia padaryti, kad gautume 98% o mano dabartinė partija yra 90%
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Jį reikia kuo labiau išgryninti, naudojant daug plovimų (net 3/4), taip pat tai turi būti hidrochloridas (N.4) ... Ne H bazė (N.3)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43


Nebūtina atlikti jokio acetilinimo proceso, kad būtų galima pagaminti blakutę,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Norėčiau jūsų paklausti, nes man labai smalsu, kadangi šalyje, kurioje gyvenu, yra didžiuliai opijaus laukai ir šiais metais svarstome galimybę gaminti šiek tiek H mūsų vartojimui, tiesa, norėčiau sužinoti, ar bth tinka rūkyti, taip, jis yra gero skonio ir ar skonis panašus į rudojo heroino, kurį esame įpratę vartoti Europos sostinėse, ar tikrai neverta laikytis šios sintezės ir verčiau gaminti acetilintą heroiną, net jei tai reikalauja daugiau darbo ir mažesnės gamybos. Ar tas btH yra skanus??
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
BTH galite rūkyti taip pat, kaip ir "klasikinį" opiumą. Kitaip tariant, nedeginkite, o vienaip ar kitaip jį garinkite. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
jei norite ir taip pat esate iš kažkur Europoje ir jus domina galimybė parduoti man pavyzdį arba atlikti mainus į kažką, ką galiu jums pasiūlyti, praneškite man privačiai ir galime atlikti mainus ar kažką panašaus?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Ar tas pats tek būtų sėkmingas, jei vietoj benzenkarboksirūgšties panaudotumėte ledinę acto rūgštį, kad susidarytų juodoji derva, kurios sudėtyje yra 6-MAM?
Ar kas nors žino, ar ir kaip ši rūgštis reaguoja su kitais opijaus alkaloidais, išskyrus morfiną? Skaitau, kad diacetilkodeinas yra toksiškesnis už giminingus junginius, o kaip dėl noskapino, tebaino ir t. t.? Ar reakcijos metu jie acetilinami ir (arba) benzoilinami?
Norėčiau atsisakyti morfino ekstrahavimo iš neapdoroto opijaus, kaip aprašyta šiame tekste. Pirma, norėdamas sumažinti nuostolius, nes iš pradžių negaliu pradėti nuo didžiulio kiekio opijaus, antra, dėl visų opijaus alkaloidų sinergijos.

Džiaugiuosi bet kokiu naudingu atsakymu!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ar praėjus kuriam laikui po šio leidinio, bandėte pasigaminti šį juodosios dervos receptą su savo opiumu? Ar pasiekėte kokių nors teigiamų rezultatų? Ar verta laikytis šio proceso su mūsų opijaus broku?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki, mano drauge! Turėsiu palaukti dar maždaug 1-2 mėnesius, kol galėsiu jį išbandyti, kol mano augalai pražys ... :unsure: Bet tikrai išbandysiu receptą su dalimi savo opijaus derliaus ir jus informuosiu! :) Taip pat čia paskelbsiu keletą proceso nuotraukų
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kokia kaina europoje, už opijaus maždaug, 1kg? ačiū.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Jau daug metų negaminu opijaus, bet pastaruosius kelis kartus perkant jį derliaus nuėmimo sezonu mano šalyje gali kainuoti apie 2000 eurų perkant visą 1 kg, 100 g maišeliai Ispanijoje sezono metu kainuoja 600 eurų... palaiminimas brolis.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ačiū, yra pigus.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Matau Vokietijoje, laukuose raudonžiedės aguonos, ar jos turi alkaloidų? ar kas nors bandė jas pjaustyti ir virti?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Juose yra šiek tiek (šiek tiek toksiškų) alkaloidų, tačiau nė vieno iš opijaus alkaloidų. Nerekomenduočiau jų vartoti, nes jie neturi didelio pageidaujamo poveikio. Nepaisant to, be p. somniferum, yra keletas legalių ir nekontroliuojamų aguonų, kuriose yra psichoaktyviųjų medžiagų (pavyzdžiui, Kalifornijos aguona, dygliuotoji meksikietiška aguona, geltonoji raguotoji aguona). Kai kurios iš jų taip pat gamina lateksą, kurį galima vartoti kaip opijų.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Gražus, ačiū už atsakymą, kad sutaupėte mano laiko.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Sveiki...Ar galima vietoj sieros rūgšties naudoti druskos rūgštį?
 
Top