BMK glicidatas CAS: 5413-05-8

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Esu naujokas šiame pasaulyje, bmk glicidatą nusipirkau iš kiniečio, nes jis man pasakė, kad jį labai lengva paversti A aliejumi, bet taip nebuvo. Norėčiau paklausti, ar būtų įmanoma paversti į A aliejų, kad būtų galima gaminti greičio pastą. ar bmk glicidatas yra tas pats kaip p2np? Ar AL/HG sintezės metodas man tiktų? Sveikinimai ir ačiū!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Turite nuotrauką? Tai ne p2np, kaip P2P (BMK), bet jį galima naudoti AL/HG sin. junginys turėtų būti hidrolizuojamas iš glicidato BMK su rūgštimi (puikiai tinka HCl aq.). 1 kg BMK Gly reikia 3 l konc. aq. HCl rūgšties. abt. Toliau, kaitinant glicidatą su rūgštimi, vyksta hidrolizė, išsiskiria aliejus BMK (A aliejus).
 
Last edited by a moderator:

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Gerbiamasis misteris Dampieras,

Ar tas pats santykis skaičiuojamas ir pmk gly? Vadinasi, 1 kg pmk gly 3 l rūgšties 37 %?

Ačiū 🙏🏻
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kuo skiriasi p2p ir p2pn? Ar būtų lengva bmk glicidatą paversti A aliejumi? A-oil turiu omenyje tai, ką jie parduoda darknete, kad tereikia įpilti sieros rūgšties ir metanolio ir susidaro greičio pasta. Ačiū už pagalbą.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2p aliejus, lengviau sintetinti metamfetaminą. p2np - kieti kristalai, viena reakcija į amfetaminą (daugiausia)
Labai lengva, jei turite HCl aq. 15 proc. ir daugiau.
Sieros rūgštis, ne pats geriausias reagentas konversijai
 
Last edited by a moderator:

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ei, brolau, ačiū už atsakymą. Nuotraukos neturiu, bet BMK, apie kurį jums kalbu, yra milteliai. Ko man reikėtų, kad jis taptų A aliejumi, kurį jie parduoda tamsiuose turguose? Gal galite man pasakyti, kiek kiekių kiekių Ir kokių prietaisų reikėtų? Sveikinimai!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pirmajam žingsniui reikia koncentruotos vandeninės druskos rūgšties, maždaug 3 litrų 1 kg miltelių.
 

nitrochronic

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mano drauge, koks yra kitas žingsnis po to, kai įpilate druskos rūgšties
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
kaitinimas 80-90*C temperatūroje 3 val. su rūgštimi ir maišant, po atskiro sluoksnio P2P arba ekstrahuota
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, Viljamas,
visų pirma ačiū, kad dalijatės su mumis savo žiniomis.
taigi, ar teisingai darau prielaidą, kad visišką aliejaus išgavimą iš bmk sudaro tik šie veiksmai
1 kg miltelių užpilama 3 l hci rūgšties ir kaitinama iki 80° ar 90°(?) inde, maišoma, kol susidaro du skirtingi sluoksniai, o tada tik nugriebiamas viršutinis sluoksnis (p2p aliejus)?
kokį procentinį kiekį turėtų sudaryti HCI rūgštis ir kaip tiksliai pasikeis santykis, jei naudosiu didesnio ar mažesnio grynumo rūgštį?
kokia tiksliai yra išeiga?
ar keičiant ingredientų kiekį keičiasi jų santykiai, ar jie visi išlieka tokie patys, pavyzdžiui, jei paimu 100 g bmk miltelių ir 300 ml HCI rūgšties?

su geriausiais linkėjimais
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Sveiki ✌️

Dabar jau daug valandų skaitau forumą ir nesuprantu, kodėl išsamaus ir išsamaus atsakymo taip ir nesulaukiu.
Ar yra kokia nors konkreti priežastis?
Daugelis žmonių, kurie neturi reikiamų žinių, kaip jūs, neišsamiais atsakymais tampa nesaugūs, nes nenori daryti klaidų.



Aš taip pat žinau, kad tik su sieros rūgštimi 37% arba 1/4 konc. sieros rūgšties / metanolio gaminti pastą, kaip visi žino Europoje.
Kokią alternatyvą pasiūlytumėte?


Ar atskyrimas būtų įmanomas su skiriamuoju piltuvėliu, arba koks, jūsų nuomone, būtų geriausias variantas?
Priešingu atveju nieko daugiau, nei aprašėte pirmiau, nereikėtų?

xoxo
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Ar, jūsų žiniomis, būtų kitų BMK produktų, kuriuos būtų galima pagaminti tuo pačiu sieros rūgšties ir metanolio / izopropanolio procesu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Šio "A-oil" žargoninio šūdo painiava yra juokinga.
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Tikiuosi, kad tai dėl to, kad reikia atskirti grūdus nuo pelų, todėl vis dar įdomu tai daryti... jei kiekvienas naudotojas pradės gaminti savo partiją, rinka išsenka... o kadangi beveik taip lengva tai padaryti šiek tiek paieškoję, turi būti kažkokios paslėptos durys, matomos tik radus tinkamus akinius ✅
 
View previous replies…

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Tai vertimas iš neigiamo taško... jei norėčiau jus taip pavadinti be jokios priežasties, būčiau parašęs, kad esate kviečiai... taigi tikiuosi, kad tai išaiškino situaciją
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Haha taip, gal šiek tiek įtempti mano pusę, bet turėčiau prisiminti tik sutelkti dėmesį į 1 dalyką... ir ne į savo gimtąją kalbą, taigi taip, tu teisus... 🫡.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Iš 1 kg bmk galite gauti 650 g P2P
(fenacetono), kurį geriau išgryninti... iš jo galima gauti apie 30% amfetamino bazės (tai, ką žmonės vadina A aliejumi)... apie 195g.
Taigi, geriau būtų pirkti P2NP, iš jo redukcinės aminizacijos būdu galima pasigaminti apie 700 g amfetamino bazės.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Sveiki, ar kada nors naudojote NaBH4 redukcinės aminizacijos procedūrą? Norėčiau jums užduoti keletą klausimų.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Gal galite paaiškinti gryninimą žingsnis po žingsnio?
Ir ar yra kokia nors alternatyva DCM?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Aš dar nedirbau su p2p, nes nedarau metamfetamino ir esu visiškas naujokas šiame žaidime, tik padariau keletą P2NP ir amf.
G. Pattonas turi giją,
"P2P sintezė iš BMK glicidato eterių"
Geras aprašymas
 
Top