Breaking Bad asistento laisva darbo vieta jūsų mieste!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Ar turite laisvo laiko? Ar turite kūrybišką protą?
Ar esate pasirengęs įdomioms lauko užduotims savo mieste?
Vietinis "Breaking Bad" asistento darbas laukia jūsų!

Mums reikia žmonių, kurie padėtų anonimiškai platinti įvairių produktų pavyzdžius savo mieste bet kurioje šalyje. Mums reikia tikrų profesionalų. Jums nereikia siųsti mums savo dokumentų kopijų, mums nereikia jūsų piniginio užstato, mums reikia tik noro užsidirbti pinigų dirbant įdomų darbą jūsų mieste ar bet kuriame kitame jūsų pasirinktame mieste. Darbui ne visą darbo dieną siūlome keletą variantų, o jei jums gerai seksis, gausite ne tik šiek tiek pinigų, bet ir galimybę siekti karjeros su "Breaking Bad" profesionalų komanda .
Nepraleiskite savo šanso!
Svarbu žinoti: Siūlome darbą, kuris visiškai pašalina asmeninių susitikimų su kuo nors galimybę. Tu niekada nematysi mūsų, mes tavęs niekada nematysime, klientai niekada tavęs nesusitiks - tu esi vienas, o mes tau suteikiame visapusišką palaikymą internetu.
Jei tave sudomino Breaking Bad projektas, jei tave domina perspektyvus darbas tavo mieste ar regione, jei nori būti apmokytas ir pradėti dirbti - parašyk man
įPM, pasikalbėsime apie tai. Tik nuo 18 metų.

Galbūt esi prekiautojas ir norėtum įkurti parduotuvę savo vietovėje? O gal norite padidinti klientų skaičių savo mieste ir turėti galimybę saugiai siųsti prekes paštu visame pasaulyje? Esame pasirengę padėti jums reklamuoti savo verslą, padėti platinti pavyzdžius ir gauti atsiliepimus, išmokyti unikalių būdų pristatyti ir supakuoti savo gaminius. Padėsime atskleisti jūsų potencialą ir pereiti į kitą darbo lygį. Vienintelis dalykas, kurio jums reikia, yra noras ir rimtas požiūris. Parašykite man į PM, pasikalbėsime apie tai
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man patinka, kur link juda ši platforma :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Taip, iš tiesų, buvau labai sužavėtas, kai pirmą kartą užklydau į BB, ir su nekantrumu stebiu jo plėtrą! Man patinka, nuo ko ši platforma prasidėjo ir kokiu keliu jie plėtojasi! Pirmyn, BB komanda !!!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Labai domina, noriu sužinoti daugiau informacijos
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Man patinka šis forumas. Ir palaikau bet kokią veiklą.
Taip pat kviečiu bendraminčius brolius diskutuoti su manimi.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ei, kaip sekasi, mano drauge.im neįtikėtinai domina 2c-b arba net 2,5 trimetoksibenzaldas.tikiuosi, kad tai nėra netinkama vieta tai pasakyti.prašom ištrinti, jei taip
 
  • Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Atsiprašome *3,4,5 trimetoksibenzaldo*
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tai domina mane patį, patiks sužinoti daugiau. Im vyresnis nei 18 metų, dvigubai daugiau.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
40
Reaction score
21
Points
8

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Man juokinga, kad vaistų sintezės ir platinimo forume yra "personalo vadybininkas". Man patinka, kai netradicinį žmonių, vartojančių narkotikus, gyvenimą paverčiate visiškai įprastu žmonių, nevartojančių narkotikų, gyvenimu. Jo savotiškas sistemos trolinimas apskritai. Jūs irgi negalite pasakyti "ne", nes tada "palaikote narkotikų vartojimą", priimdami savo ideologiją tokioje aplinkoje.

Gera tave čia turėti, žmogau. Mums visiems reikėjo vadybininko forume, kad jis prižiūrėtų is atnaujinimus! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Taip pat domina, bet įstrigęs Jungtinėse Amerikos Valstijose tikrai trukdo gerai tik apie viską...
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Tikiuosi, kad viskas pavyks :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Geriausias forumas kada nors.. 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ei, bičiuli, mane tikrai domina, jei ką nors konkrečiai turėjai omenyje, ir esu tikras, kad kai susipažinsime, galėsiu papasakoti apie kai kurias paslėptas savo savybes.
 
  • Like
Reactions: vis
Top