Bromas

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
(gal būtų "gražu" įspėjimas) dėl benzeno / bromo :)
. Jų beveik neįmanoma gauti. Na, įregistravus verslą ir turint dokumentus tai įmanoma, bet kol kas praleisiu (verslui tik 2 savaitės).

Kadangi jau išleidau šūdiną krūvą pinigų įrangai pirkti, tai nelabai yra kito kelio atgal, kaip tik pasigaminti pačiam (bromo).

Dabar matau visus tuos vaizdo įrašus, kuriuose pilna pavojingų garų, sunkios ventiliacijos sistemos, įspėjimų ir t. t., bet man užkliuvo šis.

Man įdomu, beveik atrodo, kad tokiu būdu galiu gauti bromo, tiesiog ištraukdamas viršutinį sluoksnį pipete ar kažkuo kitu be "per didelio pavojaus".

Kas nors turi patirties? Ar tai perspektyvu? Taip pat naudojant NaBr vietoj kalio bromido?

https://imgur.com/a/xHw0vMD
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Ar negalite praleisti šio žingsnio ir nusipirkti bromo pirmtako?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Taip, žinoma, bet gavau gana daug, todėl po to tai tikrai būtų galimybė. Nors nesu tikras, ar tai daug lengviau. Laikas ir mokymosi kreivė parodys
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
jei esate iš europos, galiu nusipirkti easy brom arba Hbr su perhidrolu daug lengviau padaryti kaip aš vaizdo įraše
 
View previous replies…

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Dėkojame. Prisiminsiu tai vėlesniam naudojimui. Taip pat galiu tiesiogiai nusipirkti galutinį produktą, bet tai šiek tiek paneigia šio siekio tikslą.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
kodėl, jei perkate daug 2b4m, jie duoda u gerą kainą. Tas pats, jei pagamintumėte 100 kg, jums nereikėtų naudoti 100 l reaktoriaus mano šalyje jie naudoja 1000 l mauzerį ir viską sumaišo, ir gaunasi kristalai kaip ledas.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Idc dėl kainos, bet tai skaičiai, kurie man net nėra tikslas. Ruošiuosi pirmą kartą pabandyti chemiją. Būčiau labiau patenkintas 250 g savos gamybos puikios kokybės (kada nors) nei 100 kg bet ko, ką kažkoks nepažįstamasis "sumaišė viską kartu".
Bet vis tiek ačiū
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pradėjau jį gaminti ir procesas yra gana paprastas, tačiau išlaikyti jį neišgaravus yra sunku, todėl kiekvieną kartą, kai tai dariau, įdėdavau jį į šaldiklį, kad jis taip lengvai neišgaruotų.

Po kurio laiko man pasidarė nuobodu ir paprašiau įmonės, kad man jį importuotų, ir nusipirkau 2 litrus, o jo užtenka ilgam.
Tik sunku jį kontroliuoti.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Atsakymas: jis tarsi veikia, bet toli gražu neatrodo "tinkamas naudoti"

 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bromą galite gauti iš vandenilio bromo rūgšties su vandenilio peroksidu (oksidatorius gali būti kitas oksonas ir pan.), galite gauti iš metalų bromidų, reaguodami sieros rūgštimi ir oksidatoriumi. Daugumoje reakcijų bromą galima gauti tiesiogiai reakcijos metu, neišskiriant jo grynu pavidalu - tai labai nemaloni medžiaga.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Vakar pabandžiau kažką, kas atrodo perspektyvu, naudodamas kalio bromidą, natrio hipochloritą ir HCl.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Visi hipochlorito tirpalai stabilizuojami natrio hidroksidu; į šį nemalonų dalyką būtina atsižvelgti. Jūs naudojate labai nepatogią oksiduojančią medžiagą.
galite pabandyti fosforo rūgštį arba sieros rūgštį, druskos rūgštis nėra geriausias pasirinkimas, nes jos gali oksiduotis iki chloro tą pačią akimirką, kai baigiasi bromidas.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Galbūt NBS yra įmanoma u? CuBr2 taip pat įmanoma. CuO ir jodo sistema. H2O2/HBr sistema (mano mėgstamiausias pasirinkimas)
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ačiū!
Jei teisingai suprantu, galėčiau brominti tiesiogiai, naudodamas N-bromsukcinimidąkaip br2 pakaitalą? Tai sutaupytų labai daug darbo + būtų lengva gauti.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
NBS bromavimo katalizatorius yra Tos rūgštis, reakcija yra labai greita, selektyvi ir švari. NBS, palyginti su kitais bromo šaltiniais, yra brangus.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
per vėlai. 500 g jau pakeliui. kas yra Tos rūgštis btw?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
KBr yra plačiai prieinamas (NaBr nežinau). Tiesiog įpilkite šiek tiek konc. sieros rūgšties ir pasiruoškite vakuuminei distiliacijai. Lėtai pridėkite H2O2 su pridėtiniu piltuvėliu. Po to paimkite atskiriamąjį piltuvėlį ir įpilkite šiek tiek konc. h2so4, į atskiriamąjį piltuvėlį supilkite bromo+vandens tirpalą, apatinį sluoksnį ištraukite į mėgintuvėlį ir uždarykite degikliu. Pavojingiausia dalis - įpilti skysčio į sep piltuvėlį.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Taip, tai taip pat yra visame "YouTube". H2O2 čia ribojamas, todėl sunku gauti, išskyrus gryninimą. Radau šiek tiek, kurio vis dar laukiu, bet tik 35 %
 
Top