Buchnerio piltuvėlio grūdėtumas / poringumo dydis

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Galima daryti prielaidą, kad kuo smulkesnis grūdėtumas, tuo geriau. Tačiau ar turint 0 patirties, tai tikrai svarbu? Ar labai sulėtėja filtravimo procesas, jei gaunamas smulkus fritas (15-40 mikronų), palyginti su vidutiniu (40-80 mikronų)? Jei ne, tai ar reikia rinktis smulkaus grūdėtumo? Žinoma, mano dėmesio centre yra bendrieji o-chemijos / slaptieji dalykai...
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Pastebėjau, kad didesnio grūdėtumo filtravimo popieriuje man įstrigo nemažai produkto. Kurį galiu ištraukti tirpikliu. Tai tik papildomas darbas, todėl man labiau patinka smulkesnio grūdėtumo filtrai.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
jūs sakote, kad su stambiu grūdėtumu užstrigote labiau nei su smulkesniu grūdėtumu? žavinga. Galima pagalvoti, kad yra priešingai. Tačiau galėčiau tai įžvelgti, daugiau paviršiaus ploto, į kurį gali įsipainioti medžiagos. Ar tai turi reikšmės filtravimo greičiui? ar tai nereikšminga ir kam tai rūpi, ar apskritai svarbu?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Man tai nedaro didelio skirtumo, kalbant apie filtravimo greitį. Tiesiog filtruoju porą minučių ilgiau.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, priklauso nuo jūsų filtravimo skalės. Aš jums rekomenduočiau naudoti 40-80. Filtravimą galite kontroliuoti filtravimo popieriaus porų dydžiu. Be to, rekomenduoju naudoti Shcott filtrą mažam masteliui.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Su tuo susijęs klausimas, kiek vakuumo turėčiau naudoti? Žaidžiau su savo Buchnerio piltuvėliu ir jį įjungiau iki -15 psi, o per fritą tekantis vanduo virto putomis. To nesitikėjau. Nesu tikras, ar taip atsitiko dėl to, kad filtravimo popieriui naudojau rudo popierinio maišelio gabalėlį, ar dėl to, kad prieš naudodamas piltuvėlį pirmą kartą net nepagalvojau apie jo plovimą. Arba ar priežastis buvo ta, kad naudojau per didelį vakuumą. Filtravau kokaino HCl vandenyje, bandydamas pašalinti netirpias priemaišas.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Jei jis putoja, tai paprastai reiškia, kad jis verda. Naudokite mažesnį vakuumą.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Būtų keista, jei vanduo užvirtų kambario temperatūroje ir esant -15 psi slėgiui. Atrodo, kad vanduo galėtų užvirti esant 174°f, tiesiog skaičiuoju mintyse. Tačiau apie tai nebuvau pagalvojęs. Nežinau, kodėl manometras turi + ir - psi, bet skamba juokingai, kai sakoma -15 psi. Spėju, kad turėtų būti+-0 A PSI, nes oro slėgis yra (kai aš skaičiuoju slėgį, t. y. teorinis) 14,7 psi jūros lygyje
 
Top