• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine verslo pasiūlymas

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sveiki esu narys, sakykime, žmonių grupės, kuri mėgsta užsidirbti pinigų, arba jei jūsų a lil gatvės išmanymas, tada aš esu žmonės ir jei turite gryno DEXTROMetamfetamino, tada turite tai, ko aš noriu, o aš savo ruožtu turiu kai kurių dalykų, kurių jūs norite, gal net reikia savo ruožtu aš vaikštau tamsoje nuo šilko kelio ir niekada nieko nepirkau retai turiu pakankamai laisvų asmeninių pinigų, o jei turėčiau, nenorėčiau imti rizikuoti iššvaistyti juos viltims ir svajonėms, bet viskas, ko man reikia, yra kas nors, kas man įrodytų, kad turi gryno d metamfetamino ir gerų jo atsargų, kad galėčiau jums duoti miestą, pilną klientų, kurie neturi jokio supratimo, kas yra tamsusis tinklas, jei turi, tai nežino, kaip juo naudotis, arba, suprantama, stovi atokiau, arba neturi laiko ar pinigų investuoti į tai, kad išsiaiškintų, kas yra kas, kaip grupės narys iš esmės galiu jums duoti grupę 9f žmonių, kurie pasirūpins visais batų ant žemės nesąmonių ir jums niekada nebus paveiktas arba turės žinoti jų vardą net jūs turėsite reikalų su vienu asmeniu, kuris ne visada gali būti tas pats asmuo šūdas atsitinka taip pat ne jūsų problema BTW, bet jų tikslai ir idėjos visada yra tas pats man tiesiog reikia pakankamai šūdas, kad aš gavau iš tamsaus tinklo pateikti jiems su panašiu pasiūlymu ir jums niekada nereikės daugiau klientas niekada nebaigs adresų kas nors eina nesąžiningas turėtų kam atsakyti ir niekur pasislėpti, jei jie tai padarė, tai nėra negirdėtas bitų tai niekada neturės įtakos jums kas nors domina prašau dm mane aš dariau tai po vieną, bet žmonės bullshit ir tai užėmė per daug laiko tiesiog DM jo labai labai labai maža investicija idk gramas ar 2, jei reikia į kažką, kas gali būti jūsų pensijos planas tik sakau
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
pataikyk į mane, jei vis dar esi šalia ir tikras
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tai vienas iš mano mėgstamiausių vaistų
 
Top