Question Ar kas nors gali padėti parūpinti cheminių medžiagų spaudai

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Bandome spausti xanax, adderal ir oksi. Norėtume sumokėti už pagalbą ieškant pagrindinių reikalingų cheminių medžiagų. Suprantu, kad atlikęs pakankamai tyrimų galėčiau rasti tai, ko ieškau, tačiau mieliau tiesiog sumokėčiau už tai, kad tai būtų atlikta ir šis etapas užbaigtas. Esu gana užimtas žmogus ir esu dėkingas už pagalbą. Mokėsiu xmr. Tiesiog noriu išvengti sukčių ir blogų ketinimų turinčių naudotojų, todėl manau, kad sumokėjus už informaciją galima greičiau gauti patikimesnių rezultatų. Ačiū
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Man labiau reikėtų pagalbos ieškant kiekvienos išvardytos tabletės veikliosios medžiagos. Išbandžiau čia populiariausią ingredientų prcuring būdą, bet nesėkmingai. Ačiū, kad skyrėte laiko mano kelionei. Galiu tinkamai atlyginti už jūsų pagalbą ir paslaugas.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Aš esu The Maker. tikėtina, kad galiu jums padėti, nes šiuo metu dirbu prie panašaus projekto. Sudedamosios dalys, porcijos ir medžiagos lengvai prieinamos, tačiau formulę ne taip lengva apskaičiuoti. Yra užpatentuotas Adderall prekės ženklas ir sudėtis, kurią galima tik farmakologiškai teisingai sudėlioti, kur ji yra panašiausia, nes nėra galimybės gauti porcijas, tiesiog reikia tai suprasti, galite parašyti man žinutę ir galbūt galėsime pasidalyti pastabomis.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ką turite omenyje sakydami pagrindinės cheminės medžiagos?

Pagrindinės cheminės medžiagos yra veikliosios medžiagos. Kitos yra pagalbinės medžiagos.

O gal pagrindinėms cheminėms medžiagoms sintetinti reikia pirmtakų?

Man reikia daugiau informacijos apie tai, ką dabar darote ir kokių rezultatų tikitės.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Atsiprašau, pradėjau labiau norėdamas veikliosios medžiagos, bet matau, kad gali kilti problemų dėl tokių produktų kaip M30 replikos arba adderall replikos. Dabar esu labiau linkęs prašyti pagalbos prekursoriams sintetinti pagrindinę sudedamąją dalį. Man reikia pagalbos dėl tablečių kūrimo proceso ir aš perskaičiau. Norėčiau išsamaus paaiškinimo apie tabletės kūrimą, formulę, dažiklio ir dangos santykį ir kuris sintezės metodas būtų vaisingiausias kuriant Anphetemine adderall ir įvairias kitas tabletes. Norėčiau, kad kas nors, kas neprieštarautų skirti laiko ir kartu su manimi įveikti šią kelionę, ir norėčiau kam nors sumokėti už skirtą laiką.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Ne veikliąsias sudedamąsias dalis galima lengvai nusipirkti, kaip ir neaktyviąsias sudedamąsias dalis, pavyzdžiui, laktitolį ir natrio sachariną, kuriuos reikia padėti dozuoti. Lygiai taip pat, kaip ir medžiagų fiziškai pagaminti tabletes. Jums reikia maišytuvo, tablečių spaudimo mašinos, panavimo įrenginio, pneumatinio purkštuvo ir reikės sukurti polimerinį mišinį, kuriuo padengsite tabletes. Sunkiausia bus keisti dažiklius mašinoje, kad būtų galima gaminti skirtingas tabletes, ir uždėti tinkamą dangos sluoksnį ant tablečių. Tai 1200-1500 JAV dolerių vertės projektas, tačiau tai dovana, kuri vis dar dovanojama. Tai, ką aš darau ir ką tikiuosi pasiekti, šiuo metu yra šiek tiek konfidencialu, ir mes neturime jokios istorijos, apie kurią būtų galima kalbėti. Tačiau aš esu legalus, esu tik vienas iš daugelio tikrų Heizenburgo žmonių.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dėkojame. Dariau prielaidą, kad vienas sudėtingiausių žingsnių bus tinkamai išmatuoti ir sumaišyti dažiklius, kad jų spalva būtų panaši į farmacinę. Ar turėjote kokių nors sunkumų užtikrinant veikliąsias medžiagas? Matau, kad kai kurias veikliąsias medžiagas lengviau gauti, pvz., benzo veikliąją medžiagą, t. y. xanax, palyginti su veikliąja medžiaga, skirta opiodams, t. y. Mbox m30. Spėju, kad taip yra dėl to, kad tam tikros prekės Kinijoje visiškai uždraustos. Man sunku gauti pastarųjų veikliųjų medžiagų. Ar veiklioji medžiaga kartu su rišikliu, pavyzdžiui, firmapresu, būtų tinkama? Man sunkiai sekasi rasti lengvai prieinamą amfetamino veikliąją sudedamąją dalį, nereikalaujant tam tikrų dokumentų iš Kinijos arba valstijų.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Atsiprašau, Marvine Popcorn Atsakiau į jūsų komentarą, tarsi būtumėte uždavęs man klausimą. Tai tik mano išsilavinusi ir patyrusi nuomonė.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Atsiprašau už pavėluotą atsakymą, bet šiuo metu dirbu prie to paties projekto. Jei norėtumėte apsikeisti kontaktais, jokių problemų su manimi.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Norėčiau tik pasakyti, kad jūsų atsakymai labai protingi, mano drauge, aš taip pat panašiai domiuosi šia sritimi. Ar neprieštarausi, jei pridursiu?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
LFA tablečių spaudiniai

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Turite kruopščiai sumaišyti Firmos spauda & veikliosios medžiagos kartu.
Tada tinkamai išdžiovinkite miltelius ir iš karto spauskite, nes kitaip cheminės medžiagos pradės skirstytis, tada ant tablečių atsiras baltų taškelių...
 
Top