Ar kokainas gali būti dar labiau išgrynintas pakartotinai oksiduojant ?

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,

šiuo metu man sunkiai sekasi rasti tinkamą šaltinį. Net ir po
1.Aceton plovimas
2.Ethanol Recrystallisation (aš pagreitinu filtravimą vakuumu, ar tai gali būti problema?)
3.Konvertuoti į bazę
4. Hexan L-L plovimas
5. Vėl vertimas į HCL
6. Antrasis plovimas etanoliu
Galiausiai gaunami bent 4 labai skirtingai atrodantys kristalai.... Spalvos bandymai vis dar duoda neaiškią reakciją, nes yra daug skirtingų indegrientų. Nepadeda net plovimai vandeniu.
Taigi daug skaičiau šia tema ir priėjau prie klausimų, kas nutiktų, jei HCL apdoročiau kaip lapus gamyboje?

Aš turiu omenyje
1. Ištirpinti šarminiame tirpale, kad gautumėte bazę
2. Pridėti benzeno arba žibalo
3. Pašalinkite vandenį ir įpilkite sieros rūgšties + natrio karbonato
-> gaunama pasta
4. Įpilkite pastos į sieros rūgštį ir vandenį
5. įpilkite kalio permanganato (tikiuosi, kad jis suskaidys viską, išskyrus kokainą)
6. Vėl suformuoju į bazę per amoniako hxdroksidą
->bazė
bazė į hcl turėtų būti skaidri.


Ar tai veiktų ? Ar kas nors kada nors bandė?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Visa tai pernelyg painu. Tai gerokai per daug. Esu visiškai įsitikinęs, kad jūs neturite jokio supratimo, ką darote. Tai galima spręsti vien iš jūsų pasirinktų žodžių ir to, kokios informacijos nepateikėte. Esu gana padorus krištolininkas, pažiūrėkime į kristalus. Ar naudojate kelių tirpiklių rekristalizaciją? Galiu jums pateikti schemą, pagal kurią iš tikrųjų praktiškai neliks jokių priemaišų pėdsakų, tačiau joje nebus naudojamas žibalas ar benzenas. Joje tikrai bus naudojamas natrio sulfatas, kurį jūs gaminate dėl nežinomos priežasties. Ar tikrinate savo ph, kai atliekate visus šiuos mokslinius tyrimus? Kokainas yra jautri molekulė ir yra 100 % tikimybė, kad jūs ją pažeidžiate
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Paskelbkite savo reagentų spalvos tyrimo rezultatus.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Gerai, nesu tikras dėl Erlicho reagento. Jis neturėtų tapti žalias... Kiti duoda nevienareikšmiškus signalus.
 

Attachments

  • 8PZFQqUbdj.jpg
    8PZFQqUbdj.jpg
    1.4 MB · Views: 152
  • X3TYI6ROC7.jpg
    X3TYI6ROC7.jpg
    2.3 MB · Views: 157

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Visi šie ir dar keletas kitų tekstų yra valymo teks, kuriuos galite rasti internete. Bet jūs teisus, aš neįsivaizduoju, kas vyksta molekuliniu lygmeniu. Nesu chemikas. Bet man labai patinka mokytis visų šių dalykų ir gauti gerą atlygį. Tiesą sakant, išleidžiu daugiau pinigų įrangai ir chemikalams, nei noriu pripažinti. Perskaičiau tiek daug mokslinių straipsnių ir patentų, kad priėjau prie išvados, jog tai įmanoma. Mano trumpai aprašytą būdą galima rasti erovide. Jei galite man padėti nustatyti, kas tai per kristalai, būčiau labai dėkingas. Šaldytuve taip pat laikau 4 mg/ml MeOH mėginį. Jei galėtumėte rekomenduoti gerą tirpiklio mišinį plonasluoksnės chromotografijos judriajai fazei, būčiau labai dėkingas. Mano bandymai negalėjo suskaidyti komponentų.

Tai yra kristalų nuotraukos, kurias turiu omenyje. Pirmiausia etanolyje. Daugybė skirtingų dalykų, visada maniau, kad tik švarūs lygūs viršuje yra teisingi. Ar tai teisinga? 2 nuotraukoje taip pat etanolis. 3 paveikslėlyje - Heksanas, tai ne ta žiemos stebuklų šalis, kurios tikėjausi. Kristalai matiniai ir nėra grynai balti. Du paveikslėliai yra benzino eteris iš bazės. Be to, šios adatos man neatrodo teisingos.
 

Attachments

  • gDiozSavkx.jpg
    gDiozSavkx.jpg
    3.8 MB · Views: 159
  • zqK4DT6Zwx.jpg
    zqK4DT6Zwx.jpg
    1.2 MB · Views: 168
  • vGxNdqMc91.jpg
    vGxNdqMc91.jpg
    1.5 MB · Views: 168
  • KvZ51EJM4Y.jpg
    KvZ51EJM4Y.jpg
    2.1 MB · Views: 164
  • 2b3hN0nmC6.jpg
    2b3hN0nmC6.jpg
    2 MB · Views: 170

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esu tik kažkoks akiplėša internete, bet štai mano vertimas:
MARQUIS, nėra teigiamos reakcijos
MORRIS, teigiamas kokainas
ROBODOPE, teigiamos reakcijos nėra
SIMONS, teigiama kokaino reakcija
EHRLICH teigiamos reakcijos nėra
MECKE, teigiamas fenecitino rezultatas
LIEBERMAN teigiamas kokainas

Kristalai. Analizuoju dabar sutinku, kad 1 nuotraukoje tarp 11 ir 2vo'clock yra kvintesenciniai kokaino hidrochlorido kristalai, kuriuos matau
2 nuotraukoje parodyta ta pati struktūra, kurią aš matau savo kristalijose ir kuri, mano manymu, galbūt yra analgetikas "kainas" benzokainas
3 nuotraukoje - gražūs kokaino kristalai, kurie man atrodo labai gryni.
4 ir 5 paveikslėliuose matoma monoklininė struktūra, kurios aspektai ir santykis atitinka literatūroje pateikiamą fenacetino struktūrą
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
KHTs68SbXQ
Z3sGxTCiFW
Vx9Qz6JHMq

Pirmoje nuotraukoje matote tą pačią struktūrą, kurią vadinu benzokainu. Tai tiesiog ištirpinta lediniame geriamajame RO vandenyje (2 ml/g), greitai dekantuota į pyrago indą ir išgarinta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mano žmona buvo man ant užpakalio, kad daryčiau ką nors kita, o ne žiūrėčiau į kokaino kristalus, kai atsakiau iniciaityviai, ko nespėjau pasakyti, tai gražus darbas dėl reagentų reakcijų ir kristalų nuotraukų, kai pirmą kartą atsakiau, maniau, kad atsakau kokiam nors vaikui, kuris žaidžia su savo maistu, o jūs mane sužavėjote savo atsakymo išsamumu. Manau, kad mes esame panašioje vietoje ir turime panašių motyvų dėl kokaino. Tai mano mėgstamiausias narkotikas ir aš ieškau daug ir mažai informacijos. Radau daugybę, bet daug kas yra už mano chemijos gebėjimų ribų.
Yra paslapčių, kurios apie šią cheminę medžiagą lieka paslėptos, ir aš tikiuosi jas atskleisti, todėl priimsiu visą įmanomą pagalbą. Drąsiai dalinkitės bet kokiomis atrastomis žiniomis, o aš taip pat pasidalysiu savosiomis. Naujausias mano atradimas pagal kokaino chemijos antraštę yra Davido Lee knyga "Kokaino vadovas" ir "Kokaino vartotojų vadovas ". Tai senesni leidiniai (78 ir 80 m.), tačiau juose yra keletas žinių, kurių iš anksto nežinojau. Juos galima nemokamai atsisiųsti iš kelių vietų. Jei jų neskaitėte, turėtumėte perskaityti. Jei jų lengvai nerandate, galiu pateikti nuorodą į pdf parsisiuntimo puslapius. Bandžiau vieną įkelti, bet pasidaviau po to, kai nepavyko 3 kartus.
Perskaičiau, kad gelsva spalva nėra teigiama Ehrlicho reakcija, be to, ji gana dažna. Aš asmeniškai nematau jame žalios spalvos. Galbūt žalsvai geltona, kuri nėra concusmm×
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Oho, ačiū už draugišką ir pagarbų atsakymą. Esu tikras, kad galime rasti geresnių būdų gryninti. Ar vandens rekristalizaciją turėjote omenyje sakydamas: "Galiu pateikti schemą, pagal kurią iš tikrųjų praktiškai neliks jokių priemaišų pėdsakų, " ? Jei pažiūrėsiu į savo užrašų knygelę, bandžiau tai daryti jau 6 kartus, tačiau niekada nesėkmingai :( Ką dariau:
-Į mėgintuvėlį su užsukamu dangteliu pripilkite 2 ml vandens
-užsukite dangtelį ir įdėkite į ledinį vandenį
-Tuo tarpu sutrinkite 1 g medžiagos
-paimkite mėgintuvėlį, atidarykite jį ir įdėkite miltelių. (Galbūt aš per daug neskubėjau ir 2 ml vandens vėl tapo kambario temperatūros)
-uždarykite mėgintuvėlį ir pakratykite -> labai nedaug ištirpo
-išpilkite iš mėgintuvėlio, remdamiesi į stiklinį stiererį, kad išvengtumėte lašėjimo ir sulaikytumėte neištirpusią medžiagą
-Aš naudojau iš grūdinto stiklo pagamintą stiklo pjaustymo juostą.
-dėjau plokštę ant terariumui skirto šildymo kilimėlio (niekada neviršys 35 °C) + naudojau nešiojamą ventiliatorių, kad vanduo lengviau garuotų.
..... Tai užtruko visą amžinybę, nes konsistencija buvo kaip klevų sirupo... aš pakreipiau plokštelę, kad būtų didesnis paviršius šilumai ir ventiliatoriui, bet vis tiek labai lėtai garavo, palyginti su etanoliu. Kai tik ant mano plokštelės nebebuvo bėgančio skysčio, padėjau ją į vėsią vietą prie langų, kad vėjas padėtų kristalizuotis. Ir žinote ką? Visi keistieji kristalai vis dar čia... + nebėra gero poveikio. Vanduo ir temperatūra turi hidrolizuoti jautrią molekulę... Kitą kartą kokainą taip pat jau įdėsiu į mėgintuvėlį šaltoje vietoje, įpilsiu tik šalto vandens, trumpai pakratysiu ir įmesiu į porcelianinį Buchnerio piltuvėlį su vakuumu (vis dar nesu tikras, ar vakuumas iš tikrųjų gali pagreitinti hidrolizę,). Atsakydamas į jūsų klausimą: Ar tikrinate savo ph, kai atliekate visus šiuos mokslinius tyrimus? Taip, gerai kalibruotu skaitmeniniu ph matuokliu ir įprastomis testo juostelėmis. Ar reguliuojate vandens ph, kad to išvengtumėte?
Pavyzdžiui, kaip čia: https: //drugs-forum.com/data/attach..._stability_of_cocaine_in_aqueous_solution.pdf.
rekomenduojama, kad kambario temperatūroje laikomo vandens ph vertė būtų 5.
Be to, žinoma, žinau David Lee knygas, nuo jų pradėjau, bet dabar jos jau šiek tiek pasenusios.....
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Ar galite paaiškinti, kaip veikia sufleravimas ? Galiu rasti šaltinių, kuriuose teigiama, kad 2,7-3,2 ml etanolio gali ištirpinti vieną gramą. Jei bandau su iki 4 ml vienam g. Filtre likusi medžiaga vis tiek teigiamai tikrinama Moriso reagentu. Mano teorija yra tokia, kad į tirpalą įmaišyta kažkokio cukraus. Cukrus gali ištirpti vandenyje ir sudaryti gleivinę, ši gleivinė gali ištirpinti daugiau kokaino? Esu beveik tikras, kad tai jau mačiau su chloroformu. Jei bandžiau kristalizuoti chlorformą be acetono plovimo, ir viskas ištirpo. Bet jei milteliai buvo tinkamai išplauti acetonu, galiu filtruoti gabalėlius chloroformu, nes ne viskas ištirpo. Manau, kad mano priešas yra emulgatorius, kuris padeda skirtingiems junginiams tolygiai susimaišyti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kai sakėte, kad jis lipnus po it vonia. Žinojau, kad kalbame apie cukrų. Manitolis tikriausiai , tai cukraus alkoholis, todėl jis tirpsta etanolyje metanolyje ir vandenyje. Kartą netyčia panaudojau NE šaltą vandenį ir jis virto rudais klijais, o po 20 ekstrakcijų sėkmingai praradau visą kokainą. Ne, dekantavimas, paprastai tai darau lygiai 1 kartą, o jei ištraukiu ką nors vertingo, tai darau visą maišelį, bet 4/5 kartų nieko negaunu. Verdant karštą izopropilą dažniausiai man pavyksta gana sąžininga ekstrakcija. Įdedu į Buchnerio indą, užpilu karštu izo, 5 sekundes pasukioju ir paspaudžiu jungiklį. Tuomet įšvirkščiu kelis ml verdančio karšto izopropilo, kad išsiurbčiau viską, kas liko Buchnerio talpykloje.
Jei paimsite tą ledinį vandenį ir neutralizuosite jį su šiek tiek Sb, galėsite išrinkti akmenukus ir pašalinsite didžiąją dalį, jei tas cukrus lieka ištirpęs vandenyje, tada jį sutrinkite, iš naujo užvirinkite naujame vandenyje ir šiek tiek bazės ir surinkite antrą kartą. Ar žinojote, kad c.hcl yra toks poliarinis, kad 7 ph vandenyje disocijuoja 50 %, svarbu naudoti ph matuoklį, nes jei jūsų ph sutampa su jūsų pka, techniškai jis 50 % susivienodina ir jums gresia pavojus prarasti 1/2 šūdų. Įsitikinkite, kad tikrinate, ar jūsų ph yra bent 2 kartus didesnis už pka, tačiau kokainas taip pat yra trapus ir lengvai skyla. Ekstrakcija rūgštimi, ph<6,6, kai bandote jį išvalyti, prieš atskirdami polinį/nepolinį, patikrinkite ph ir jį sureguliuokite, nes jei jis yra 7, prarandate produktą. Mačiau kelis dokumentus, kuriuose buvo nagrinėjamas levamizolo buvimas. Yra 2 panašūs dokumentai ( antrasis, mano nuomone, yra klastotė ir intelektinės nuosavybės vagystė). Abiejuose dokumentuose buvo naudojami 3 stiprumo kokaino ir levamizolo mišinio mėginiai ir abiejuose dokumentuose levimisolas sėkmingai pašalintas jį neutralizuojant ir valant heksanu, o po to pakartotinai protonuojant hcl dujomis. Nors pirmajame straipsnyje, kurį skaičiau, buvo skelbiama, kad Lewiso rūgšties rekombinacija ir 3x plovimas heksanu yra geriausias būdas, kuriuo visas levamizolas pašalinamas tik per 2 plovimus, tačiau, jei perskaitysite straipsnį, kitas metodas taip pat pašalino visą levamizolą, tačiau jam prireikė 3 plovimų. Tai buvo chloroformas ant hcl vandenyje. Kokaino hcl ištirpintas vandenyje, 3 kartus suplaktas su chloroformu, tada išgarintas vakuume. Esu tikras, kad žinote, kad levamizolas yra auksinis standartas sunkiai pašalinamam .
Nemačiau jokių įrodymų, kad kursinis ( ar stiprus, jei kalbame apie tai) vakuumas turėtų kokį nors žalingą poveikį kokainui. Tai mane atveda prie kažko, apie ką niekada nesu girdėjęs ar matęs bandant. Centrifugavimas. Ką tik medžiojau manitolio ir kokaino hcl fizikines savybes ir pastebėjau keletą įdomių faktų. Kokaino hcl mol. Wt. mol. tūrio yra 2 kartus didesnis už manitolio mol. tūrio. Tuo pačiu metu manitolio polinis paviršiaus plotas yra 2 kartus didesnis nei kokaino hcl ( daugiau nei (120A, palyginti su 55A), todėl jis yra nuostabus kandidatas centrifuguoti. Tai parašiutai ir torpedos. Be to, 120 angstromų būtų galima išfiltruoti celiuliozės disku, o jūs turėtumėte rasti tinkamo dydžio daugiau nei 55 ir mažiau nei 120
 
Last edited:

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kadangi turiu centrifugą (arba ją sukonstruoju iš seno drono variklio), pabandysiu.
Grįžti prie aktualios temos ir atsakyti į savo klausimą. Taip, kokainą galima reoksiduoti, kad jį būtų galima išgryninti. Žr. https://www.emcdda.europa.eu/publications/eu-drug-markets/cocaine/production_en#figure1.

Tiesiog dar viena nuoroda susidomėjusiems. Manau, kad verta paskaityti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
TAIP PAT SKAITYKITE! Toks mano pirminis įspūdis apie tą antrąją nuorodą. Nesiūlau nieko, kas joje parašyta. Galėčiau, bet turėčiau ją išanalizuoti su faktine informacija ir atlikti skaičiavimus. Mano pirminis įspūdis - tai puikus būdas prarasti daug produkto. Nustojau ją skaityti, kai priėjau prie dešimtos melagingos / klaidinančios informacijos dalies. Bus ilgas kelias, kol visa tai paneigsiu su citatomis.
 
Top