Ar galiu saugiai naudoti vakuuminį siurblį su tipiniais MDMA tirpikliais? (ksilenu, IPA, HCL, NAOH ir kt.)?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Na, gavau naują vakuuminį siurblį, prieš tai naudojau nedidelį rankinį siurblį, ir, tiesą sakant, buvo pakankamai geras, taigi, kadangi jis turi variklį ir t. t., ar galiu jį naudoti vakuuminėje distiliacijoje be rizikos?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Priklausomai nuo siurblio dalių, kurios liečiasi su tirpikliu, medžiagos, reikėtų prijungti šalčio gaudyklę, kad kondensuotųsi dėl vakuumo susidarę garai. Tai taip pat apsaugo nuo tirpiklio garų pasiskirstymo patalpoje.


Taip pat turėtumėte sukurti galimybę reguliuoti vakuumą, nes ne visada reikia visos siurbimo galios.
Aš tai išsprendžiau įsiurbimo linijoje įtaisydamas T formos detalę, į kurią galiu įpurkšti netikro oro ir taip reguliuoti vakuumą.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tnx a lot draugas, tai labai gražu , garams turėjau ekstraktorių tiesiai ant rankinio siurblio išėjimo, bet šis metodas yra kaip tik tai, ko man reikia.
Dar kartą tnx, pone.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
so...was trying to understand how to connect...and... im not sure haha ...
gal galėtumėte man paaiškinti?

kokią dalį turėčiau prijungti prie savo vakuuminio adapterio?
 

Attachments

  • xGW4v1JM9S.PNG
    xGW4v1JM9S.PNG
    112.8 KB · Views: 329

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

Gerai, viską supratau, surinkimas yra labai paprastas ir logiškas haha...... tik... su ledo vonia turėtų užtekti, tiesa? tam nereikia skysto azoto , tiesa?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Aš naudoju ledo ir druskos vonelę, kurioje temperatūra -21-24 °C, tačiau jums reikėtų naudoti ką nors panašaus į dewarą , kad ilgiau išlaikytumėte šaltį.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pirmiausia jungtį prie savo šalčio gaudyklės, tada geriausia, kaip reguliuoti netikrą orą vakuumui nustatyti ir tada prie siurblio siurbimo pusės.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Sveiki, tai nėra šalta pastanga. Tai vakuuminis adapteris, skirtas vakuuminei distiliacijai.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Priklauso nuo tirpiklio (pavyzdžiui, geriau naudoti skystą azotą su dietileteriu), bet paprastai, kaip sakė Pennywise, pakanka ledinės druskos vonelės.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Taip taip taip, aš žinau, įkėliau parodyti savo vakuuminį adapterį, mano šalčio gaudyklė jau pakeliui!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

įprasta valgomoji druska? kokia druskos priežastis?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
kaip dėl dewar.... yra kitas variantas? vien ledo / vonios druskos nepakanka? kaip naudoti tinkamo dydžio metalinį indą?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Kuo didesnis druskos kiekis, tuo žemesnė užšalimo temperatūra (iki tam tikro taško; kai druskos yra tiek, kad daugiau nebeištirpsta, užšalimo temperatūra nebemažėja). Vandenyno vandenyje yra apie 3,5 % druskos; jūros vanduo užšąla esant maždaug 28°F (-2° C). 10 % druskos tirpalas užšąla maždaug 20°F (-6 °C), o 20 % druskos tirpalas užšąla 2°F (-16 °C).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jei turite galimybę visada įpilti arba pakeisti ledą / druską, tai galima daryti ir be izoliuoto indo. Priklausomai nuo to, kiek laiko naudojate siurblį, aušinamasis sūrymas įšyla ir gaudyklė tampa neveiksminga.
Druskos ir ledo mišinys dekare ilgai išlieka šaltas.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
taigi, aš eičiau į visiškai prisotintą? kaip sūrymą? ar tai būtų būtina, jei būtų galima užšaldyti žemesnėje nei -16 temperatūroje? su skystu azotu ir t. t. paprastą vandens ir ledo vonią , nes mačiau, kad ji laikosi proporcijų, kokį druskos % man rekomenduotumėte?

aš neturiu devaro, bet termo indas tiktų? (nežinau, ar teisingai angliškai vadinasi termo indas? (tas, kuris naudojamas maistui, kavai ir pan. šaldyti/šildyti).
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

kažkas panašaus galėtų veikti? (tai yra tipinis, kad maistas / kavos ir t. t. būtų geros temperatūros) čia yra pavadintas termo arba termo
 

Attachments

  • uGnkNzsETc.jpg
    uGnkNzsETc.jpg
    18.7 KB · Views: 297

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Persotinau sūrymą druska, todėl pas mane ant dugno vis dar yra druskos, kuri neištirpo, aukščiau visada yra storas minkštas ledo sluoksnis, panašus į sniego pusnį ir pagal termometro rodmenis -21-23 °C šalčio. Su acetonu galėčiau pabandyti dar giliau, bet man to pakanka. Sūrymu taip pat vėsinu kolbą egzoterminio redukavimo metu, visą laiką naudoju tą patį sūrymą.
Jei jums reikia dar žemiau, pasidomėkite apie sauso ledo pristatymą jūsų vietovėje, sausas ledas tikriausiai gali būti naudojamas iki 48 val. ir taip pat pristatomas pagal grafiką.

Taip, galite, jei jis yra pakankamai didelis, dewaras yra tas pats tik du kartus ir labiau izoliuotas pramonės standarte, aš vieną pigiai gavau naudotų daiktų onlinestore tinkamo dydžio mano gaudyklei.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tnx daug, įdomi informacija!!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

Taigi... tai skamba dabar tik manau, kad man reikia išmatuoti temperatūrą ir gauti noore logika man, tik aš galvojau apie tai, kaip sunku būtų gauti ledo uolienų iš sūrymo, bet jei jūs sakote, kad aš tiesiog turiu išmatuoti temp. ir gauti už sniego konsistencijos ill padaryti teisingai.

dėl sauso ledo aš galvojau apie tai, kad mano naminės dewaro kolbos vidus galėtų išspręsti visą šią problemą. dabar ketinu atlikti paiešką ir pažiūrėti, ar galiu jį gauti.

dėl sauso ledo, ar nekyla problemų dėl dūmų ir t. t. Jis tiesiog sublimuojasi be jokio pavojaus, ar ne?

Dujiniai tirpikliai, kuriuos noriu "pašalinti", bus IPA, ksilenas, DCM... ir HCL / NAOH iš šarmų / rūgščių žingsnių....
ar juos būtų galima lengvai "pašalinti"?
 
Top