Ar galiu naudoti STAB boro redukcijoje

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Turiu STAB Manau, kad jo pavadinimas yra natrio triacetoksi borohidridas. Mano klausimas, ar galėčiau jį naudoti PMK boro redukcijai

Ačiū u
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Turiu STAB Manau, kad jo pavadinimas yra natrio triacetoksi borohidridas. Mano klausimas, ar galėčiau jį naudoti PMK boro redukcijai

Turiu 100 l vietos ir stengiuosi sutelkti dėmesį į tai, kad veiktų kuo didesniu efektyvumu. Šiuo metu naudoju al/hg ir tikiuosi padidinti iki 4 kg 100 l reaktoriuje, girdėjau, kad su boro redukcija galiu vienu metu sutalpinti daug didesnę reakciją, taip pat ją vykdyti daug saugesnėje(?)/žemesnėje temperatūroje, taip pat padidinti išeigą ir neturėti gyvsidabrio laboratorijoje.

Man sakė, kad all/hg išeiga yra tik 70 %? Aš maniau, kad tai 90+, tai yra tai, ką aš gaudavau.

Ačiū.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ar norite naudoti natrio triacetoksi borohidridą, ar klausiate todėl, kad savo gyvenamojoje vietoje neturite galimybės gauti natrio borohidrido?
Natrio borohidridas parduodamas Europoje 120 eurų/kg su banko sąskaita arba iš Kinijos 115 eurų/kg su bitkoinais iš to paties tiekėjo pmk glicidato.
 
Top