Question Ar galiu tai naudoti acetilinimui?

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki žmonės,

Man reikia acetilinimo agento, tiksliau, acto rūgšties anhidrido (nenoriu vargti su be reikalo toksiškais dalykais, pavyzdžiui, acetilchloridu).
Bet kokiu atveju, ieškodamas radau šį produktą (ir tik šį produktą):

CwN937DJhU

(pavadinime vokiškai parašyta "Acto rūgštis 100%" ).

Ar tai tas pats, kas AA? Mano šalyje tai reglamentuojama medžiaga, bet tik dosniame kiekyje nuo 100 l ir daugiau. Nepaisant to, atrodo, kad čia gana sudėtinga jos gauti. Netgi ledinės acto rūgšties gana retai pavyksta legaliai gauti. 🤔

Trumpai tariant: ar šis produktas yra acto rūgšties anhidridas ir gali būti naudojamas acetilinimui?

Taip pat: Ar saugu tai užsisakyti, ar pirkėjas iš karto bus įtrauktas į kokį nors labiausiai ieškomų asmenų sąrašą, kaip medaus puodas? 🥴 Ar turėčiau imtis kokių nors sudėtingų ir specialių atsargumo priemonių prieš pirkdamas šį produktą?

Ačiū iš anksto! 😊
 
Last edited:

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Tai nėra acto rūgšties anhidridas. Tai acto rūgšties acidas. Skirtingos cheminės medžiagos. Jei abejojate, galite patikrinti junginių CAS numerį, nes tai visiškai išskaido pavadinimus. Jei jų CAS numeris toks pat, tai yra tas pats junginys.

Ką norite acetilinti? Kartais galima naudoti GAA. Jei tai morfinas, jį galima naudoti pridedant sieros rūgšties kaip katalizatoriaus, tačiau šis būdas nėra labai gerai aprašytas literatūroje
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki ir ačiū už atsakymą! O tai liūdna. Spėjau, kad tai turi būti anhidridas, nes jis yra 100 % grynas, bet, atrodo, tai buvo mano mąstymo klaida. Maniau, kad 99 % = GAA, o 100 % = AA?

Taip, aš norėjau acetilinti morfiną (morfino bazės ekstraktą, kad būčiau visiškai tikslus). Ačiū už patarimą! Galiu gauti šiek tiek GAA, tik neturiu supratimo apie sieros rūgštį? Atrodo, reikia, kad kas nors eksperimentuotų, jei tai nėra gerai dokumentuota ;-)

Edit: Mano tyrimai, atrodo, parodė, kad ši acto rūgštis 100 % iš tikrųjų yra GAA. Taigi ketinu ją bet kokiu atveju pirkti ir ieškoti tinkamo reakcijai katalizatoriaus. 👍🏻
 
Last edited:
View previous replies…

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki ir ačiū už paaiškinimą! Taigi iš esmės tai reiškia, kad turiu naudoti tai, ką galiu gauti čia, ir (toks buvo mano pradinis planas) eiti sintetinti 6-MAM su ledine acto rūgštimi.

Apie katalizatorių: Ar žinote, ar vietoj sieros rūgšties būtų galima naudoti kokį nors alternatyvų katalizatorių (galbūt HCl 37%?) Vienintelis man žinomas būdas gauti jos be recepto - tai akumuliatorių rūgštis, o aš nesijaučiau gerai ją naudodamas žmonėms vartoti skirtam daiktui. Be to, pirkti ją dideliais kiekiais iš Kinijos, atrodo, taip pat nėra geras sprendimas, nes man prireiktų tik kelių mililitrų :-/.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kiek žinau, 3-MAM galima gauti iš morfino. 6-MAM galima gauti iš heroino. Neradau jokios informacijos apie alternatyvius būdus. Manau, kad šioje sintezėje neįmanoma naudoti HCl kaip katalizatoriaus.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Acetilinant su acto rūgštimi gaunamas vadinamasis "deguto heroinas". Acto rūgšties anhidridas lengvai pagaminamas iš acetilchlorido, tereikia pridėti chlorido prie GAA ir distiliuoti IIRC, išsamesnės informacijos rasite sciencemadness.org chemijos vikipedijoje su nuorodomis į susijusias temas.
Acetilchloridas iš Lenkijos, manau, žinote, kur. Gali tikti ir benzoilchloridas, jo galima įsigyti Nyderlanduose. Parduotuvė turėtų būti žinoma.

H2SO4 tokiose reakcijose galima pakeisti metafosforo rūgštimi, kurią galima nusipirkti arba kuri gaminama ilgai kaitinant H3PO4 maždaug 150 °C temperatūroje, kol lieka tik kristalinė masė, kurią, jei laukiama pakankamai ilgai, sudaro daugiausia metafosforo rūgštis. Ji labai gerai ir švariai veikia kaip katalizatorius, tačiau jai atlikti savo darbą reikia laiko, kelių dienų.
Kiti katalizatoriai gali būti tozo rūgštis (bevandenė) arba trifolio rūgštis.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Dėkojame už atsakymą!

Ieškodamas daugiau informacijos apie šią reakciją, kitame forume radau keletą pranešimų apie žmones, sėkmingai naudojančius ledinę acto rūgštį su natrio acetatu kaip katalizatoriumi 6-MAM iš morfino suformuoti. Noriu eksperimentiškai išbandyti šį maršrutą, tačiau man įdomu ir bandau išsiaiškinti, kiek Natrio acetato reikėtų ir kaip reikėtų pašalinti katalizatorių iš galutinio produkto. Žmonės ten pasakojo, kad galima stochiometriškai apskaičiuoti, kiek reikia Natrio acetato, bet turiu pripažinti, kad nežinau, nuo ko apie tai pradėti.
Atsiprašau už tiek daug naujokų klausimų, tikiuosi, kad jau nevaikštau ant jūsų nervų ir kad kas nors man padės. 😊
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sutaupytumėte sau daug (tikrai daug) rūpesčių ir skausmo, jei susitelktumėte į acto anhidrido arba jam gaminti reikalingų cheminių medžiagų paiešką. Tai lemia paprastas faktas, kad acto rūgšties anhidridas yra reaktantas, leidžiantis be rimtos chemijos patirties iš morfino pasigaminti heroiną.

Per daugiau nei 20 metų, kai su narkotikų chemija susidūriau ir nesusidūriau, iš žmogaus, kuris kentėjo nuo iliuzijų, kad viskas turėtų būti parduodama be recepto, tapau žmogumi, kuris verčiau daugiau laiko skiria aukštos kokybės pirmtakams ir cheminėms medžiagoms įsigyti, nes net ir turint juos po ranka, padoriai suprantant chemiją ir turint gerą laboratorinę praktiką, dažniausiai vis tiek nėra taip paprasta, kaip atrodo.
 
Top