Ar kas nors galėtų paaiškinti DMT sintezę iš triptamino?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Turiu pakeliui šiek tiek triptamino su tikslu susintetinti keletą dalykų sau.
Pirmiausia, manau, DMT - dabar žinau procesą, bet ar kas nors gali paaiškinti, kas vyksta kiekviename etape? Taip aš viską suprasiu.
Žinau, kad 37 % formaldehido naudojimas yra įprastas, kaip ir absoliutaus metanolio naudojimas, kaip ir reduktoriaus naudojimas - štai čia aš ir susipainiojau, ką naudoti? Ar jie visi atlieka tą patį? Natrio borohidridas vs STAB vs SCABH, ką geriausia naudoti ir kodėl?
Ačiū žmonėms
 

Wiley Smith

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Taip, mokslas labai lengvai suprantamas, bet žingsniai yra labiau painūs, žinau mokslą, bet ne tikslius žingsnius, čia yra mokslas.
Gyvūnuose ir augaluose randamas cheminis triptaminas yra labai panašios cheminės struktūros į N,N-dimetiltriptaminą, tik vietoj metilo grupių, jungiančių azotą, yra vandenilio atomai. Norint paversti triptaminą į jo dimetilo variantą, reikia iš anksto atlikti procesą, vadinamą metilinimu (manau, kad toks pavadinimas), kurio metu pagrindiniai vandenilio atomai paverčiami metilo grupėmis, šio scenarijaus atveju - vandenilio atomai Rn1 ir Rn2 pozicijose paverčiami metilo grupėmis, naudojant metilinimo agentą, pavyzdžiui, formaldehidą, formaldehidas paverčia vandenilio atomus metilo grupėmis, todėl pagrindinis triptaminas paverčiamas stebuklingu jo variantu - DMT. (Jei klystu, pataisykite mane)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tiesą sakant, dabar jau žinau procesą ir esu beveik pasiekęs tikslą - iš heptano gavau keletą kristalų iš galutinio reeksporto, tačiau priešpaskutiniame etape (jei naudojate NaBH4) susidaręs aliejus yra SUPER SUNKUS, kad iš jo būtų galima sėkmingai atlikti reeksportą.

Sintetinį metodą, kuriuo vadovaujuosi, radau "Reddit", bet su kitais patvirtinome, kad jis turėtų veikti - tik šiek tiek nesuprantu, kodėl mano aliejus paskutiniame etape nenori pakartotinai išsiskirti iš verdančio heptano.

Be to, nesu visiškai tikras, ar minėtam heptanui turiu atlikti užšalimo nuosėdas, kad pasiekčiau DMT, ar turėčiau išgarinti heptaną. Manau, kad pastarasis variantas - todėl ir minima, kad reikia vakuuminės kameros (erzina), nes ji kainuoja dar daugiau pinigų.

Tai tapo sintezė Manau, kad aš bandysiu dar ir dar kartą, kol išsiaiškinsiu, matydamas, kad turiu tiek daug triptamino.
Ketinu pradėti paprasčiau, įsigydamas kokį nors aldehidą ir atlikdamas Henrio reakciją su juo, paskui reduktyvųjį aminavimą, kad gaučiau meskaliną ir vieną iš TMA, bet pamažu taupau nitrometaną ir nitroetaną, kol nusipirksiu daug atitinkamo aldehido.
Tiesą sakant, tai gana beprotiška, kiek daug sužinojau nuo to laiko, kai parašiau šį pranešimą!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Beje, visa tai man nuskambėjo teisingai, nenorėjau, kad tai nuskambėtų arogantiškai. Tai buvo tikrai geras atsakymas... Aš tarsi netyčia tai pamiršau, vien dėl to, kad esu taip arti RXN atlikimo, tik nesu tikra, ar per anksti nepridėjau reduktoriaus - manau, kad pamiršote tai paminėti, beje, formaldehidą nurodėte teisingai, tačiau būtent čia ir susipainiojau - ar NaBH4 veikia kaip katalizatorius, taip pat ar tai vis dar yra redukcinė aminizacija - atsižvelgiant į tai, kad tripaminas jau yra aminas....Štai kur buvo mano painiava, kai rašiau šį pranešimą, ir nuo to laiko aš to neišsiaiškinau.
Todėl man labiau suprantamas tam tikrų aldehidų redukcinis amininimas - aš tikrai nenagrinėjau įprastų amfetaminų, bet tikrai psichodelinių, ir man tai lengviau suprasti.
 
Top