Ar galima nustatyti neskelbiamas "Adsense" pajamas įvairiose šalyse?

potato123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Maždaug 150 tūkst. buvo sumokėta iš "Google Adsense" (Airija) į privačią Jungtinės Karalystės banko sąskaitą.
Nesu Jungtinės Karalystės rezidentas, tačiau esu kitoje ES šalyje, kurioje mokesčiai turėtų būti deklaruojami, o ne Jungtinėje Karalystėje. Šios pajamos nebuvo niekur deklaruotos.

Man nerimą kelia tai, kad operacijos iš "Google" į mano JK banko sąskaitą gali būti nusiųstos į mokesčių inspekciją ten, kur gyvenu.

- Apie pajamas nebuvo pranešta HMRC Jungtinėje Karalystėje.

- Niekada nenurodžiau savo JK banko sąskaitos adreso Vokietijoje - bankas turi seną adresą JK.

- Reikalas tas, kad HMRC Jungtinėje Karalystėje nežinotų apie šias pajamas, nebent sužinotų iš JK banko, todėl nemanau, kad jie siųstų šiuos duomenis savo kolegoms ES šalyje, kurioje gyvenu.

Kiek tikėtina, kad šios ES šalies mokesčių inspekcija tai sužinos? Egzistuoja tokie dalykai kaip AEOI - kai automatinis keitimasis informacija tarp skirtingų jurisdikcijų finansų įstaigų siunčiamas kompetentingoms mokesčių institucijoms toje šalyje, kurioje asmuo gyvena. Nežinau, ar JK bankai gali tiesiogiai informuoti ES šalies valdžios institucijas, ar pirmiausia reikės kreiptis į HMRC.

Įdomu, ar su AEOI informacija apie šias operacijas bus išsiųsta ES šalies mokesčių inspekcijai (arba mano neįprastai didelis likutis gali būti pastebėtas).

Norėčiau išgirsti kieno nors nuomonę, jei turi patirties su šiais dalykais? O gal čia, tamsiajame tinkle, yra kur nors tinkamesnis forumas?

Dabar gailiuosi, kad jo nedeklaravau, bet jau per vėlu. Turiu omenyje, kad deklaruoti niekada nevėlu... bet pinigai 💸 jau visi išleisti.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Tikiuosi, kad visi pinigai buvo išleisti geriems dalykams, bet panašu, kad ne :D

Ateityje būtų gerai patekti į tokią situaciją, kuri leistų atleisti nuo mokesčių dėl gyvenamosios vietos, kad nereikėtų jaudintis.
Nemokėti mokesčių gali būti teisėta, tačiau tai turi būti daroma pagal įstatymus
 
Top