• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Kanapių paklausa valstybėse?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ieškome naujų Pardavėjų, kurie papildytų mūsų šiuo metu gana ploną sąrašą iš JAV į JAV. Jų visur yra tiek daug Kanapių pardavėjų, o legalizavus kanapes daugelyje valstijų, žmonėms lengviau nei bet kada anksčiau apsvaigti, kokia yra tikroji šių dienų Kanapių vertė? Ar čia, BB, yra rinka, kurioje būtų galima parduoti kanapes iš JAV į JAV?

Šiuo metu kviečiu pardavėjus, su kuriais asmeniškai bendravau, atvykti, bet ar, jūsų nuomone, man vertėtų aplankyti ir kelis didžiuosius Kalifornijos vyrukus Telegramoje? Stebiu daug kanalų ir ten yra tikrai profesionalių pardavėjų, kurie galbūt galėtų į mūsų rinką atnešti tikrai sunkių dalykų. Praėjusį mėnesį turėjau Sativa su fucking 55% THC, prisimenu, kai buvau susijaudinęs tiesiog dėl dviženklio skaičiaus, tai beprotiška, ką šie vaikinai išleidžia šiais laikais.

Valstijose mes taip pat neabejotinai turime mažai psichodelikos, tai pardavėjai, pas kuriuos kol kas einu.

MORE WEED???? Ką jūs manote, vaikinai?

P.S. Marihuana yra kanapių vergiškas pavadinimas, pasidomėkite! ir nustokite vadinti marihuana!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Norėčiau, kad JAV skyriuje būtų daugiau piktžolių. Yra keletas dalykų, kurių mums tikrai reikėtų daugiau. Anksčiau piktžolės buvo mano duona, dabar ten, kur gyvenu, žmonės mieliau eina į dispo išpardavimo dieną, nei palaiko vietinį dilerį. Daugiau nei pusė tų, kuriuos pažinojau anais laikais, visi išėjo į pensiją arba buvo priversti ją pakeisti, nes pasiūla išaugo iki dangaus, o kainos pakilo. Atrodo, kad šiais laikais vienintelis būdas užsidirbti padorių pajamų, be to, tai ir smagiau. Nežinau, kokia yra paklausa, bet visada reikia daugiau žolės!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Daugiau piktžolių!!! Būtent mano mintys! Kai prasidėjo visas legalizavimas, turėjau rimtą moralinę dilemą, mano dileris buvo su manimi daugiau nei dešimtmetį ir aš atsisakau jį nuskriausti, todėl kurį laiką ir toliau pirkau iš jo tik remdamasis principu. Bet galų gale net jis man liepdavo eiti pasiimti kai kurių dispo 🔥 ir aš taip pat pasiimdavau už jį lol. Kiek žinau, jis vis dar turi verslą, ir aš negaliu sulaukti, kol jį atvesiu į BB, tikras profesionalas, Marija yra jo mūza, jis padarė mane Stoner lol

Telegramoje profesionalumo lygis, kurį mačiau iš tų Cali komandų, yra stulbinantis... greitesnis klientų aptarnavimas nei fucking Target ar Bank of America, tikrai aukštos klasės žmonės.

Šiuo metu piktžolių skyrius man atrodo kaip įprastas, "prieš dispo dienas" narkotikų prekeivių pasirinkimas. Tai gerai, bet... Potencialas...! Edibles! Didelio THC kiekio trauktinės! (dispo vis dar yra šlykštu) HASH!

Produktų pasirinkimas, manau, yra didžiausia dispo parduotuvių patrauklumo dalis, žinoma, kaina taip pat yra veiksnys, bet apskritai manau, kad daug užsakymų teikiantys stoneriai visų pirma nori vieno dalyko: pastovumo. Malonu žinoti, kad dienos pabaigoje turėsite žolės, kai jos norėsite. Gauti visus šiuos produktus čia, manau, bus daugiau žmonių, norinčių pirkti iš visų..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mėgstu šiek tiek laikyti šalia, bet rūkau jau tik retai. Tai beveik turi būti šūdas, kuris nužudė Elvį. Tai ne aš labiau domina kvapas ir skonis nei thc daugiau nei 25 % Aš turėjau seną draugą, kuris persikėlė d į Koloradą ir jis man pardavė is blogo feno pumpurų tikrai pigiai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tai paklausus dalykas, tačiau yra ir didžiulė pasiūla. Mano valstijoje ką tik atidarytos pirmosios rekreacinės vaistinės
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ten, kur aš esu, vieninteliai žmonės, perkantys jį senoviniu būdu, yra tie, kurie atėjo iš senosios mokyklos ir iš kurių aš mokiausi. Visi mano namiškiai iškeliauja pas mano tėvus į pensiją. Jie mane auklėjo ir aprūpino daugelį metų, kol oficialiai išėjo į pensiją, todėl manau, kad jie to nusipelnė. Niekada nedaviau ir neduosiu nė cento jokiam dispo centrui. Kam mokėti 100 dolerių už kvartalą, jei gali gauti perpus pigiau be mokesčių. Taigi THC nėra 25 %, jo vis tiek geros kokybės žolė tikriausiai siekia apie 19 % ar panašiai, ir mes taip pat neįrašome jūsų vardo ir pavardės į kompiuterinę sistemą su visais jūsų duomenimis. Kažkas ne visai teisinga tai daryti tai pačiai valstybei, kuri mus areštuodavo ir vis dar areštuos, jei pagaus jus auginant ar parduodant be jų leidimo ir tinkamų leidimų / licencijų ir t. t. Techniškai jie augina ir parduoda nelegaliai federaliniu lygmeniu, tad kas daro juos teisėtus, o mus - ne? $$. Dabar daugelis jaunų rūkalių net nežino, koks jausmas yra nueiti į žolininkės namus, atsisėsti prie geros muzikos, šiek tiek parūkyti ir parūkyti, o kartais taip pat galima rinktis. Patirtis taip pat yra dalis to, kas buvo pakeista į komercinį sandorį. Budtenders... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
TAIP teisinga @prophet jau daug metų neturėjau gero "dūmų sesijos". ir tu gerai pastebėjai dėl naudotojų aprašymų, federalinio lygmens dalykas mane vis dar pribloškia, kaip ilgai Fedz gali taip ilgai į tai žiūrėti pro pirštus? Viskas yra vienas "kilimėlis" toli.. Didelis rekvizitas jums už rūpinimąsi savo žmonėmis, man patinka tai matyti, tikras "Nusikalstamo draudimo planas", broliai padeda broliams. Dalykai keičiasi, bet vėlgi jie ne taip jau daug keičiasi
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Mano nuolatiniai klientai anais laikais mėgdavo sėdėti ir rūkyti, rinkdamiesi maišelį arba stebėdami, kaip jis sveriamas. Per tokias progas sudaroma daug kitų keistų ir galutinių sandorių, kurie atveria likusią turimą medžiagą. Kai per dieną turi 10 skirtingų pirkėjų ir visi jie pažįsta skirtingas tautas, tai padeda verslui, o turėdamas laimingų grįžtančių klientų visada gali rasti kitų gėrybių, kai jų prireikia. Kalbant apie žolę, galvojau įsigyti šiek tiek hašišo ir jį siūlyti, bet turėčiau patikrinti paklausą, kad neužstrigčiau su viskuo. Vietos rinka man yra ribota, ypač dėl hašišo... Galvojau apie 15 ar panašiai už gramą? Dar nesu tikras...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Taip, žmogau, yra tikras menas tiesiog šaudyti į šūdą su savo pardavėju. Esu girdėjęs siaubo istorijų, kai prekiautojai verčia savo klientus laukti valandų valandas, bet visada pagalvodavau, kad žmogus tiesiog "nesupranta" lol.

Aš jau daug metų reguliariai vartoju žolę ir vis dar neradau Hašo. Už tokią kainą tikrai įsigyčiau kelis gramus. Iš to, ką mačiau kituose turguose, tai būtų vagystė, tikriausiai būtų greitai parduodama.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Taip, man buvo įdomu, kaip jis bus parduodamas. Žinau, kad dispo kaina yra didelė hash, kur esu. Mačiau, kad jis kainuoja 50 dolerių už G, Im like NO WAY. Aštuoniasdešimtųjų viduryje jis kainavo 8 dolerius, apie 2005 m. ar panašiai, paskutinį kartą turėjau 12 dolerių. Velnias, pagalvojau, kad vaškas po 17 dolerių už gramą būtų patrauklus, vietiniu mastu taip ir yra, bet kol kas ne tiek daug čia. Jei turėčiau verslą, parduočiau uncijas, o ne gramus.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Aš priklausau TPB Rikio minčių apie piktžoles mokyklai: "Tiesiog įsidėk" tinka ne tik piktžolėms, bet ir kitoms, bet ir visoms šioms "apžvalgoms": "atidarant kvepėjo kaštonais, terpenų skonis vaisinis ir kreminis", fuck off, tai piktžolės, šūdas skonio kaip piktžolės, jei tai mane pakylės, aš už tai. Vaškai, smiltys, sviestai, visas tas šūdas yra per brangus aplink mane. Įvairovė būtų puiku rinkai
 
Top