• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Vežimėliai

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Apie tai, už ką NA žmonės tikėtųsi mokėti, BHO vežimėlius ir gyvus vežimėlius padorioje aparatūroje.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Kaip man įdomu vienas dalykas, ar klientai suvalgytų 5 dolerių kainų skirtumą pigiuose vežimėliuose, palyginti su tais tapšnojamaisiais-ne kampuotais narveliais? O gal pigesni (bet vis tiek geros reputacijos) vežimėliai yra tinkamas būdas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Čia, JAV, yra daugybė žmonių ir mačiau įvairiausių vežimėlių. Kiekvienas turi savo pageidavimų. Aš asmeniškai pasirinkau pigius vienkartinius ir daugkartinio naudojimo. Kadaise išleidau nemažai pinigų komplektui, kuris turėjo 502(?) srieginius akumuliatorius ir galėjai naudoti skirtingo pasipriešinimo rites, buvo daug priedų, bet atrodė, kad jie reikalauja daug priežiūros. Visada juos gadinau. Kai susidūriau su mažais, kurie yra vientisi ir vienintelis dalykas, kurį galima keisti, yra pati kasetė, man tai labai supaprastėjo. Nusipirkau kelias vienkartinio tipo, kurios nėra lengvai išardomos, o kai jos ištuštėja, jas išmeti, tačiau ne kartą teko patirti nuotėkį arba neteisingai įkrauti. Viduje esančio gaminio kaina turi daug įtakos tam, kokį aparatą man patinka matyti. Tikimės, kad kai kurie kiti žmonės netrukus pasisakys.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Na, galvojau pažiūrėti, ar yra rinka padorios įmonės srieginiais dangteliais / pakartotinai užpildomiems vežimėliams, pripildytiems 1 g įvairių kanapių ekstraktų. Tiesiog rinka, nes dabar JAV sunkiau rasti pirkėjų, atsižvelgiant į visas legalias valstijas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Manau, kad gana stipri juodoji rinka išsilaikys kelerius metus dėl kortelės gavimo kainos, bet dar labiau dėl mokesčių, kurie yra gana beprotiški. Legali žolė yra brangi. Be to, dispanseriai tikrina visą šūdą ir taiko astronominius reikalavimus, susijusius su pelėsių sporomis, ištirpusiomis kietosiomis medžiagomis ir kitais aspektais. Turiu bičiulį, kuris. Prieš daugelį metų persikėlė į Koloradą, kad įgyvendintų savo svajonę, bet tai jam virto košmaru, nes negalėjo parduoti savo žolės. Ji tiesiog nebuvo pakankamai gera. Jis man ją parduodavo po 100 JAV dolerių už unciją firminių sėklų bankf1 indoor.
Taigi dabar suprantu, kad rinka yra stipri, bet pelno marža nėra labai didelė. Tai prisotinta rinka
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Taip, tiesiog turiu daug papildomų dalykų ir sąskaitų, kurias reikia apmokėti, todėl atrodo, kad rinkoje pakanka to, ko man reikia.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Šiuo metu valgiaraštyje yra violetinis rūkas BHO, pagamintas iš n-butano (santykinai bekvapis). Ir pagal užsakymą gaminami kartai iš d9/d8/cbd/cbg/cbn distiliato ir pasirinktinai terpenų. Visa techninė įranga yra autentiški CCELL srieginiai (perkraunami) vežimėliai. Arba ispire arba ikrusher gaminami vienkartiniai be logotipo. Vienkartinių reikmenų šiuo metu nėra, nedidelė logistikos problema dėl naujausios aparatūros partijos.
 
Top