Katalitinis nitrometano hidrinimas duoda?

phenylethics

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jei nitrometaną redukuotume katalizinio hidrinimo būdu, ar išeiga būtų panaši į al/hg? Pavyzdžiui, 20 ml medžiagos užtektų 25 gramams ketono perdirbti?

Ar gaunamas lygiavertis kiekis?

Kai jau esu prie to priėjęs, kiek kartų apskritai galima naudoti palliduimą ant anglies? Bandau pereiti nuo gyvsidabrio druskų, bandžiau NaBh4, nepatiko išeiga... Ačiū!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pavyzdžiui, 25 g nitrometano - 25 g MDP2P. Tai bus trigubas perteklius. Galbūt pakankamas Al/Hg redukcijai. Ekvimolinio santykio šiai reakcijai nepakanka. Jei norite išbandyti katalitinį hidrinimą, ar turite galimybę gauti dujinio vandenilio ir nusipirkti katalizatorių?
 
Last edited by a moderator:

phenylethics

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Taip, aš turiu prieigą prie palliduimo ant anglies 10%, už mažiau nei 15 dolerių už gramą. Esu tikras, kad vandenilio galiu gauti vietinėje degalinėje!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Turiu panašių klausimų, bet dėl MDMA, ar pavyko ką nors išsiaiškinti?
Kaip manote, ar geriau būtų naudoti Adamso katalizatorių, ar Pd/C? Ar tai pavyktų padaryti vienu žingsniu MDP2P+ nitrometanui?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Taip, jis turėtų veikti
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Kokią proporciją sudaro chemija?
Be to, skaičiau, kad katalizinis nitrometano hidrinimas duoda mažą išeigą... Man tai įdomu, nes galiu gauti nitrometano, bet ne metilamino... taigi tai būtų puiku...
Gal galite pasidalyti žiniomis?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Parašyta asmeninėse žinutėse. Nitrometanas vieno puodo sintezei nelabai tinka kataliziniam hidrinimui.
 
Top