Pigiausia filtravimo kaukė ir saugi įranga?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ei, norėčiau sužinoti, kokią dujokaukę ir saugos įrangą, kuri nesugadintų mano banko sąskaitos, rekomenduotumėte 4mmc sintezei Amazon?

Be auginimo dėžės su gera filtravimo sistema ir apsauginių pirštinių bei priešgaisrinio skirtuko, man reikia dujokaukės, apsauginių akinių ir galbūt kombinezono.

Ar kaukei tinka driver x-plore su p3 filtru?
O gal galiu naudoti ir geresnius filtrus ir pigią kaukę?

Dėl akinių ir kombinezono rinksiuosi pigiausią variantą "Amazon".

Bet kokie patarimai ar pasiūlymai?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
DCM yra kancerogeniškas, geriau nusipirkite laboratorinį chalatą ir matuoklę ir viską darykite iš šono (tikrai ne butuose), kitaip norėsite surūdyti kiekvieną metalą, turėsite problemų su kaimynais ir t. t.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Gerai thx Aš tai darysiu growbox'e, o gal lauke pastogėje.
Koks filtras tinka growbox'ui? Ir naudosiu tik stiklinę įrangą, ar norite pasakyti, kad kiekvienas metalas pradės rūdyti, jei savo bute gaminsiu 4 mmc be gartraukio?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
kaskart rūdys nuo hcl, jos šiek tiek buit net savižudybė, eikite į lauką arba nedarykite to, ji kvepia ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx, gera žinoti, nežinojau, kad tai taip pavojinga dėl rūdžių.

Taigi turėsiu suplanuoti tinkamą lauko virtuvę atitiks mano poreikius. Lengva supakuoti ir išpakuoti. Taigi reikės brangios veido kaukės, akumuliatoriaus maišytuvui ir kaitinimo plokštei ir kokios nors palapinės, kad neliktų purvo .
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Jei galite išsinuomoti viliage, kuri neturi žmonių araund jį, jūs galite lengvai tai padaryti sode 2-3 dienas partijos 50-100 kg yra įmanoma, tada tiesiog išgarinti, im pradedant naują bussines aš galiu connert jums su vaikinu, kad bus pristatyti cheminių mesti specialų chenel, kad jūs negausite raudona vėliava ir galės tai padaryti ilgą laiką, ir ne tik, kad ir kainos yra net pigiau nei NL/PL
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pls pataikykite į mane su plano tiekėju!
 
Top