Peržiūrėkite mano karštąją kaitlentę (nuotraukos)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taigi ne taip seniai nusprendžiau, kad man reikia vakuuminio distiliavimo rinkinio. Na, kad nuo 0 iki visko, ko reikia (stiklinių indų, vakuuminio siurblio, karštos viryklės, vandens siurblio ir t. t.), jis kainuoja kelis dolerius. Norėjau sutaupyti pinigų, kur tik galėjau, ir tobulinti, kai eisiu. Pagalvojau, kad nusipirksiu pigiausią karštąją plokštę, kuri maišytų, ir ji išvirs 250 ml vakuume, tiesa? KLYSTU!
N2jE8ptgDo

Įsigijau vieną iš šių proporcingų 250 vatų darbo vietų.
We2Grn9TiP


Pagal -30psi ji galiausiai vos užvirindavo vandenį. Tai nepadės. Apsvarsčiau savo galimybes. Nusipirkti naują, silikoninį kilimėlį aplink mano BF, medžio anglių kepsninės žiebtuvėlį, kokį nors suvyniotą šildytuvo laidą ir kažką, kas jį kontroliuotų.... Roboti kaitlentę maisto ruošimui. 🤔Apiplėšti kaitlentę? 🤓🤷 Tai pigiausias būdas, kurį, atlikęs tyrimus, žinojau, kad galiu priversti veikti.
Nuvažiavau į "Walmart" ir pasiėmiau vieną iš šių už 15 dolerių.
PbtDAea6Rs

Tada ją nuardžiau.
3S5KibEtB7

Tai yra 8 colių degiklis ant 6 colių maišyklės pagrindo.
NTcGisVJuB

Pasitelkiau ypatingą norą ir metą, kad sutraukčiau tą degiklį 2 coliais, kad jis tilptų. (Ir greito sukibimo strypo spaustukas. Aš tiesiog apėjau aplink kas porą centimetrų ir užspaudžiau).
Kalbant apie laidus, palikau viską, kas skirta maišymo juostai, ir išėmiau viską, kas skirta degikliui. Jame buvo spausdintinė plokštė, o kai parodžiau lustą "Google" lęšiams. Tai tiristeris. Jis buvo skirtas 4 amperams ir 600 vatų. Spiralinis degiklis yra 1100 vatų. Nebuvau tikras, ar jis sumažins srovės stiprį, ar tiesiog iš karto suveiks. Jį reikėjo išimti, ir aš pritvirtinau rankenėlę iš "Mainstays" kaitlentės.
LTanC3uhDJ

Maitinimo laidai prilituoti prie apgailėtino saugiklio įėjimo ir transformatoriaus įėjimo. Termistorius iš "mainstays" yra visiškai įjungtas, jis turi jungiklį, kuris spragteli, ir metalinę šilumai jautrią juostelę, kuri neleidžia viskam sudegti.
AVdKlB6b9L

Norėdamas sumontuoti elementą, nupjoviau kojelių viršūnes, o varžtai laiko apatinę blateką. Tai yra originalios montavimo skylės, nupjovus kojų viršūnes, atsirado 1/4" laisvos vietos.
OMuGO1WKAm

Aš tiesiog išpjoviau led lemputę iš pagrindinių atramų (abi) ir vieną prilituojau prie maišyklės led lemputės. Šios nuotraukos yra tik parodyti, kad jie veikia.
7jvSRgETlK

Šie laikikliai buvo pridėti prie oro kondicionieriaus ir aš juos tiesiog išgręžiau ir prisukau. Kita pusė yra po plokštelės briauna, todėl jų nesimato ir nesimato. Nežinau, iš kur atsirado aliumininis vamzdelis, jis buvo mano šiukšlių stalčiuje. Elementas nuo vamzdžio izoliuotas UV derva, o vamzdis prie laikiklio pritvirtintas UV derva. Išbandžiau dervą degindamas ją butano degikliu ir ji buvo stebėtinai atspari. Ji visiškai nedegė ir nesilydė. Taip pat šioje nuotraukoje matote, kaip nufrezavau maišymo mechanizmo magnetus, kad jie būtų laisvi nuo ritės. 99,9 % laiko maišymo strypas lieka tiesiai tarp 2 magnetų, todėl tai neturi įtakos veikimui. Kitas dalykas, kurį galite pamatyti čia, yra tai, kad degiklis yra įkaitęs iki raudonumo 🔥
. Vakar vakare atlikęs pirmąjį bandymą džiaugiausi, kad viskas suveikė iš pirmo karto. Kai pajutau, kad jis įkaista, paėmiau RBF ir į jį įpyliau apie 250 ml vandens, kad išbandyčiau, kaip greitai jis užvirs. Apie 1:30 val. maišymas sustojo. Pagalvojau: "dangus, karštis taip greitai įkaitino variklį", bet kai pažiūrėjau, kas atsitiko, aliuminio plokštelė degiklio dugne buvo nusileidusi iki pat apačios, kol sustabdė maišymą. Vanduo ėmė virti, kol spėjau išjungti, maždaug po 2 minučių.
Taigi, štai jums ir karštoji 1100 vatų karšto maišymo plokštė, kurios bendra kaina - apie 50 JAV dolerių. Turėsiu arba rasti gabalą plieno, arba tiesiog palikti tą aliuminio plokštelę, bet varžtai laiko elementą, todėl tai nėra būtina, aš tiesiog pamaniau, kad ji apsaugotų maišymo variklį nuo karščio. Šiandien turiu paruošęs porą distiliavimų. Stebėsiu jį ir nesukinėsiu daugiau nei 1/2 galios, o kratysiu.
Padarykite tai. Toliau stumkite 💪🤜 maišymo plokštę.
 

Attachments

  • 2CUB1ydn3l.jpeg
    2CUB1ydn3l.jpeg
    25.1 KB · Views: 129
  • H71vpn2cVh.jpg
    H71vpn2cVh.jpg
    2 MB · Views: 188

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Čia pateikiamas atnaujintas vertimas. Po kelių minučių ritės skleidžiama šiluma išlydė skersinį strypą, prie kurio tvirtinamas maišymo variklis. 😂Padariau naują ir po plokštele įkišau popkanapį kaip kaitinimo skydelį, bet tai nepadėjo, elektros juosta išsilydė ir vienas degiklio gnybtų trumpai susijungė su važiuokle. Mano žmona sėdėjo ir žiūrėjo man per petį, kad įsitikinčiau, jog nusipirkau naują. Pasiėmiau naudotą didelę 800 W maišymo kaitlentę už 100 dolerių.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Mano nuomonė tokia: bu: pigi magnetinė maišyklė ir išleiskite zondą iš vonios. Naudokite išorinį termometrą. Aš nusipirkau kaitlentę su maišykle vos už ~70 € ir ji eina per 320 °C be savaiminio sustojimo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šiandien mačiau tiek daug tokių, kurie išsijungė esant 100 °C temperatūrai. Nesuprantu, kaip kas nors gali ką nors gauti esant tokiai temperatūrai. Apsidžiaugiau, kad claison adapteris išsprendė mano smūgių problemas. Kondensatorius ne tik yra maždaug 3 coliais toliau nuo verdančios kolbos, bet smūgis turėtų pasukti tą kampą, o tai neįvyks, nes jis turi keletą colių tiesiai į viršų, kuriuo gali eiti
 
Top