CHLOROACETILO CHLORIDAS

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ar kas nors žino kokių nors paprastų būdų, kaip tai padaryti? Žinau, kad galima nusipirkti, bet ten, iš kur esu, tai šiek tiek ribojama
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jis yra lakiojantis ir turi stiprų, aštrų kvapą, su juo labai nemalonu dirbti. Laikykitės atokiau nuo šios sintezės. Tai mano rekomendacija, jei norite gyventi ilgai =)
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Per daug nuobodu tiesiog ilgai gyventi, jei nesugebate paruošti gero šūdo savo sričiai.
Taigi, jei norite pamatyti benzo, jums bet kokiu atveju reikia kaip nors gauti chloroacetilchlorido.
Prieinamiausias kelias yra per monochloracto rūgštį.
Jums taip pat reikia sieros ir TCCA arba kito chloro šaltinio.

Pirmas žingsnis - pagaminti neapdorotą S2Cl2. Apie tai yra keletas gerų vaizdo įrašų youtube.
Pavyzdžiui:
Nereikia rūpintis jo valymu nuo SCl2, nes jis vis tiek bus gautas vėlesniame etape.

Antrasis (ir paskutinis) etapas - chloroacetilchlorido gamyba, sujungiant visus šūdus ir papildomai burbuliuojant Cl2 per rxn mišinį (su tam tikru katalizatoriaus kiekiu geležies):
US1805162 - Alifatinių rūgščių chloridų paruošimas

Šis metodas veikia, tačiau tikėtina, kad gausite mažesnę išeigą, jei nesate įgudęs ir neturite efektyvios kolonos.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ačiū, žmogau , aš susirūpinsiu savo sveikata, tai kaip dantis traukiant gauti šiek tiek informacijos... Aš jau turėjau šiek tiek sintezės kai kuriose knygose, bet tai taip pat padeda
 
Top