• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Kas yra PIKO?

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Čia norėčiau surengti nedidelę apklausą. Norėčiau pabrėžti, kad nė vienas atsakymas nėra klaidingas, mane domina tik jūsų asmeninė patirtis ir nuomonė, todėl nesivadovaukite kitų naudotojų atsakymais.

Apibrėžkite, kas jums yra "čekų piko".
Man tai yra skirtingos kokybės, spalvos ir grynumo (priklausomai nuo chemiko įgūdžių, žargonu vadinamas "varic") metamfetaminas, pardavinėjamas šlapio kreko pavidalu, gaminamas iš (pseudo)efedrino jodofosforo redukcijos būdu, dažniausiai nedidelėse naminėse ar vidutinio dydžio organizuotose gamyklose.
Geresni mėginiai būna balti, dažniausiai gelsvi arba auksiniai, o blogiausi - rudi arba rausvi.

Laukiu jūsų atsakymų!
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
23
Reaction score
19
Points
3
Siųskite keletą d:
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
O man, kaip intraveniniam vartotojui, visada patiko geltona spalva 😋
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Fuj strelec
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kur galiu gauti geltonai rudos rudos rausvai mėlynos spalvos blizgančio metamfetamino kažkas turbūt vis dar gamina gerą medžiagą iš senų laikų t
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Po (ceske) piko aš įsivaizduoju ceskej pernik. Taigi ne Meksikoje kartelininkų paruoštą raceminį kristalą, o tinkamą stop-and-go d-metą pagal čekišką receptą (kaip rašote). Nežinau apie mišinius ar spalvas, aš turėjau baltų kristalų ir tai buvo visiškas sprogimas.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Būtent, žinau skaidrių, pavyzdžiui, geltonų arba su mėlynu blizgesiu, kiekvieną savaitę jie turėjo vis kitokių, bet jie visada buvo nuostabūs ir labai stiprūs, man vėl reikia kažko panašaus.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ar niekas neturi tikslių sintezės instrukcijų, kaip pasigaminti gerą, itin stiprų Piko, jei jo niekas nebeturi arba jo beveik nebegalima gauti?
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Jis vis dar dažniausiai gaminamas Čekijoje. Taip pat būčiau dėkingas už tikslų "čekišką būdą".
 
Top