Defendant found to be a scammer Cocentech Chemical sukčiavimas

Status
Not open for further replies.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Praėjusių metų vasario 4 d. nusipirkau Cocentech Chemical 5 kg 52190-28-0 už 300usd už kiekvieną kg, įskaitant siuntimo išlaidas. Tiekėją radau čia, šiame forume, bet nenaudojau scrow, mano klaida.
Tiekėjas buvo @AnnieGalaxy, kuris turi etiketę Cocentech Chemical tiekėjo profilyje.
Po 1 mėnesio gavau visiškai kitokį produktą nei tikrasis 52190-28-0, ir ji pažadėjo man kuo greičiau atsiųsti produktą, nes tai buvo gamyklos klaida.
Po 3 mėnesių laukimo ji man nieko neatsiuntė ir neatiduoda pinigų.
Šiandien tik pamačiau, kad Cocentech Chemical tiekėjas išnyko iš šio forumo, o @AnnieGalaxy etiketė pasikeitė.

Akivaizdu, kad tai yra sukčiai.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Esu išvykęs iš savo šalies ir negaliu pridėti nuotraukų, žinučių ir kt. Kol kas įdėjau šią informaciją, bet atnaujinsiu.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Brošiūra.
Visada turėtumėte naudoti sąlyginio deponavimo paslaugą. ji gali kainuoti šiek tiek brangiau, bet matysite rezultatą. be to, manau, kad sąlyginio deponavimo mokestis atitenka šiai svetainei. manau, kad mes visi vis tiek esame skolingi šiai svetainei šiek tiek paramos. tačiau sąlyginio deponavimo paslauga yra čia tam, kad jus apsaugotų, naudokitės ja
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Taip, jūs turite priežastį. Im naudoti scrow nuo vasario visada.
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Aktyviai rūpinausi jūsų aptarnavimu po pardavimo. Neįmanoma, kad visi užsakymai būtų visiškai sklandūs. Tai tik nedidelė dalis mano tolesnių įrašų apie jūsų popardaviminį aptarnavimą. Atvirai pasakysiu, niekada jūsų neignoravau ir nedingau.
9dv4GTzYUP
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Turite patikrinti, kokį produktą siunčiate savo klientams. Jei siunčiate kitokį produktą arba blogos kokybės produktą, turite grąžinti pinigus arba išsiųsti teisingą produktą. Tai paprasta.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
@HEISENBERG ką, jūsų nuomone, galime padaryti?

Jis man siūlo išspręsti problemą, jei ištrinsiu šį pranešimą. Im siūlo jai atsiųsti man pmk, bmk, 2b4m, 52190-28-0... Man nesvarbu, kokį produktą.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
@HEISENBERG administratorius, nieko negalite pridėti, kad išspręstumėte šią problemą?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Neturiu ką pridurti. Nors yra... Kitą kartą sudarykite sandorį per depozitinę sąskaitą.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Pirmiausia ji man atsiųs 3 kg 2b4m, kai gausiu paketą, ji nori, kad ištrinčiau šį pranešimą, o kai ištrinsiu pranešimą, ji man atsiųs kitus 3 kg 2b4m.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
@HEISENBERG Ji sako, kad užsakymas sutvarkytas, bet man neatsako, o aš neturiu sekimo numerio. Ji skaito šį pranešimą.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Matau, kad atsakovas paskutinį kartą buvo prisijungęs penktadienį. Palaukime dar 48 valandas.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top