Komercinio masto D-METH gamyba?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ar kas nors žino, koks metodas yra geriausias komercinio masto D-METH gamybai?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metodas, kuriuo galite gauti visas chemines medžiagas, nesukeldamas įtarimų.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ačiū už atsakymą.

Tarkime, turiu labai gerą prieigą prie visų pagrindinių cheminių medžiagų, bet kokiu man reikalingu kiekiu per juodąją rinką.

Koks būtų geriausias metodas?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Geriausio metodo tikrai nėra. Pasidomėkite, kaip olandai gamina mdma, procesai tie patys, gal tik šiek tiek skiriasi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Efedrino / pseudoefedrino redukavimas Nagai metodu šiam nechemikui
Kadangi jis vyksta tiesiai iš E į M, nepereinant eiti (t. y. be tarpinių produktų ir vienu puodu), taip pat žinomas kaip vandenilio jodo rūgšties ir fosforo metodas. Man įdomu, ką pasakytų chemikas.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ar teisingai galvoju, kad Nagai metodas skiriasi nuo metodo "Jodas + raudonasis fosforas" tuo, kad jodas pakeičiamas hidrojodo rūgštimi? Todėl jodas nereaguoja su raudonuoju fosforu, kad vietoje susidarytų jodo rūgštis?

Ar sakytumėte, kad Nagai metodas tinka kelių kilogramų partijoms?

Nemačiau daug rašinių apie Nagai metodą
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Nėra tiesiosios nuo E iki M. Tarp jų yra jodoefedrinas. Pačiam HI reikia raudonojo fosforo, kad jį būtų galima perdirbti po to, kai efedrinas arba pseudoefedrinas paverčiamas į M. Taigi nesvarbu, kokiu būdu tai daroma, pradedant nuo HI ar gaminant jį reakcijos metu (mano lotynų kalba nėra gera, todėl nesakysiu in situ), tam tikra fosforo forma naudojama norint jodą paversti vandenilio jodo rūgštimi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tai nėra HI/P reakcijos mechanizmas. Pagal Šį dokumentą jis niekada nėra jodido tarpinis junginys.
Hidrojodo rūgštis yra jodido vandenilis + H20. Kaip nurodyta, HI/P ir Nagei metodas skiriasi tik tuo, kur ir kada gaminamas Hi.
Norėdami sužinoti, kad fosforo vaidmuo reakcijoje yra I perdirbimas, kuris susijungia su vandeniliu ir atkuria HI, perskaitykite Šį dokumentą , taip pat Šį dokumentą , taip pat Šį dokumentą, dar vieną ir galbūt šį dokumentą pabaigai.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ačiū abiem. Labai informatyvus. Kur galėčiau rasti faktinę sintezę žingsnis po žingsnio naudojant HI/P maršrutą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Keletą jų rasite mano aukščiau pateiktose nuorodose. Rodos, archyvas talpinamas mano nuorodose esančiame "Erowid", kuriame taip pat talpinamas "The hive" archyvas, kuris yra forumo archyvas, kuriame galima atlikti paiešką, taip pat "TheVespiary". Org" turi veidrodžius, taip pat savo chemijos forumą.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šį metodą pasirinkau dėl paprastumo ir išeigos, kuri gali siekti 95 % , tačiau jį naudojau tik tuo metu, kai mokiausi kitų 10 metodų. Yra "shake & bake" stiliaus receptas, kuriame naudojamas litis iš "Energizer" baterijų ir amonio nitratas iš tirpiųjų šalčio pakuočių ( galima naudoti ir kitus amonio jonų šaltinius,) 1 litro talpos sodos butelyje, kurį pasirinkau dėl slaptumo. Reakcijos metu jis sandariai uždarytas, todėl nesijaučia jokio kvapo, nereikia laboratorinių indų, nereikia karščio, limonado butelis yra nepastebimas......
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hipofosforo rūgšties jodas ir ef / pseudosintetas
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Šiuo atveju problema yra gauti didelį kiekį eph arba pseudo
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Žinau, kad taip nebus tinkami komerciniam mastui, jei nebus pirmtakų. Bet gerai gera informacija ačiū.
 

mark82green

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ei, vaikinai, ar galima gauti patarimą dėl ko nors, susijusio su metodu, kuriame naudojamas hipofosforo rūgšties jodas ir efidrenas. Turiu visus šiuos ingredientus, kuriuos turiu dideliais kiekiais, ir šį metodą naudoju jau daugelį metų, tačiau visada naudojau pseudoefedriną dabar turiu efedriną ir iš visko, ką ištyriau, man sako, kad reikia padidinti rūgšties ir jodo kiekį, kad būtų stipresnis sumažinimas, perskaičiau, kad vietoj įprasto 1:1:1, tai 1:2:2 ir net 1:3:3 1 dalis efidrino 2 jodo 2 hipofosforo rūgšties, kai naudojate efedriną ar kas nors iš čia esančių gali man aiškiai paaiškinti metodą, naudojant mano ką tik paminėtas sudedamąsias dalis, prašau
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Apsirūpinti efedrinu yra sudėtinga. Anksčiau jis buvo labiausiai klastojamas ir problemiškiausias prekursorius, su kuriuo teko susidurti. Žinojau keletą istorijų apie 25 kg statines su falsifikuota apatine dalimi, kurių pasekmės buvo iš visų galų.

Galbūt šiandien situacija yra kitokia nei 2004-8 m. ? Jei esate tikri, kad turite tinkamo efedrino ir tai ekonomiškai naudinga, tai yra absoliučiai paprasčiausias metodas didesniam mastui.

Jei nesate tokie tikri, rinkitės P2P
 
Top