Gaminti šūdiną metamfetaminą

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mano draugai. Aš tiesiog noriu pasigaminti keletą Metų. Problema ta, kad neturėjau daug cheminės patirties, kai kalbama apie sintezę. Daugiausia noriu Jį parduoti, todėl kokybė gali būti šiukšlinė, bet galbūt noriu išbandyti šiek tiek savo Produkto, todėl Jis neturėtų būti tikrai labai toksiškas. Kaip galėčiau pasigaminti pigų, lengvai pagaminamą metamfetaminą su cheminėmis medžiagomis arba daiktais, kuriuos galiu nusipirkti vidutinėje Europos parduotuvėje? Jis neturi būti grynas, kristalizuotas ar pan. Tai turėtų būti tik vartotinas, o ne pavojingas ir ne mirtinas Metas. Galvojau, kad galėčiau jį gaminti kaip šios Redneck 2 Littre Bottle versijos arba šios graikiškos ir afrikietiškos šūdinos kenksmingos versijos. Galbūt galėtumėte pasidalyti ir saugiais Meth pjaustymo metodais. Ačiū Tikiuosi, kad nesulaužysiu jūsų chemijos širdžių šiuo rimtu klausimu, bet prašau, pasakykite man ir žiūrėkite į tai kaip į žalos mažinimą, kad nepadaryčiau ko nors ne taip ir atsitiktinai nenužudyčiau savęs.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vienintelis skirtumas tarp motociklininkų metamfetamino ir laboratorinės klasės metamfetamino yra kelios rekristalizacijos.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Skirtumas tarp laboratorinio įvertinimo ir labai gero laboratorinio įvertinimo = PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Vartotojas12345, atsiprašau, kad turiu tai pasakyti, bet daugiausia dėl tokių žmonių kaip jūs daug kam iš mūsų teko rasti šią svetainę. Jei ketinate versti žmones šūdą vartoti žmonėms, tai mane šiek tiek gąsdina. Būdamas jumis, aš nesivarginčiau rizikuoti, jos neverta. Linkiu jums sėkmės jūsų pastangose, Tikėkimės, kad jūs niekam nepakenksite arba patys susižeisite.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Tiesą sakant, kaip tik vakar paskelbiau kažką apie tai, kad galutinis produktas būtų geresnis, nors naudojamas gūdus metodas. Netgi įdėjau keletą saugos patarimų.

Nedarysiu viso proceso žingsnis po žingsnio, nes jausčiausi atsakingas už neatsakingą jo naudojimą, todėl neprašykite
 
Top