Teisingas būdas patikrinti P2P virimo temperatūrą

louisbb888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, esu chemijos naujokas
Ką tik pirmą kartą pabandžiau p2p iš bmk natrio sintezės! ir gavau 50 ml geltonos alyvos plūduriuoti viršutiniame sluoksnyje
Tada atlikau virimo temperatūros bandymą p2p, bet turiu su tuo problemų:
- Geltonasis aliejus pradeda virti 100C temperatūroje (manau, todėl, kad liko vandens arba rūgšties, kuri nėra aiški), bandau sumažinti kaitinimą ir palaukti, kol rūgštis arba vanduo išgaruos kelias minutes. Bet ji vis dar verda, o termometras rodo, kad temperatūra nuolat kyla iki 214 ir daugiau nekyla! (t. y. geltonasis aliejus verda net tada, kai temperatūra yra 100C -> 214C)
Taigi nesu tikras, ar geltonas aliejus, kurį gavau, yra p2p, ar ne, ar yra koks nors kitas būdas patikrinti?
* Atlikau paprastą vandens virimo temperatūros bandymą ir jis tiesiog užvirė nuo 95C-102C temperatūros!
Taigi nesu tikras, ar 100-214C yra mano neabejotinas p2p.
Prašau, padėkite man arba patarkite.
Ačiū
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Tai yra gerai.
Negalima iš karto peršokti prie 214 °C temperatūros, nes yra likę vandens ir galbūt kitų žemesnės virimo temperatūros tirpiklių / priemaišų.
Taip pat atsižvelkite į savo termometro gyvsidabrio lemputės šiluminę talpą.
Dėl šios priežasties valydami aliejų vakuuminės distiliacijos būdu, pirmąją frakciją išmeskite, kol temperatūra taps stabili.
Kuo efektyvesnė bus jūsų kolonėlė, tuo mažiau produkto prarasite, o frakcijos atsiskirs aiškiau.
Tai taip pat galima pasiekti plaunant ir džiovinant produktą prieš distiliavimą.

Vienintelis šiame forume leistinas metodas P2P išbandyti - pagaminti METH.
 
Top