Kriptografija sandoriams akis į akį?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Įdomu, ar kriptovaliutos galėtų pakeisti pinigų perdavimą kam nors.

Tikriausiai reikėtų daugiau pasitikėjimo nei grynaisiais pinigais, bet kartu tai galbūt supaprastintų reikalus.

Norėčiau išgirsti, kodėl klientai galėtų tam prieštarauti, palyginti su grynaisiais pinigais.

Galiu įsivaizduoti baimę, kad bus atsekama, nors montero naudojimas tam padėtų.

Naudoti grynuosius pinigus šiek tiek patogiau, bet kai jie priprato, mokėjimas per telefoną ir tai, kad vaistai tiesiog paduodami be didesnio bendravimo, turi savų privalumų.

Kokių nors minčių?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
kartais parduodu vietoje, jei turiu papildomų narkotikų / daiktų, kurių nenoriu, ir asmeniškai mieliau imčiau grynuosius pinigus nei kriptovaliutas. suprantu, kad kriptovaliutos yra universalesnės (tam tikrais atžvilgiais), nes galiu mokėti už daiktus internetu, bet taip pat, pavyzdžiui, kriptovaliutų problema yra ta, kad jų vertė svyruoja. Jei kas nors hipotetiškai nusipirks iš manęs gramą žolės už 10 dolerių banknotą, jis liks 10 dolerių. jei jie duos man 10 dolerių vertės kriptovaliutą, kitą dieną ji gali būti 8. taip pat gali būti 12 arba tiesiog likti 10, bet aš nemėgstu rizikuoti.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Apie tai pagalvojau po šio įrašo, bet tai iš tiesų galioja į abi puses, gali prarasti vertę, gali įgyti vertę.

Jei jus sustabdo policininkai, bent jau JAV, turėti daug banknotų yra raudona vėliava, bet ne taip yra su kriptovaliutomis. Dauguma net nežinos, kas yra monero, gal bitkoinas, bet ne monero.

Prieinamumas sunkesnis su ceypto, bet įsivaizduoju, kad pinigus lengviau išplauti, nes galbūt galima atidaryti banko sąskaitą užsienio šalyje, susietą su įmonės banko sąskaita, kažkas panašaus.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
ne, šie policininkai yra kur kas protingesni, nei manote. jie gali būti asilai, bet ne kvaili. vis dėlto sutinku, kad tikriausiai būtų daug lengviau išplauti pinigus, jei jie būtų kriptovaliutose.

Mane sustabdė su daugybe banknotų, tai atrodo blogai, bet jie negali tavęs niekuo apkaltinti, jei esi atsargus (mano patirtis).
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Kad išvengtumėte svyravimų, galite prašyti apmokėjimo stabilia moneta
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
aš net nežinojau, kad tai yra 😅 ačiū sm
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Manau, kad jei jūsų pirkėjui patinka kriptografija, puiku, naudokite ją, jei norite. Nematau didelės naudos naudojant kriptovaliutas, palyginti su grynaisiais pinigais asmeniniame sandoryje. Manau, kad plačiajai visuomenei kriptovaliutas sunkiau naudoti (internete tai, žinoma, yra būtinybė) Paskutinį kartą, ką jūs darote su savo kriptovaliutomis? Tikriausiai keičiate ją į grynuosius pinigus?

Manau, kad nematau didelių trūkumų naudojant grynuosius pinigus asmeniškai ir tai yra kažkas, kas visiems patogu
 
Top