Kriptografinė apsauga

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Kaip apsaugoti savo kriptografiją ?

Naudojate šaltąsias pinigines ar ką nors kita ?

Ar DEA gali konfiskuoti mūsų kriptovaliutas ir kaip jie tai gali padaryti ?
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
iš asmeninės patirties rekomenduoju, kai prisijungiant, pvz., prie coinbase naršyklėje naudoti anoniminį režimą arba nenaudoti jokių plėtinių runnyn
dėl veikiančio plėtinio chrome prisijungus prie coinbase >recive eth nukopijuotas adresas įdėtas į walet ir išsiųsti ir nieko neatėjo
du, kad plėtinys galėjo pakeisti adresą į kitą be jokių galimų skirtumų įvyko
Aš niekada negalėjau įsivaizduoti, kaip gali dirbti, aš maniau, kad ex clipboard monitor virusas virusas minkštas ką nors, bet pakeisti clipboard jūs galite pamatyti parodytą adresą ant coinbase ir tada įklijuoti į piniginę bcz aš padariau 3 x kartus patikrinti, kad yra teisinga .. wasnt
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Kriptografinė kilmė yra svarbi. Jei tai kriptovaliuta, skirta medžiagoms pirkti, galite naudoti bet kurias patikrintas karštas pinigines, pavyzdžiui, Electrum arba Exodus.
Jei bitkoinų gavote už narkotikų pardavimą, tuomet juos reikia išvalyti.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Darbas pas mane:
- Naudojant šaltas pinigines // Didžioji knyga, kiekvieną kartą saugojimui naudokite unikalią piniginę, naudokite kelias pinigines toje pačioje Didžiojoje knygoje
- diversifikuoti į kelias šaltas pinigines // paslėpti jas saugiose vietose
- naudojant maišytuvus // tik jei nenorite saugoti, naudokite juos daiktams pirkti. Visi maišytuvai yra rizikinga, bet tai veikia
- Naudoti pirmapradę iškastą kriptovaliutą // kelios paslaugos, nedideli mokesčiai
- vengti didelių mainų // jei reikia naudoti pagrindinius mainus, padalinkite juos į kelis maišytuvus ir pakeiskite juos virgin mined sevices
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Visos kriptovaliutos, kurių nenaudojate ar nekeičiate, turėtų būti piniginėje, kurios privatus raktas priklauso jums. Birža gali žlugti, į jūsų sąskaitą gali būti įsilaužta, jie gali įšaldyti jūsų sąskaitą dėl tyrimo. Saugi praktika yra laikyti bet kokią turimą kriptovaliutą savo šaltoje piniginėje.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nesu girdėjęs apie nindzių mainus? Kaip seniai ji egzistuoja? Jums ji gana gerai patinka?
 
Top