Question Metamfetamino šlapimo tyrimas

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Sveiki, vaikinai ir merginos

Po 2 dienų manęs laukia pokalbis dėl darbo ir galimas šlapimo testas. vakar rūkiau kristalų ir man įdomu, ar jie aptiks juos mano šlapime?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Vamzdžių rūkymas ...? Ne bėda, per 2-3 dienas jis išeis! Dauguma išeina po 24 val. Iki šlapimo!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Taip dūmų dūmai.
Laimei, jie nedarė testo, bet dėl saugumo nerūkysiu, kol man nepasakys, ar gavau darbą, ar ne
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
blogiausiu atveju tiesiog įsigykite sintetinio šlapimo arba gaukite švaraus šlapimo iš draugo, bet, kaip sakoma pirmajame atsakyme, jis tikriausiai jau bus išėjęs. sėkmės tho 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ačiū laimė, kad jie neatliko testo, nes neatrodau kaip narkomanas LOL ! jei tik jie žinotų, ką mes darome tamsoje🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Metamfetaminą šlapime paprastai galima aptikti praėjus 3-4 dienoms po vartojimo , kartais ilgiau, priklausomai nuo tokių veiksnių kaip vartojimo dažnumas ir individualus metabolizmas bei kg. , yra įvairių metodų, kuriais galima bandyti pagreitinti šį procesą, tačiau nėra garantuoto būdo visiškai pašalinti jį iš organizmo vos per 2 dienas. gerkite daug vandens ir valgykite vaisių ir daržovių , taip pat šiek tiek mankštinkitės, kad padėtumėte savo organizmui efektyviau metabolizuoti narkotikus. bet vėlgi, 2 dienos yra trumpas laikas, geriau gaukite šiek tiek laiko arba švaraus šlapimo
 
Top