• Tervetuloa foorumin suomalaiseen osaan. Muista, että yhteystietojen (Jabber, Telegram, Signal jne.) julkaiseminen johtaa pysyvään banniin! Jos päätät ostaa tai myydä jotain ilman escrow-tiliä ja menetät rahaa, emme voi auttaa sinua.

Event Muitinė atliko kratą mano namuose.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Sveiki, BB forumas!

Ar kam nors įdomu išgirsti, kaip suomių Tulli (muitininkai) iškrėtė mano namus ir du mėnesius laikė mane užrakintą? Galvojau, kad galėčiau pasidalyti, bent jau iki šiolei, kaip viskas vyko ir kokius dalykus reikėjo padaryti geriau, kad bent jau niekam nepadėčiau, kad jūs patektumėte į dar didesnes bėdas, nei greičiausiai turite, jei kas nors užgrobia jūsų namus. Tą dieną taip pat ne viskas buvo sujaukta.

Praneškite man, jei kas nors domisi ar nori sužinoti keletą detalių, kaip jie veikė šiuo atveju.

Viso geriausio ir būkite saugūs!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Žinoma! Teisėsaugos institucijos įvairiose šalyse, ypač tokiuose blokuose kaip ES, veikia naudodamos panašias technikas, taktiką ir principus, todėl jūsų patirtis gali suteikti vertingos informacijos kitiems. Svarbiausia, kas sukėlė reidą, jei galite tuo pasidalyti neatskleisdami nieko, kas gali būti susiję su jūsų byla.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Dalinuosi kuo daugiau. Reikia išsiaiškinti, kaip tai padaryti ir vis dar stengtis apsaugoti save nuo daugiau problemų, kurias jau atnešė tie netikėti svečiai. Yra keletas gana dažnų klaidų, kurios buvo padarytos dėl to, kad neužteko laiko tinkamai išnagrinėti visas detales. Stengiuosi rasti būdą, kaip kuo išsamiau išreikšti savo patirtį, neatskleisdamas savęs. Ir ačiū, kad domitės šia tema.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Noriu atkreipti dėmesį į vieną dalyką, nes manau, kad tai svarbi detalė - būdamas vienutėje nusprendžiau, kad sukursiu nedidelę stebėtojo paslaugą / skriptą / ką nors panašaus su pythonu ar panašiai, kuris apklaus kompiuterį, ar jis paleistas su įjungtu įkrovikliu, ir jei taip yra, tada jis stebės, ar šis įkroviklis yra, o jei ne, kuo žiauriau (kuo greičiau) išjungs kompiuterį. Taip, kad kompiuteris visada būtų "netinkamose" rankose įjungimo slaptažodžiu, o tada disko šifravimas iš BIOS, tikėkimės, ir "Veracrypt" arba OS šifravimas po to.

Tie turėtų pirkti gana daug akimirkų, kad galėtumėte pagalvoti apie situaciją ir strategijas ir suteikti tyrimui rimtų minčių, ar rekursai, įdėti į tą mašiną, tikrai verta. Tai todėl, kad jie greičiausiai turės perkelti jūsų įrangą ten, kur jie turi visus įrankius ir t. t., o tai yra beveik neįmanomas archyvas, neatjungus PSU, net tik mažą akimirką prijungti kompiuterį prie maitinimo bloko transportavimui. Bet radau dar geresnį būdą, tiesiog atjungiau nešiojamojo kompiuterio akumuliatorių, dabar jis daro tą patį ir neužduoda klausimų.

Priežastis, dėl kurios man tai pasirodė gana svarbu, yra ta, kad kai ~10 aukštos kvalifikacijos maniakų įsilaužia į jūsų namus, jūs greičiausiai nesate tam labai gerai pasiruošę, taip pat jie neleidžia jums nieko atjungti po pirminio užfiksavimo. Arba tikiuosi, kad ne visi yra tokie tikslūs, bet mano atveju tai prasidėjo taip, kad aš beveik turėjau kovoti su jais, nes aš nežinojau, kas, po velnių, yra šie žmonės, kol pamačiau, kad tikriausiai geriausia ne kovoti, nes jie buvo gana mažai.

Tai pasakyta, kad turiu sugalvoti, kaip aš pasidalinti faktiniais įvykiais ir pamatyti, ar kas nors iš jūsų mano, kad tai turi kokią nors vertę ar ne. Taip pat galiu atsakyti į bet kokius klausimus, kas taip kada nors aplink temą, jei galiu. DM taip pat veikia, jei taip yra. Būkite saugūs žmonės <3
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Yra gija, pavadinta policijos istorijos. Tavo pranešimas turėtų patekti ten, kad būtų išsaugotas ir sutvarkytas
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
O, nežinojau apie šią temą. Tiesiog pagalvojau, kad gal kam nors iš FINS įdomu, jei tokių apskritai yra, bet manau, kad galėčiau pabandyti pasidalyti pamoka tam skirtoje temoje, jei manote, kad tai gera idėja.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tikrai, Tai būtų labai įdomu. Tikiuosi, kad jums dabar viskas gerai. BB forumo bendruomenė bus dėkinga už visą jūsų pasidalytą informaciją. Ofc padaryti ne su visais saugus jums apribojimas.
Policininko istorijos
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tulli raide ne toi. Buvo pagal 3 ho pcp+3me pcp+4ho met
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Tulžis užplūdo ir jus?
 
View previous replies…

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Ši knyga yra vertinga. Jei nori papasakoti daugiau apie tai, kaip viskas vyko, atsiųsk man DM.. Vis dar turiu aktyvų tyrimą, nes buvau atleistas, kad galėčiau viską tinkamai sujaukti, manau. Štai kodėl turiu stengtis skraidyti po radaru, kiek įmanoma.
 
Top