D-LAME sintezė

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Sveiki, bičių draugai

Mane domina informacija apie D-LAME sintezę (D-Lysercic Amide Methyl Ester). Jis gana pigus Kinijoje ir norėčiau sužinoti, ar jo produktas pagamintas iš L-triptofano, o gal jis pagamintas iš ergotos biosintezės skystose kultūrose?
Būsiu labai dėkingas už bet kokią informaciją šia tema.

Ačiū
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Manau, kad sunkiai rasite nemokamos informacijos, susijusios su šia medžiaga. Tai labai pelningas verslas ir bet kokie pranešimai, kuriuos iv matė čia, turėjo MINIMALIĄ informaciją, nes žinau, kad kažkas parduoda visą sintezatorių nuo to iki LSD-25 už daugiau nei 1000 eurų....tai tik mano patirtis. Aš paklausiau tą patį klausimą kitame forume prieš kurį laiką.
Nesupraskite manęs neteisingai, tikiuosi, kad kas nors paaiškins, nes tai įdomu, kaip f. Bet vis dėlto...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Dm
DM me 👌
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Literatūroje man įdomiausias yra šis kelias:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/ergot-tryptophan.pdf

Ergotos alkaloidų sintezė iš triptofano

Rebek, Jr, * D. F. Tai ir Y.-K. Shue - 1984 m.


Procedūra yra Eksperimentų skyriuje ir manau, kad šiais laikais mes galime sumažinti kampus ir galbūt pasiekti tikslą mažesniu žingsnių skaičiumi...

Geros dienos
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ergotos alkaloidai ir susiję junginiai
redagavo B. Berde, H. O. Schild, yra geras skaitinys
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇭🇺
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Palyginti su LSD, kiek stiprus yra d-lamas? Kokia yra jo dozė?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Niekam tai nerūpi,

Metilo esteriai skaldomi bazės arba rūgšties hidrolizės būdu. Paliekant LA

Pridėkite jungiamąjį reagentą, paverskite Deet į dietilaminą arba tiesiog nusipirkite ir baigta.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Sukurtas naujas mastelinis N-6-demetilintos 9,10-dihidrolizerginės rūgšties metilo esterio gavimo būdas naudojant 2,2,2,2-trichloretilchloroformatą. Svarbiausias atradimas, leidęs sukurti veiksmingą ir pramoniniu mastu pritaikomą procesą, susijęs su griežtu vandens išspaudimu reakcijos sistemoje ir organinio katalizatoriaus, pavyzdžiui, 4-(N,N-dimetilamino)piridino (DMAP), taikymu vietoj šarminių metalų bikarbonato priedų. Būtent, anksčiau žinomame procese, kartu esant bikarbonatams ir vandens pėdsakams, prasideda šalutiniai reakcijos ciklai, kurių metu susidaro ir kaupiasi druskos rūgštis ir vanduo. Pirmasis lėtina reakciją. Be to, dėl šių ciklų susidaro daug karbonatų ir alkoholio tipo šalutinių produktų, dėl kurių susidaro žemos kokybės N-6-demetilintas produktas. Visi šie trūkumai pašalinami naudojant DMAP kaip katalizatorių ir reakcijos terpę be vandens. Taikant šį metodą galima dirbti pramoniniu mastu (51 kg partija), gaunant didesnius kiekius, sutrumpinant reakcijos laiką ir pagerinant produkto kokybę.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
ar tai dihidronorlizerginė rūgštis?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Kiek žinau, dihidroLSD yra šiek tiek mažiau stiprus
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Visada maniau, kad dihidro ir dibromo junginiais lengva manipuliuoti kaip prekursoriais, tačiau apie juos kalbama nedažnai...

Pavyzdžiui, ... Visada svajojau rasti arba panaudoti mdp2p dibromo junginį ir atlikti katalizinį hidrinimą su borohidridais ... Galiu klysti, bet iš mano svajonių ir pokalbių su kitais turėtų gautis tikslinis junginys.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Dihidrolizerginius būtų daug sunkiau specifiškai oksiduoti atgal, o dėl bromintų analogų pagalvojau apie 2-Bromo, kurį savo ruožtu būtų galima tiksliau dehalogenizuoti per Grignardą, po kurio sektų hidrolizė, prisimenu, kad kažkas teigė tai padaręs su neaktyviuoju 2-Br-LSD.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Turėjau panašią mintį su tuo, apie ką galvojote. Bet mano chemija mažiau solidi. Def galvojau ar girdėjau apie tai, nors.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Šiaip ar taip, geltonų plytų kelias nuolat tobulėja

IDK, kodėl mano draugas tai padarė, o gal aš žinau, kodėl ..q

Po 4 semestrų, praleistų organinės chemijos laboratorijoje, šią vasarą sukūriau ne vieną, o DVIEJUS naujus junginius. Esu be galo laiminga! Vienas iš jų yra šio junginio tetra-hidro tarpinis junginys, o kitas - 1-(3-metoksifenil-5-metil-4-izoksazolil)-β-karbolino galutinis produktas.


Aš iš esmės pasakiau, kodėl pats kodėl aš tarsi žinau, kaip tai atrodo ir

kad tai beta karbolinas su izoksazolo R grupe. Tačiau R grupė nėra įprastas izoksazolas. Naudoju Pictet Spenglerio sintezę su tripaminu ir šiuo izoksazolo karboksaldehidu

Naujų B-karbolino žiedų sistemų sintezė...

Ir viskas, apie ką pagalvojau, buvo, kodėl kažkas, ką aš žinau. Darydamas kažką tokio uhhh ad hoc jacent su kažkuo, ką aš žinau. Deja, mano nomenklatūra/IPUAC sucks ir reikia jį ištraukti XD
 
Last edited:

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Deja, daugiau laiko praleidau kurdamas MDMA ir dar nuobodesnius metamfetamino ir jo analogų kelius nei LSD.. kaip mano išsilavinimas ribotas, neblogas / baisus. Bet... Aš def buvo bandyti išsišakoti į Lizerginiai alkaloidai ir sugalvoti kitų idėjų, kurios nėra taip LAME ;) Ir per daug naudojamas. Bet lygiai taip pat elegantiški, taip sakant, su panašiais esteriais.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Man visada buvo sakoma, kad REALUS auksas yra Perdue patentuose su ergotos alkaloidais ar panašiais junginiais.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Taigi esu tikras, kad jei pasikapstysiu akademinėje aplinkoje, kaip ir dauguma žmonių, galėčiau sugalvoti ką nors unikalaus
 
Top