Deka durabolinas

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Deka durabolinas, šis junginys priskiriamas nandrolonui, arba 19-nortestosteronui. Pirmą kartą jį pagamino bendrovė "Organon" jis buvo naudojamas osteoporozei (kaulinio audinio nykimui), tam tikroms anemijos rūšims gydyti. Deka durabolinas yra įprastas užpildas steroidas jis į sausgysles prileidžia skysčio, kad jos taptų labiau suteptos, jei vartojant deka išnyktų kai kurie sąnarių skausmai. Tai ne visiškai atkuria sausgysles, kad jums reikėtų žmogaus augimo hormono, taip pat Igf, taip pat su kai kuriais kitais peptidais, kuriuos paminėsiu kitame pranešime. Dabar deka yra puikus steroidas kultūrizmo ir jėgos treniruotėms dėl skysčio, kurį jis patenka į sąnarius, ir vandens susilaikymo raumenyse, jūs atrodysite didesnis ir pilnesnis deka, jis turi aukštą anabolinį reitingą 125, kad būtų tikslus, deka yra ilgai veikiantis steroidas, jis turi 6 dienų pusinės eliminacijos laiką, pradėsite matyti rezultatus per 3 savaites naudojimo. Rezultatai bus puikūs sumaišymo tikslais dozės gali labai skirtis nuo 300mg per savaitę. Kaip ir su kai kuriais steroidais, jei bandote būti visišku žvėrimi, turėsite jį stumti, man patinka paleisti jį gramu arba 1000mg ar daugiau 2 mėnesių. Šalutinis poveikis gali būti gyno arba bitch tits jūs gausite tik tai, jei jūsų jautrus estrogenui, jei esate, galite imtis antiestrogenų įvairovė maža, kad būtų galima pakeisti estrogenų šalutinį poveikį. Be to, tabletės nuo estrogenų yra pigios ir lengvai randamos. Apibendrinant galima pasakyti, kad šis vaistas pastatė daug pasaulinės klasės fizikų, kaip ir daugelis, kuriuos jūs žinote. Pavyzdžiui, Arnoldas schwarzeneggeris ir Sylvesteris stallone kartu su daugeliu kitų. Tai yra labai geras steroidas, kurį galima naudoti, kad būtų galima išpilstyti ir įgyti daug raumenų. Bus pridėti keletą nuotraukų apie tai, kaip aš virti / virti savo steroidus nuo pradžios iki pabaigos šią savaitę. Parašykite man, jei turite klausimų

Nucky
 

moleraj

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Puikiai tinka su testo depo, 12 savaičių 🚲. Jis prideda jėgos ir raumenų masės. Kiekvieną kitą treniruotę stumdysitės stipriau.
 
Top