Question Delta 9 supratimas

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
ar kas nors gali man papasakoti daugiau apie delta 9. Ar ji nebūtų laikoma kanabanoidu, nes tai yra sintetinis thc? Aš tiesiog apie tai nežinau, o man reikia.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
prašau atleisti už mano rašybą, nes skubu ir šio naujo chromebook'o negaliu pakęsti,. lol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
THC delta 9 yra vienas iš aktyviųjų marihuanos kanabinoidų. Jį gana sunku gauti sintetiniu būdu, todėl pagrindinis kilmės šaltinis yra natūrali marihuana.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
o jei reikia, o jei reikia, kad chemijos mokslas būtų naudojamas kaip chemijos šaltinis. Tai buvo tikslus atsakymas. ty tai buvo tiksliai tai, ko man reikėjo ne
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Matau vizualinius d9 izo elgesio pokyčius. ir Tai mane labai džiugina, ką galėčiau padaryti su šia chemine medžiaga. Matau, kaip galvoje bėga skaičiai, kai galvoju apie tai, kiek žmonių galbūt norėtų gauti šį produktą vien dėl to, kad tai nėra ta sintetinė medžiaga, kuri jiems buvo duota ir vienintelė, kurią jie gali gauti. Turiu idėją! Ketinu atlikti eksperimentą ir iki kito trečiadienio pranešti jums ne.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Turiu nuotrauką to, ką dirbu. ar tai taip pat d9 per iso cbd
 

Attachments

  • CjOTmkp9qM.jpg
    CjOTmkp9qM.jpg
    216.5 KB · Views: 195

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Neįsivaizduoju, bro, galėtų būti. Esu matęs, kad d8 ir d9 medaus distiliatai iki šiek tiek rausvos spalvos
 
Top