Diazepamo alternatyva ? įskaitant RC, jei reikia

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, organinės medžiagos ir visi kiti,
Man buvo įdomu; man buvo išrašytas valium thereis maždaug prieš 3 metus, man 44 metai. Pirmą kartą susitinku su bnz ir labai skeptiškai vertinu.
Iš pradžių aš jo nevartojau, bet labai ponctually. 2mg, žinau, kad tai žemės riešutai.
Tikrai labai ėmiausi visų atsargumo priemonių, kad neleisčiau augti akutumui ar bet kokiam nepageidaujamam poveikiui.
Tiesą sakant, aš negaliu miegoti. hiper budrus. bs. vistiek.
Manau, kad veiksmingiau yra būti apsvaigusiam 2-3 dienas kas 15d, nei būti truputį diaz kasdien, kaip daktarai visi nurodė.

Atgal Dabar galiu pasakyti, kad niekada nepiktnaudžiavau diaz, [manau] iš tikrųjų kas 15d vartojau šūvius apie 10-15mg. Ne kas mėnesį. Tarkime, per 3 metus sunaudojau <10 dėžučių po 2mg ir 1 dėžutę po 5mg.
Faktas tas, kad tai nebeveikė, aš vis dar jaučiu anksiozinį poveikį, bet vis dar negaliu užmigti ar atsipalaiduoti (nekalbu apie zolpidemą, 50 mg yra innefectiv, bet mano sapnai tapo funky labai)
Galiausiai turėjau galimybę gauti 1 dėžutę 0,5 xanax , vis dar skeptiškai nusiteikęs; išgėriau tik 1 prieš pusryčius ir vieną prieš pietus. nepajutau didelio skirtumo nuo diaz, bet gali būti nedidelis nedidelis poveikis.
Tikrai nenoriu būti priklausomas nuo bnz ir norėčiau sužinoti, ar yra alternatyva "senam geram diaz", stipresnis, net RC, ilgas hal life ne xanax , ir ne grėsmingas, mums visiems žinomose ribose čia.....

Bet kokie patarimai yra dėkingi. Thx Organics ir visi !
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Atrodo, kad atsargiai vartojate benzo preparatus, o tai yra geras požiūris, atsižvelgiant į galimą priklausomybę ir toleranciją.

Atsižvelgiant į jūsų patirtį ir norą išvengti priklausomybės, štai keletas alternatyvų:

Gabapentinoidai (pvz., gabapentinas, pregabalinas): Šie vaistai kartais vartojami ne pagal paskirtį nerimo ir miego problemoms spręsti. Kai kuriems žmonėms jie gali būti veiksmingi ir nekelti tokios pat priklausomybės rizikos kaip benzo preparatai, nors jie turi savų šalutinių poveikių ir galimybę piktnaudžiauti.

Hidroksizinas: Anksiolitinių savybių turintis antihistamininis vaistas. Jis nesukelia priklausomybės ir gali būti vartojamas kaip alternatyva nerimui valdyti arba padėti užmigti.

Buspironas: Ne benzodiazepinų anksiolitiko, kuris paprastai yra gerai toleruojamas. Jam reikia laiko, kad susikauptų organizme, todėl jis nėra naudingas ūmiam nerimui malšinti, bet gali būti naudingas lėtiniam nerimui malšinti.

Melatoninas: miego problemoms spręsti gali būti naudingas melatoninas arba melatonino receptorių agonistai, pavyzdžiui, ramelteonas*. Jie gali padėti sureguliuoti miego ciklus be priklausomybės rizikos.

Tyrimų cheminės medžiagos (RC): Kartais naudojamas etizolamas (tienodiazepinas, techniškai nepriskiriamas benzo), nors verta paminėti, kad jis kelia panašią riziką kaip ir tradiciniai benzo preparatai. Be to, būkite labai atsargūs, naudodami RC, nes jų saugumo profiliai yra mažiau nustatyti ir jie gali kelti didelę riziką.

Jei esate nusiteikę ieškoti stipresnio poveikio benzo ar į benzą panašios medžiagos, Сlonazepamas gali būti artimiausias tam, ko ieškote, kalbant apie ilgiau veikiantį ir švelnesnį poveikį. Tačiau priklausomybės rizika vis tiek išlieka, todėl labai svarbu suderinti veiksmingumą ir saugumą.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Danke Herr Theophrastus, kad visu tuo pasidalijote.
Mano tamsus tinginystė stumia mane numatyti avarinį diazepamo rinkinį (žiūrint n žiūrint nordiazepamo sintezę, kaip ji bus, mane labiau domina chemija...)
Bet atrodo, kad įprotis nesumažėja - grįžta į normalią bazę - kaip ir kiti narkotikai? Aš tikrai imuosi atsargumo priemonių ir man reikia 60-70mg, kad pasiekčiau norimą hipnotinį efektą, o kartais, jei nesu į tinkamus nustatymus, aš praleidžiu traukinį,,,, likti budrus, bet diazed## šie bzn yra blogis.
Gabapentinas tarsi prašo specialaus statuso , ir jo labai stebėjo ive pastebėjau čia.
Hidroksizino metabolitai yra cetirizinas ir su diazepamu jis man sukelia orroble košmarus...
Taigi aš esu gerai dabar su melatonino otc ir doksilamino otc arba. mažos dozės. aš galiu miegoti lengviau, manau, bet nejaučiu anksiolitinio poveikio, nėra. ir aš esu feeelin galvos svaigimas, kuris linkęs mažinti dienas po dienų.
Tchuu Organics n all.
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Deals
2
Sveiki
Koks gražus Paracelso atsakymas
Šiaip ar taip, pabandysiu duoti jums keletą patarimų kaip farmacijos produktų "darbuotojas". Viskas, ką galiu rekomenduoti, tai laikytis atokiau nuo bet kokių benzo, šie sukelia neįtikėtiną priklausomybę ir tai yra dažnas žingsnis, kurį matau su žmonėmis, kuriems išrašytas diazepamas. Ilgai piktnaudžiaujant tais vaistais yra baisus šalutinis perpetuar poveikis Kaip ir kiti sunkieji narkotikai, pavyzdžiui, koksas.
Kai kurie mūsų klientai atsipalaidavimui ar nerimui malšinti vartoja lyricą (pregabaliną), kuria, kaip matau, mažiau piktnaudžiaujama, tačiau ji brangesnė ir sunkiau prieinama juodojoje rinkoje, bent jau čia, nežinau, kaip JAV ar kitose šalyse.
miegui kai kurie žmonės, norintys atsisakyti benzo, naudoja zolpidemą (nemačiau jokio poveikio Jums).
Kiti mažiau priklausomybę sukeliantys benzo preparatai pagal mano patirtį, kurią matau, yra lormetazepamas (noktamidas)
Čia Ispanijoje yra Orfidal, como LG naudojamas miegoti nerimo problemų, kuris yra lorazepamas 1mg ir visi žmonės renkasi prieš generinį lorazepamą (2-5mg) Dėl to, kad yra veiksmingesnis su mažiau fosare, aš nežinau, kodėl, bet daugelis žmonių sako, kad orfidal (lorazepamas 1mg) yra geriau nei generinis lorazepamas 5mg gal kas nors, pavyzdžiui, @Paracelsus su giliau žinių gali paaiškinti. Taip atsitinka ir su kitais benzo preparatais, pvz., trankimazinu (alprazolamu) ir rivotrilu (klonazepamu).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Ačiū, pasistengsiu atsakyti. Yra keletas veiksnių, kuriais galima paaiškinti, kodėl žmonės mano, kad Orfidal ar kitos firminės versijos yra "geresnės" už generines alternatyvas, nors veiklioji medžiaga yra ta pati.
  • Kokybės ir veiksmingumo suvokimas: Žmonės dažnai mano, kad firminiai vaistai yra veiksmingesni už generinius, net jei jų veiklioji medžiaga yra identiška. Tam įtakos turi placebo efektas, kai žmonės psichologiškai tikisi geresnių rezultatų iš gerai žinomo prekės ženklo vaistų, todėl jų savijauta gali subjektyviai pagerėti.
  • Reputacija ir pasitikėjimas prekės ženklu: Tokie prekių ženklai kaip Orfidal (lorazepamas), Trankimazin (alprazolamas) ir Rivotril (klonazepamas) turi nusistovėjusią reputaciją. Pacientai ir net sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai gali labiau pasitikėti šiais prekių ženklais, nes jie egzistuoja jau seniai ir yra remiami gerai žinomų farmacijos kompanijų.
  • Pagalbinės ir neaktyviosios medžiagos: Nors tiek firminių, tiek generinių vaistų veiklioji medžiaga yra ta pati (pvz., lorazepamas), gali šiek tiek skirtis pagalbinės medžiagos (neaktyvios sudedamosios dalys, naudojamos kaip užpildai ar rišikliai). Šios sudedamosios dalys gali turėti įtakos tam, kaip greitai vaistas absorbuojamas arba kaip jaučiamasi jį išgėrus (pvz., kaip greitai jis pradeda veikti). Kai kurie žmonės jautriai reaguoja į šiuos skirtumus ir gali jausti, kad firminė vaisto versija jiems veikia pastoviau.
  • Biologinis prieinamumas: Nors reikalaujama, kad generiniai vaistai būtų bioekvivalentiški firminiams vaistams, gali būti nedidelių biologinio prieinamumo (kiek vaisto patenka į kraują ir kaip greitai) skirtumų. Net ir nedideli skirtumai, ypač tokio stipraus vaisto kaip lorazepamas atveju, gali lemti, kad kai kurie asmenys gali manyti, jog Orfidal (1 mg) yra veiksmingesnis už generinį lorazepamą, net ir vartojant didesnes dozes.
  • Mažesnės dozės suvokimas su geresniu poveikiu: Kai kurie žmonės teikia pirmenybę Orfidal (1 mg), nes mano, kad jis stipriai veikia mažesne doze nei bendrinis lorazepamas (pvz., 2-5 mg). Iš dalies taip gali būti dėl to, kad suvokiama geresnė firminės versijos absorbcija arba nuoseklumas, todėl jiems atrodo, kad jie gauna stipresnį poveikį net ir su mažesne miligramine doze.
  • Firminių preparatų nuoseklumas: Tai gali lemti pastovesnį kiekvienos tabletės poveikį. Žmonės gali manyti, kad firminių preparatų poveikis yra labiau nuspėjamas nei generinių preparatų, kurių poveikis gali šiek tiek skirtis nuo partijos iki partijos.
  • Nerimas ir psichologinis komfortas: Nerimą patiriantys žmonės dažnai psichologiškai prisiriša prie konkrečių vaistų, kurie jiems padėjo praeityje. Jei Orfidal ar Trankimazin jiems anksčiau gerai veikė, jie gali jaustis labiau užtikrinti, kad jų laikysis. Pereinant prie generinio vaisto versijos gali atsirasti netikrumo, kuris gali sustiprinti nerimą, todėl jie gali manyti, kad generinis vaistas yra mažiau veiksmingas.
  • Tablečių fizinės savybės: Vardiniai vaistai dažnai atrodo kitaip nei generiniai. Pavyzdžiui, gali skirtis tabletės dydis, forma, spalva ar net skonis, todėl kai kurie pacientai jaučiasi patogiau, kai jiems pažįstama firminio vaisto išvaizda. Jei generinis vaistas atrodo kitoks, jie gali nesąmoningai sieti jį su prastesne kokybe ar veiksmingumu.
  • Rinkodaros įtaka: Farmacijos bendrovės daug investuoja į savo firminių vaistų rinkodarą. Laikui bėgant gydytojai gali susidaryti pirmenybę skirti tam tikrus prekinius ženklus, ypač jei praeityje pacientams jie davė gerų rezultatų. Ši pirmenybė gali būti perduota pacientams, kurie vėliau prašo tų pačių prekės ženklų vaistų.
  • Gydytojų rekomendacijos: Daugeliu atvejų gydytojai gali teikti pirmenybę firminiams vaistams, nes jie pasitiki šiuo produktu arba turi daugiau patirties su juo. Pacientai dažnai pasitiki savo gydytojo sprendimu, ir jei praeityje jiems buvo išrašytas Orfidal arba Trankimazin, jie gali jaustis saugiau pasirinkę šiuos vaistus, o ne generinius.
  • Konkrečios šalies teisės aktai: Ispanijoje gali būti taikomos griežtesnės ar konkretesnės firminių vaistų, tokių kaip Orfidal, gamybos gairės, užtikrinančios šiek tiek aukštesnį standartą ar vienodumą, kuriuo pacientai gali pasikliauti, net ir lyginant su generiniais vaistais, gaminamais pagal švelnesnius standartus.
Nors nėra aiškios farmakologinės priežasties, kodėl Orfidal (lorazepamas 1 mg) ar kiti firminiai benzodiazepinai, tokie kaip Trankimazinas ir Rivotrilis, turėtų būti "geresni" nei jų generiniai analogai, psichologinių veiksnių, nedidelių preparatų sudėties skirtumų ir asmeninės patirties derinys lemia nuomonę, kad firminiai vaistai yra veiksmingesni. Kiekvieno asmens reakcija į vaistą gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, įskaitant absorbciją, ankstesnę patirtį ir psichologinį komfortą, todėl šis klausimas yra sudėtingas.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
duknow kitur, bet frankreich, tie, kurie gali precribe, ir tie, kurie gali parduoti in officines veikia daugiau n daugiau kaip paprastų prekių pardavėjai arba kaip salarees.
jos privaloma skaityti ir (bandyti) įžvelgti tablečių, kuriomis jie jus maitina, dinamiką... tiesiog klausti jų ir klausytis arba stebėti jų kūno kalbėseną yra savaime keista. tačiau ne visada.
Neskaitykite šios eilutės, manau, kad paprasta THC tinktūra galėtų pakeisti didelę šio verslo dalį, bet aš esu metalinis eretikas.
 
Top