Tiesioginis amfetamino distiliavimas

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Man dar nepavyko pagaminti amfetaminų. Paklauskite visų meistrų. Kodėl negalima tiesiogiai distiliuoti laisvo amfetamino virimo temperatūros produkto, kai baigiama NaBH4 redukcijos reakcija? Noriu sužinoti principą.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Praleidau per daug laiko, bandydamas surasti jums atsakymą. Galiu pasakyti tik tiek, kad sintezėje, kurią skaičiau, chemikas prieš distiliuodamas parūgštino rm iki ph3 su hcl, kad sunaikintų NaBH⁴ perteklių. Ar jūs taip darėte?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Ką tik perskaičiau straipsnį ir paaiškėjo, kad norint parūgštinti RM, reikia pridėti tirpiklio. Aš jau reagavau RM į PH3. Dabar dvejoju, ar turėčiau jį išgarinti iki sausumo. Bijau, kad išgarinus nieko neliks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tai iki šio momento buvo reakcija be tirpiklio? Ne, niekada nesu matęs, kad tai būtų daroma. Bandėte distiliuoti sausus miltelius? Jame jau yra tirpiklis. Kas tai, DCM? Metanolis? Taip pat noriu pabrėžti, kad esant 3 ph nėra laisvo amfetamino - tai konjuguota bet kokios jūsų naudotos rūgšties druska, tikriausiai hidrochloridas.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
FcEWenPu5L
V3EGXY9Mkt

Vadovavausi vaizdo įrašo parengimu + HCI į RM, tačiau vietoj HCI dujų naudojau HCI skystį + acetoną, kaip parodyta pirmoje nuotraukoje! Raudonas tekstas rodo, kad įpyliau 3 cm3 32 % HCI ir 30 cm3 acetono ir sumaišiau. Kartu pasiekus RM, pH buvo 3~4, todėl jį kaitinau, kad išgaruotų acetonas. Maniau, kad galėsiu gauti kristalą, bet RM temperatūra jau buvo viršijusi 100, o išeinantys dūmai buvo labai duslūs. Iš karto nustojau leisti RM atvėsti, kol jau buvo 10 val. Visai kaip antroje nuotraukoje. Ar mano aprašytame procese yra kas nors ne taip? Noriu sužinoti, kodėl jis dar nesikristalizavo
Beje, gal galite pasakyti, ar amfetaminą galima distiliuoti esant sumažintam slėgiui? Kiek slėgis turėtų būti sumažintas ir kokia reikalinga temperatūra? XD Aš tave labai myliu, idiote.
 
Top