Green Orange Alcohol Cocaine Aptarimas: Alkoholis ir kokainas

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Alkoholis ir kokainas

Alkoholis veikia kaip raminamoji priemonė, mažinanti smegenų aktyvumą, o kokainas - kaip stimuliatorius, kuris jį pagreitina. Kai šios dvi medžiagos derinamos, jos gali sukelti pavojingą sąveiką, kuri gali sukelti daugybę neigiamų šalutinių poveikių ir pavojų sveikatai.

Vienas iš svarbiausių alkoholio ir kokaino derinimo pavojų yra padidėjusi perdozavimo rizika. Alkoholis gali sustiprinti euforizuojantį kokaino poveikį, o tai gali paskatinti pernelyg didelį abiejų medžiagų vartojimą.

Kartu kokainas sušvelnina raminamąjį alkoholio poveikį, o racionalūs vertinimai ir subjektyvūs būklės vertinimo kriterijai tampa migloti. Žmogus gali suvartoti kur kas daugiau, nei turėtų, išlikdamas įsitikinęs, kad viskas vyksta tinkamai.

Be to, alkoholis gali padidinti kokaino absorbciją kraujyje, todėl organizme gali padidėti narkotiko koncentracija. Dėl to gali padidėti traukulių ir rimtų širdies sutrikimų: aritmijos ir hipertenzijos rizika.

Dėl klaidingo blaivumo jausmo, didesnio vartojimo ir padidėjusio įsisavinimo taip pat gali pasireikšti dehidratacija, itin didelis sutrikimas ir net sąmonės pritemimas.

Visi šie veiksniai gerokai padidina perdozavimo ir ekstremalių situacijų riziką.

Kita su šiuo deriniu susijusi problema yra kokaetilenas. Alkoholis metabolizuojamas kepenyse. Esant kokaino, gali vykti transesterifikacija - kai etilo grupė iš etanolio pakeičiama metilo grupe iš kokaino. Rezultatas - kokaetilenas, aktyvus ir toksiškas abiejų medžiagų darinys.

Kokaetilenas pasižymi stipriu stimuliuojančiu ir euforizuojančiu poveikiu. Jis taip pat dažnai skatina agresyvų elgesį. Tačiau nemaloniausia tai, kad jis daro pražūtingą poveikį kepenims, širdžiai ir kraujagyslėms, taip pat labai padidina širdies priepuolių riziką.

Ilgalaikis, reguliarus šio derinio vartojimas gali sukelti kombinuotą priklausomybę, pakenkti širdžiai, kepenims, smegenims ir sukelti psichikos sveikatos problemų, tokių kaip nerimas, depresija, paranoja ir psichozė.

Jei vis dėlto nusprendėte vartoti šį derinį, rekomenduojame tai daryti kuo rečiau ir iš anksto nusistatyti vartojimo ribas pagal kiekį ir dažnumą bei jų laikytis paties proceso metu.

Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta pirmiau, rekomenduojame su šiuo deriniu elgtis labai atsargiai.
 
Last edited by a moderator:

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
mano atveju lengvesni gėrimai, pavyzdžiui, 5 l alaus, yra gerai, jokių problemų. bet, pavyzdžiui, labiau koncentruotas alkoholis, kai kuriais atvejais degtinė, džinas (0,5-1 l), mano asmenybė visiškai pasikeičia. buvo du atvejai, nė vieno iš jų neprisimenu. viena juokinga istorija, kita su mano mergina tapo tragiška beveik tada, kai naktį grįžau namo. Kreipiausi į gydytoją ir jie nustatė, kad tai sukelia patologinį girtumą.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
i PRIVALO išgerti Pirmiausia patinka kokainas po pirmosios eilutės... Bet jos liguista priklausomybė daugiau negeria be kolos, todėl nustojau gerti ir negeriu kokaino. Bet jei tai padaryčiau, mano akimis, pagirios to nevertos.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
VISI mano pažįstami kokso mėgėjai taip pat yra smarkiai geriantys, daugelis jų yra alkoholikai. Jei jie galėtų atsisakyti alkoholio, greičiausiai sugebėtų atsisakyti ir kokso
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Dauguma mano pažįstamų ne jie į problemas patenka daug greičiau nei tie, kurie mėgaujasi kokainu, kaip jis yra. ir yra kokso mėgėjų, kasdien vartojančių 0,5 gr ir gyvenančių ''normalų'' gyvenimą jūs turite tokių, kurie rūko žolę ir savaitgaliais šniaukia kokainą
Taigi aš pažįstu skirtingus kokaino mėgėjus. bet žinau vieną dalyką - mesti yra sunku visiems, bent jau mesti visam laikui.
 
Top