Orange Ketamine Amphetamine Aptarimas: Ketaminas ir amfetaminas

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ketaminas ir amfetaminas

Ketaminas ir amfetaminas yra dvi skirtingų grupių medžiagos, kurių veikimo mechanizmai ir poveikis vartojant kartu skiriasi.

Amfetaminas didina tam tikrų neuromediatorių kiekį smegenyse, daugiausia dopamino ir norepinefrino. Dėl to padidėja budrumas, koncentracija ir energija.

Kita vertus, ketaminas yra disociacinis anestetikas, kuris veikia prisijungdamas prie tam tikro tipo glutamato receptorių (NMDA) smegenyse. Jis veikia kaip nekonkurencinis NMDA receptorių antagonistas. Jis blokuoja NMDA receptorių, kurie dalyvauja perduodant signalus tarp skirtingų nervų sistemos dalių neuronų, veikimą. Tai lemia suvokimo pokyčius, įskaitant haliucinacijas ir atsiskyrimą nuo tikrovės.

Verta atkreipti dėmesį į kai kuriuos ketamino poveikius, dėl kurių gali kilti problemų vartojant kartu su amfetaminu. Taigi ketaminas sukelia sedaciją, didelėmis dozėmis - kvėpavimo slopinimą, kartu padažnėja pulsas ir spaudimas, atsiranda pykinimas ir disociacija. Didelėmis dozėmis taip pat gali atsirasti haliucinacijų.

Nepaisant to, kad medžiagos dažniausiai veikia skirtingomis receptorių sistemomis, amfetamino stimuliacija, primesta ketamino poveikiui, turi potencialiai pavojingų taškų:
Per didelis krūvis širdžiai ir kraujagyslėms, hipoksija, traumavimas, psichozinės būsenos.

Jei vartosite amfetaminą, o po kurio laiko - ketaminą, ėр pastarasis blokuos stimuliatoriaus poveikį. Tačiau labai tikėtina, kad jie sugrįš sumažėjus ketamino poveikiui. Tai gali suteikti įdomių pojūčių, tačiau tokie svyravimai taip pat stipriai apkrauna širdies raumenį.

Egzistuoja nuomonė, kad mažomis dozėmis vartojamas ketaminas gali būti vartojamas baigiantis amfetamino veikimui, siekiant raminti ir sklandžiau išeiti iš kelionės. Tačiau tai nepanaikina krūvio širdžiai ir kraujagyslėms.

Ketaminas taip pat gali sumažinti nerimą ir paranoją, kurie kartais atsiranda nuo stimuliatoriaus. Kulminacija yra amfetamino eilės tvarka, tada ketaminui taip pat būdinga padidėjusi euforija.

Greičiausiai nereikia keisti tvarkos ir prie jau veikiančio ketamino pridėti amfetamino. Kyla pernelyg intensyvaus šalutinio poveikio ir nemalonių, košmariškų išgyvenimų atsiradimo rizika.

Yra pranešimų apie psichozes su sudėtingu klinikiniu vaizdu, kurias sukėlė pakartotinis šio derinio vartojimas.

Viena iš pagrindinių taisyklių vartojant ketaminą, o ypač jo derinį su amfetaminu, yra minimizuoti judėjimą ir fizinį aktyvumą dėl judesių kontrolės problemų ir galimų traumų.

Šis derinys reikalauja didelės darbo su abiem medžiagomis atskirai patirties, minimalių dozių laikymosi, reto kartojimo ir prasmingo požiūrio.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, rekomenduojame su šiuo deriniu elgtis labai atsargiai.
.
 
Last edited by a moderator:

Lourenzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Manau, kad tai buvo tikrai gera patirtis buvo tarsi priklausomas nuo jos. Buvo nuostabu jaustis tokiam banguotam ir tuo pat metu budriam. Tačiau reikia saugotis, kad į amfetaminą nepatektų per daug ketamino, kaip padariau aš. Aš gavau k- skylę, bet taip, net ir ši patirtis buvo nuostabi, kai matote, kaip krentate, ir jūs nieko apie tai nematote. Mes tai vadiname Speta ir ji nėra tokia sunki, kaip dauguma žmonių galvoja, kad ji yra tol, kol jūs žinote, kad ją darote, ir neperimate neteisingos linijos iš ko nors kito, kuris tai daro, ir nežinote, kad tai buvo Speta, tada ji yra netikėta ir ji suėda.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
veikiant greičiui, nedidelis kiekis tikrai pakelia nuotaiką, tačiau labai lengva viršyti ribą, o tai nėra gerai. patirtis naudinga tiems, kurie žino, ką daro, tačiau jos neturintiems primygtinai nerekomenduojama
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
tai suteikė man labai gerą, bet intensyvią patirtį, kol paskutinį kartą tai padariau. eidamas lauk prisiminiau, kad esu vienas keistame pasaulyje, baisus beviltiškas jausmas.
Galbūt taip ir yra, bet tas paskutinis potyris mane suglumino.
Bet geras dalykas yra 1 valanda ir jūs esate iš beprotiškos dalies, todėl jos gerai išbandyti combi, jei manęs klausiate.
Aš niekada nepasieksiu tos prakeiktos k skylės, žinoma, bandžiau be greičio (man labiau patinka atskirti), bet niekada negalėjau pasiekti tų kelių paskutinių eilučių, kad patekčiau į tą vadinamąją k skylę, bet tai buvo minčių kalneliai, kol vėl galėjau judėti ir šniurkštelėti likusią dalį, kurią baigiau dar labiau painiomis gyvenimo istorijos mintimis, kurių niekada nesupratau.
 
Top