Distiliavimo sistemos

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Brangūs nariai, noriu sukurti garų distiliavimo įrangą. IPA / laisvoji bazė / vanduo distiliuoti. Naudoju p2np (1 kg), Nabh4 (1732 g), cucl2 reagentą, mano tikslas - gaminti A aliejų. Perskaičiau, kad IPA pašalinu naudodamas rotovapą. buvo rekomenduojama po to naudoti distiliavimą garais dėl geresnės išeigos. Norėčiau įsigyti tam skirtą įrangą. Nežinau jungčių pavadinimų. mano prašymas yra toks: Prašau žinančio forumo nario padėti, tikslius prietaisų, jungčių, stovų pavadinimus. kad galėčiau užsisakyti.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2*5L 2 kaklo RBF
2*5L magnetinės maišyklės kaitinimo mantija
Jungiamosios jungtys
1*šaldymo kolonėlė
2* 2 krypčių distiliavimo jungtis. šia informacija su manimi pasidalijo brangus forumo draugas. Nesuprantu, ką reiškia šaldymo kolonėlė. kiek vienetų ir kokių jungčių man reikia? Nusprendžiau dėl šildymo mantijos, ar reikia pirkti dvi tokias, kad sistema veiktų? šildymo mantiją, nes manau, kad paprasčiausias sprendimas yra ilgai palaikyti 100 laipsnių temperatūrą. 2 kaklelių tinkamo dydžio apvali kolba. kol kas man tai aišku. Nežinau kitų tam skirtų įrankių. kokių jungčių reikia, jei yra nuotrauka, būčiau labai dėkingas. tikslūs prietaisų pavadinimai. labai ačiū.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ne, nebūtina naudoti 2 mantijas, aliejų kaitinate garais. Tarp garo šaltinio ir alyvos turėtumėte prijungti lašelinį piltuvėlį, kad galėtumėte atsikratyti susikondensavusio vandens, tačiau dėl to aušinimo tūris yra didesnis. Kaip garų šaltinį naudočiau aukšto slėgio garų valytuvą.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
kaip atrodo aukšto slėgio garų valytuvas? Noriu susikurti garų distiliavimo sistemą, bet, deja, negaliu jos užsisakyti, nežinau, ko noriu, kaip tas prietaisas vadinasi.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Noriu sukurti garų distiliavimo sistemą, esu tiesiog kvailas. Žinau, kad yra daugybė sistemų. Noriu išvalyti laisvąją bazę nuo vandens, IPA. laimėti aliejų. Noriu patogios sistemos pradedantiesiems. vietoj aliejaus ir vandens vonelės tinka kaitinimo mantija, žinau, kad tai brangesnis sprendimas. Norėčiau išsamaus gaminių ir prietaisų sąrašo, jungčių, kaiščių ir kt. matmenų, kad galėčiau užsisakyti. Išmoksiu naudotis, bet pirmiausia turėčiau nusipirkti.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Kažkas panašaus

SO jums nereikia papildomo dydžio Rbf, kuris yra tyliai brangesnis ir viskas.
Kai norite pašalinti IPA, taip pat galite naudoti paprastesnę vakuuminę destiliacijos sąranką, man puikiai veikia.
 
Top