DMT - eksperimentas namuose

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Tikiuosi, kad čia galima rašyti, bet norėčiau pasidalyti savo patirtimi apie DMT kaip alternatyvą tradicinei medicinai. 😊Apie DMT žinojau daugelį metų, bet niekada iš tikrųjų netyrinėjau jo galimybių rekreaciniu ar kitokiu būdu. Vis dėlto, kaip nelaimingų įvykių serija paskatino mane jį tyrinėti.
Pradėkime nuo to, kad, tarkime, mano žmona turėjo didelių sveikatos problemų dėl fibromialgijos, reumatoidinio artrito ir kelių nedidelių insultų. Taigi nereikia nė sakyti, kad jos gyvenimo kokybė labai nukentėjo. Atrodo, kad ji lankėsi pas visus neurologus rytinėje JAV dalyje, bet visada buvo tas pats atsakymas: gydykite simptomus, nesirūpinkite priežastimi. Tai tęsiasi jau 12 metų. Skaudu žiūrėti.
Prieš penkerius metus, tarkime, mano pačios mamai diagnozuota dimensija / Alzheimerio liga. Ji lankėsi pas geriausius gydytojus, kokius tik galima nusipirkti, tačiau per tą laiką jos būklė progresavo taip, kad ji visiškai prarado bet kokią atmintį apie artimiausius įvykius ir neprisimena žmonių ar vietų, buvusių iki 1980 metų. Ši data vis labiau tolsta nuo dabartinio laiko. Perspektyvos, švelniai tariant, nėra geros.
Tarkime, mes, kaip šeima, dirbame medicinos srityje ir kolektyviai daug geriau nei dauguma suprantame medicininius procesus. Nusprendėme (broliai ir seserys) ištirti ir išvesti alternatyvų sprendimą motinai ir žmonai. Tai mus atvedė prie DMT ir nusprendėme tęsti gydymo abiem kūrimą ir išgryninimą. Žmona sutiko dalyvauti, o motinai buvo pakartotinai pasakyta, ir mes sukūrėme planą.
Gydymo planas žmonai - dokumentuoti dabartinius simptomus ir nustatyti bazinę liniją, pagrįstą skausmo lygiu, judėjimo lengvumu, dešinės rankos, skruosto ir kitų dešinės pusės sričių pojūčio praradimu, patvirtintą ir dokumentuotą kas savaitę smeigtukų metodu, sukurti kiekvieno šiuo metu skiriamo vaisto apskaičiavimą (mg) ir dietą. Kasdien saugokite informaciją, kurdami įrašą "Excel" programoje, kad galėtumėte sudaryti duomenų diagramą. Rinkti du mėnesius prieš skiriant DMT.
Rinkimo laikotarpiu buvo įsigyta atsargų, kurias sudarė 10 kg mimozos hostilis ir 2 kg Phalaris arundinacea, gautų iš vietinių lauko šaltinių. Ekstrakcijos metu buvo naudojami įvairūs tirpikliai, įskaitant naftą, tolueną, acetoną, metanolį, ksileną, meką, stodardo aliejų, visi kuo sausesni. Taip pat buvo naudojami įvairūs rūgščių ir bazių deriniai. Taip pat buvo naudojami gryninimo metodai.
Šiuo metu, prieš tęsdamas toliau, norėčiau paprašyti administratoriaus patvirtinimo tęsti šį pranešimą.
 

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
nors jums dar gali tekti gauti administratoriaus patvirtinimą, bet norėčiau išgirsti likusią dalį
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tai labai įdomus eksperimentas, mūsų komanda bus įvertinti pamatyti jūsų istoriją dėl mokslinio komponento svarbos.
 
Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Šaunus eksperimentas! Esu tikras, kad rasite kuo pasilinksminti vėlesniame gyvenime
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ar buvo kokių nors tolesnių veiksmų šiuo klausimu? gana įdomu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
deja, ne
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tikriausiai jis turi asmeninių priežasčių to nedaryti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Labai įdomios ir drąsios mintys.

Jei kada nors sugrįšite, mielai parašyčiau šio įrašo tęsinį. Linkėdamas kuo geriausios kloties jūsų šeimai :)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Šiuo metu taip pat dirbu su komanda Pietų Afrikoje ir mes taip pat einame panašiu keliu, netgi bandome tradicinius vaistus nuo infekcijų ir ligų, pavyzdžiui, ŽIV, bet, deja, nemanau, kad šioje platformoje bus etiška aptarti mūsų vykdomus rezultatus.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ar turite kokių nors kelių, kad galėtumėte tiekti MDMA į Namibiją?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mano žmona serga depresija.
Pradėjome įvairių psichodelikų programą, kad pabandytume tai išspręsti, nes depresija taip pat sukėlė priklausomybę nuo kokaino ir alkoholio.
1 250 µg kelionė mūsų kambaryje po maždaug savaitės, aptarus priklausomybes nuo narkotikų, ir ji jau kelis mėnesius nevartoja kokaino. LSD mikrodozes ji vartoja kas trečią dieną, maždaug po 20 µg ryte.

Tada išbandėme psilocibino mikrodozes, tačiau jokio pastebimo "papildomo" poveikio nepastebėjome.

Tada pradėjome 20 mg insufliuojamo MDMA programą kasdien 16.30 val. vakaro (likus pusvalandžiui iki to laiko, kai ji paprastai pradėdavo atakuoti vyno butelius) ir ją vykdėme dvi savaites. Dabar ji geria maždaug kas antrą dieną, paprastai ne daugiau kaip 1 taurę vyno (sumažėjo nuo dviejų butelių per dieną).

Prieš keturias savaites ji turėjo lengvą NN DMT vape seansą, buvo išgėrusi alkoholio (2 stiklines vyno) ir buvo nerami, nes ją kamavo depresija. Ji vieną kartą įkvėpė DMT vape ir buvo išėjusi iš proto ~12 minučių atmerktomis akimis. Kai ji atėjo į protą, buvo traumuota. Ji verkė apie 4 valandas, pasakodama, kaip labai savęs nekenčia. Aš liepiau jai surašyti dalykus, kurių ji nekenčia dėl savęs, kad po dienos ar dviejų galėtų apie tai pasikalbėti.

Po dviejų dienų ji man pasakė, kad savęs nekenčia, kad suprato, jog tai buvo tik dūmai ir veidrodžiai, kad ji iš tikrųjų supranta, kodėl nesusitaiko su tam tikrais dalykais. Tada ji man pasakė, kad jai patinka, kaip ji atrodo veidrodyje. Tai labai svarbu, paprastai ji žiūri į save ir nekenčia to, ką mato, tai yra jos depresijos pagrindas (manau).

Bet kokiu atveju, praėjo keturios savaitės, ir ji vis dar myli tai, kas ji yra, vėl labai prasmingai bendrauja su vaikais ir vėl eina į darbo pokalbius!

Taigi, tai nėra originali istorija, bet vis dėlto viena iš vilties :)

Visas savo molekules gaunu iš " Nemisis" (nuoroda yra mano rekomendacija - jei ką nors įsigysite, aš gausiu nedidelį atlygį :) ).
 

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tai nuostabu, kolega, jūs atliekate puikų darbą, mes padarysime 👏
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Tai labai įdomi ir įkvepianti informacija. Kaip viskas vyksta dabar? Kiek laiko truko kursai?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Išbandykite "Activelle", skirtą neklusniai keturiasdešimtmetei moteriai. Ji veikia. Mano žmona mane jau būtų užmušusi :),
 
Top