DMT vs sintetiniai noidai.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ei, vaikinai, kokie yra bendri skirtumai tarp DMT pagrindu pagamintų alkaloidų ir sintetinių kanabinoidų (JWH) iš indolų, kalbant apie stiprumą ar psichoaktyvumą?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tai visiškai skirtingos medžiagos veikimo mechanizmo ir psichoaktyvaus poveikio požiūriu, nepaisant bendro indolo cheminėje struktūroje.

DMT yra stiprus psichedelikas, veikimas sukelia tikrovės iškraipymą, regos haliucinacijas, dvasinę patirtį.

Sintetiniai kanabinoidai, kaip ir visi kanabinoidai, veikia CB receptorius.
Psichoaktyvus veikimas susijęs su slopinimu, atsipalaidavimu, tikrovės keitimu kitaip nei psichodelikai.

Tačiau tarp jų yra tam tikrų bendrų bruožų, pavyzdžiui, jei stipriai parūkysite, bus būsena, panaši į psichodelinę kelionę.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Tripo dozė, gaunama rūkant naudojant DMT laisvąją bazę, yra apie 20-25 mg
Nesant tolerancijos, dozė, kuriai esant pasireiškia psichodeliniai pojūčiai naudojant JWH018, yra maždaug 5-7 mg.
Skirtumas tarp šių dviejų medžiagų sukeliamų psichodelinių pojūčių yra didžiulis
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro, ar turite patirties apie 7add kanabinoidą...mano ankstesnis pardavėjas sako, kad turi 7add, bet aš niekada jo nepatyriau...aš gaminu sintetinius kanabinoidus, kuriuos man reikia stiprių noidų..5cl buvo mano mėgstamiausias..bet labai sunku jį rasti šiomis dienomis..tik vienas yra 7add..man reikia žinoti, koks jis stiprus ir vertas..ar yra kokia nors galimybė gauti tikrų stiprių noidų Nyderlanduose..
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Yra įdomių trumpo veikimo DMT analogų, kurie galėtų būti taikomi vaistažolėms. Manau, kad 5-MeO-DMT yra neblogas kandidatas.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Gerai, kad skamba labai įdomiai, tuomet tai gali būti geras taškas eksperimentams.
 
Top