DN pardavėjo paslaptis, kaip jie kontrabanda gabena ir perkristalizuoja metamfetaminą

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Pirmiausia metamfetaminas kontrabanda gabenamas gimtadienio atvirukuose, susmulkintuose iki duonos trupinių konsistencijos ir sandariai vakuuminiu būdu sandariai uždarytuose ploname Mylar sidabro plastike, o ne vac seal plastike, nes jis matomas rentgeno spinduliuose taip karteliai ir kiti asmenys gabena metamfetaminą visame pasaulyje.

rekristalizavimo metodas, kai jis vėl paverčiamas į gabalėlius:
Naudojant Bain-Marie (ne dvigubą katilą, tai per daug pavojinga), įpilkite metanolio ir šiek tiek pašildykite (metanolis naudojamas dėl kvapo ar pan.), tada, kai jis bus pašildytas, sudėkite metamfetamino miltelius.

Ištirpinkite ir maišykite metamedžiagos mišinį, kol jis taps tirštas, naudokite 1/3 metanolio ir metamedžiagos miltelių, kai jis pasieks tam tikrą konsistenciją, nuimkite Bain Marie nuo kaitinimo ir iš karto įdėkite į šaldytuvą 4 temperatūros nustatymu, kad jis būtų tinkamo šaltumo, po nakties turėtumėte gauti kristalus arba vieną didelį kristalą, kurį galite suskaldyti į gabalėlius, išimti ir leisti išdžiūti, idealiu atveju norite palikti šaldytuve, kol viskas išgaruos.

Aš nesu chemikas ir turiu paprasčiausią supratimą apie chemiją, kokį tik galima turėti, man šį metodą paaiškino tamsaus tinklo pardavėjas, kuris parduoda metamfetaminą iš viso pasaulio.

Jei esate chemikas, pasakykite man, ar teisingai supratau, jei ne, prašau ištaisyti arba paaiškinti teisingą procesą.
 
Top