Ar kas nors Ekstraktas iš Diploterys Cabrerana ( Chaliponga) sėkmingas ?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Planuoju išgauti N,N-DMT, 5Meo-DMT iš Chalipongos, kokį metodą turėčiau naudoti? Prieš rūgštinę / bazinę ekstrakciją augalinė medžiaga šiuo atveju buvo išmaišyta lapuose, tada visa tai 3 kartus sumaišyta praskiestoje druskos rūgštyje, po to virinta ir filtruota naudojant natrio hidroksidą kaip bazę ir DCM arba chloroformą kaip tirpiklį. Mano klausimas, kas turi patirties su šio augalo ekstrakcija ir šiuo metu ten vis dar yra Psychotira Viridis ir Virola Theiodora? Taip pat būsime dėkingi už idėjas dėl tirpiklio.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Na, aš turiu gana tvirtą gamtinių junginių chemijos išsilavinimą ir, nors esu licencijuotas biologas / biochemikas, augalai, su kuriais norite dirbti, nėra randami mano geografinėje vietovėje, todėl neturiu patirties, bet galiu pasakyti, kad reikia labai atsargiai elgtis su temperatūra, nes būtent čia buvo padaryta daugiausia klaidų (bent jau dėl triptaminų). Taip pat kyla pavojus dėl rūgštinės hidrolizės, o šie junginiai yra gana atsparūs bazėms ir nelengvai hidrolizuojasi, jei karštis neviršija 50C.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Pirmiausia labai ačiū, kad prie viso to prisijungė žmogus, turintis žinių. Aš jau sugadinau savo pirmąją partiją...! Manau, kad, kaip ką tik aprašėte, verdant temperatūra buvo gerokai per aukšta. 85 C... Atlikau standartinę rūgščių ir šarmų ekstrakciją su DCM kaip tirpikliu. Iš 50 g liko 25 mg N.N - DMT. Galbūt turite man kitą variantą, kuris žada didesnę išeigą?
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Čia pateikiama mano dabartinės analizės

Diploterio Cabrerana mokestis.

Kilmė: : Šaltinis: Loreto, Peru
Rezultatai:
DMT 0,23 %.
NMT 0,06 PROC.
DMT N-oksidas 0,03 %
Bufoteninas 0,004 %
2-MTHBC 0,001%
 
Top