Ar labai didelių kristalų gavimas per metakristalizaciją rodo mažiau gryno produkto požymius?

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Vadovavausi šiuo vadovu: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/.

ir perskaičiau: Paradoksalu, bet nešvarus metas kristalizuojasi geriau nei grynas metas, nes kristalai greitai apauga priemaišų dalelėmis ir sudaro gražius didelius, kietus kristalus.

Pridėjau 3 paveikslėlius. Dvi iš jų yra mūsų pačių darytos mūsų eksperimentinių partijų nuotraukos, kuriose matyti mažesnės aiškesnės skeveldros, kurias kristalizavome naudodami aukščiau pateiktoje nuorodoje nurodytą metodą, o kita nuotrauka yra nuotrauka, kurią paėmiau iš interneto (juoda pirštinė), kaip labai didelių skeveldrų, tokio pat dydžio kaip ranka, pavyzdį.

Jei, remiantis šiomis kristalizavimo instrukcijomis, gaunate skeveldrų, kurios yra tokio dydžio kaip skeveldros paveikslėlyje su juoda pirštine, ar tai reiškia, kad jūsų produktas yra nešvarus? Ar iš nuotraukų lengva nustatyti, kad mūsų partijos yra didesnio grynumo nei šios?
 

Attachments

  • Gag9QHpCZl.jpg
    Gag9QHpCZl.jpg
    123 KB · Views: 39
  • 73A1tmSUYL.jpeg
    73A1tmSUYL.jpeg
    115.4 KB · Views: 31
  • Zyu0gt61EO.png
    Zyu0gt61EO.png
    220.8 KB · Views: 30

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Aš nesu labiausiai patyręs su ledu, bet ta juoda pirštinė man net nepanaši į metamfetaminą (ik jo tiesiog šūdinas ledas, bet jis man primena didelį kvarco gabalą ar kažką panašaus). kai kurios jūsų skeveldros yra didesnės nei kitos, kurias mačiau, bet nieko, dėl ko reikėtų nerimauti. tos, kurios yra pirmoje nuotraukoje, atrodo puikiai! man jos atrodo švarios, bet aš norėčiau gauti antrą nuomonę.

Aš labiau pasitikėčiau šiais nei tikrai mažais skeveldromis ^^;
Ar svarstėte galimybę parduoti forume?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
tai reiškia, kad jie turėjo daug laisvos vietos augti. didelis kristalizacijos indas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Štai jei būtumėte pasigaminęs metamfetamino, tai būtų netiesa, bet jei būtumėte jį kažkur nusipirkęs... taip, tai ne metamfetaminas... eee, turiu omenyje juodos pirštinės nuotrauką, tai ne metamfetaminas
 
Top