Ar tai iš tikrųjų turi prasmę?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Sveiki vaikinai,
manau, kad turiu du klausimus, bet abu jie susiję su ta pačia tema - natrio etilsulfatu.
Gerai, taigi pirmiausia - ar ši sintezė turi prasmę?

Žinau, kad sumaišius sieros rūgštį ir azeotropinį 98 % etanolį gaunama sulfoninė rūgštis, o iš jos iš esmės bazuojama, išgarinama ir pakartotinai išspaudžiama, kad būtų atsikratyta priemaišų.
Apie tai yra daugybė dokumentų ir esu įsitikinęs, kad tai veikia, tačiau turiu tik 85 % sieros rūgšties.
Ar turėsiu atlikti baisų sieros rūgšties distiliavimą, kad tai suveiktų? Vėliau eksperimente naudojamas vanduo, tačiau, kaip suprantu, pirmą kartą maišydami sieros rūgštį ir etanolį gaminate sulfonrūgštį, kuri, manau, yra grįžtamoji rxn, priklausomai nuo vandens kiekio.
Ar bus per daug vandens, kad jį tiesiog naudoti tokį, koks jis yra?

akivaizdu, kad jei pirmoji sintezė iš tikrųjų teisinga - tai paprasčiau ir mažiau pavojinga!

tiesiog maniau, kad pasinaudosiu jūsų visų patirtimi, o ne aklai seksiu kokiu nors pootube vaikinu!

Ačiū, vaikinai!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Klausiate, ar 85 % H²SO⁴ yra per daug vandens? Ne, jame nėra vandens, jei tai jūsų klausimas. Labai konkreti priežastis.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Spėju, kad pirmiausia prašiau žmonių pažiūrėti tą "YouTube" vaizdo įrašą ir pasakyti, ar mokslas pagrįstas, nes man tai atrodo kaip "brokuotas mokslas".
iv tik mačiau, kad tai buvo sėkmingai padaryta (kaip natrio etilsulfato sintezėje) ir patvirtinta dokumentais, sumaišant koncentruotą sieros rūgštį su etanoliu ir po to bazuojant (rūgšties ir bazės RXN), kuri yra apverčiama priklausomai nuo vandens kiekio (manau - turiu tai parašyti savo laboratorijos knygoje ir suskirstyti į tinkamus etapus, kad to nesugadinčiau, o ne nuolat rodyti pootube vaizdo įrašą).
Aš skaitau dokumentus ir patentus, bet pastebėjau, kad išmokstu daug greičiau ir viskas daug geriau įsimena, o kai matau, kaip tai daroma, tiesiog suskamba. Atsiprašau už tiek daug atsakymų - kaip jau minėjau, šiek tiek bijau pradėti nedistiliuoti H2SO4 - nepasitikiu savimi, kai mano mantijoje ar, tiesą sakant, kur nors šalia manęs verda beveik 400 c grynos rūgšties!
Beje, man labai patinka tavo vartotojo vardas!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
O taip pat, paprašiau vaikino, kad jis perteiktų mokslą ir pateiktų lygtį, bet jis dar neatsakė. Kitame (sieros rūgšties) vaizdo įraše, kurį žiūrėjau vakar - kaip sakau, man reikės jį dar kartą pažiūrėti ir užsirašyti, BET jis lygtis nagrinėja ant baltos lentos, įpintos į jo vaizdo įrašus. Tikrai naudingas vaikinas. Aš nustebęs, kad jie neuždraudė savo kanalą iš tikrųjų, bet hey ho
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Taip, manau, kad tai vienas iš mano klausimų - antroji pusė. Man buvo įdomu, ar pirmoji sintezė turi prasmę - refliuksuodamas tokį gryną etanolį, kokį galima gauti su natrio bisulfatu, o tada, manau, jis jį filtravo ir tęsė taip, kaip kitame darbe, į etanolį pridėjęs sieros. Tiesiog nesuprantu, kaip tai galėtų būti prasminga...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Taigi, spėju, ar 85 % sieros rūgštis (nesvarbu, su kuo ji sumaišyta - padėtų, jei pasakytumėte, kodėl tai nebūtų vanduo, ar jis sureaguotų?) bus pakankamai stipri, kad veiktų, norint pagaminti kitam žingsniui reikalingą sulfonrūgštį - spėju, kad turėtų veikti, jei ji sumaišyta su kitais dalykais, tikrai, kai sureaguos, galėsiu rex. Žinau, kad prarasiu išeigą, bet tiesiog nepasitikiu ta pirmąja reakcija, kurią nurodžiau, todėl taip pavadinau temą... Tiesiog norėjau pridurti, kad kaip antrinį klausimą dėl 85 % sieros rūgšties, o ne 95 %... man pasidarė smalsu - pasinaudosiu "Google", kad sužinočiau, kodėl jos negalima sumaišyti su vandeniu - galvojau, kad galėčiau užšaldyti vandenį! Manau, kad tai per stipri rūgštis, kad būtų galima naudoti ką nors panašaus į molinį sietą ar silicio dioksido rutuliukus? Tiesiog nenoriu virti sieros rūgšties, jei galiu naudoti tai, kas jau yra - ji skirta auginti augalams, todėl nemanau, kad ji būtų tokia baisi, kaip kanalizacijos valiklyje, iš kurio žmonės ją distiliuoja. Ši medžiaga yra šiek tiek tiršta ir aiškios spalvos....kaip manote? Taip pat atsakykite, kodėl jo negalima maišyti su vandeniu? Tai gyvybiškai svarbu man pradėti - na, aš manau, kad ne, bet tai pakankamai brangus klaida eiti tiesiai su viskuo! Gerai, kad tai irgi egzoterminis rxn, man jie labiau patinka, nei tai, kad reikia pridėti šilumos.
Manau, kad aš sužinosiu vėliau, nes aš planuoju tai padaryti mažais / tikriausiai mikro masteliu jums, žmonės lol kalba 1g kiekvieno čia. Pažiūrėkime, ar jis eina egzoterminis pradžiai....I buvau galvoju pažiūrėti, ar jis valgo per servetėlių popierių, nes atrodo, kad tai yra testas, kurį jie naudoja "YouTube", kad pamatytų, ar jis yra grynas lol
Žmogau, aš daug daugiau sužinau stebėdamas, kaip kas nors ką nors daro, ir, deja, nė vienas iš jų nepatikrinamas. Todėl kartais kas nors gali manyti, kad kažką daro, kaip, manau, gali būti pirmojoje "You Tube" nuorodoje, kai tai yra tik "brolių mokslas", o ne tikras teisingai parengtas mokslas.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Spėju, kad išbandysiu abiem būdais! Turiu ir įrangos, ir reagentų, tad kodėl gi ne. Vis dėlto ketinu naudoti denatūruotą etanolį - didžiąja dalimi. Turiu šiek tiek XXX etanolio (taip jį vadinu todėl, kad reikia 3 kartus distiliuoti, kad jo būtų 95-98 %, ir džiovinti moliniais seifais).
 
Top