Vaistų falsifikatų vizualinis profilis; benzokainas.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Daug kartų bendraudamas internete ir realiame gyvenime mačiau, kaip klausiama: " ar kas nors atpažįsta šį pjūvį mano vaistuose?" Tiesa, visi žinome, kad patikimos informacijos apie įprastų vaistų falsifikatorių atpažinimą yra gana nedaug ir į daugumą šių klausimų niekada negaunama jokio patikimo atsakymo.
Taigi. čia pradėsiu tai, kas, tikiuosi, gali tapti tendencija - atkreipti dėmesį į grynąsias įprastų falsifikatorių formas. Šį preparatą už gerą kainą įsigijau iš "Amazon", nes man patiko universalumas, kad galiu jo pridėti į bet kokį preparatą, kokio tik noriu.. Supratau, kad čia yra galimybė prisidėti prie kolektyvinių žinių, todėl taip ir padarysiu.
QlCwkbKh65

Benzokainas , reagentų klasės IUPAC pavadinimas ; Ethyl-4-aminobebzoate CAS# 94-09-07
UjNb5Y8Ceo

Neapdorotas, tiesiai iš pakuotės;
EliFXuU3MA
Sumaišytas su 20°C+-H²O. Neatrodė, kad jis labai gerai tirpsta šioje temperatūroje 🌡️
Ynbc2DpK5P

Čia benzokainas buvo kaitinamas vandenyje, kol ištirpo, ir jam buvo leista persikristalizuoti.
VVlRqtgHZC

SmixHJDTLk

6fbzEI1cHo

Norėčiau pabrėžti, kad niekada nekaitinau mišinio iki sauso būvio, todėl reagentų temperatūra niekada neviršijo 100 °C. Gauta geltona spalva tikriausiai nėra lentelė ir diagnostinė. Mano matomos kristalų formos yra: 1, amorfinė Simi kriatalino paviršiaus migla, ir 2,:akivaizdžiai monoklininis aštrus kristalas su gana stambiu stačiakampiu profiliu.
Turėčiau paminėti, kad kaitinant tirpalą išsiskyrė kvapas, kuris buvo neabejotinai toks pat, kokį dauguma žmonių sieja su kokainu. Neryškiai saldus ir kartu aitrus. Niekada nebuvau užuodęs kokaino kvapo, kuriame trūktų šio komponento.
judame toliau , tai kita benzokaino krūva, ištirpinta bevandeniame izopropanolyje. Jis buvo labai gerai tirpus kambario temperatūroje ir išnyko akimirksniu.
8taz2ZXYvB

Qzq1x0KcFC

Toliau turime kristalų iš bevandenio acetono. Keletas vizualiai įdomių formų.
95Tf07ZvDF

WR3yan8Osw

Tikimės, kad šios nuotraukos bus kam nors naudingos identifikuojant benzokainą kaip vaisto klastotę. Čia turiu dar porą kitų tirpiklių, todėl jei jus domina benzokaino kristalai iš etilacetato, chloroformo, formaldehido arba reakcija su markizo reagentu, tiesiog pasakykite žodį ir aš juos pridėsiu. Galbūt juos pridėsiu rytoj, kad būtų galima juos išsaugoti, nes čia jau vėlu arba anksti.
 
Top