narkotikai ir haes judėjimas

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
neseniai galvojau apie narkotikų vartotojų ir judėjimo "sveikata kiekvienam dydžiui" (angl. health at every size, haes) šalininkų paraleles. prisipažinsiu, kad pirmieji man patinka daug labiau nei antrieji. man visada atrodė, kad stori žmonės patys sau tai padarė, ir tai yra jų kaltė. kodėl jie turėtų sau leisti tai, kas kenkia jų sveikatai? juk jie to nežino. tada mane užgriuvo mintis, kad narkotikų vartotojai (įskaitant ir mane) daro lygiai tą patį. kai kurie daug blogiau nei vidutinis plius dydžio žmogus. tiesiog manau, kad juokinga, kokie jie panašūs...

man nepatinka tiek narkotikų vartotojai, kurie šlovina savo vartojimą ir elgiasi taip, lyg tai būtų visiškai sveika, tiek stori žmonės, kurie elgiasi taip, tarsi jų gyvenimo būdas būtų sveikas. galima daryti abu šiuos dalykus, jei pripažįstate ir valdote su tuo susijusią riziką. jei nesirūpinate savo sveikata, tai gerai, bet turite tai pripažinti. negalite visiems kitiems įteigti, kad tai normalu. galbūt daug žmonių taip daro, ir tai taip pat gerai, bet tai nėra tai, dėl ko mes esame sukurti, ir tai yra taip šūdina, kad verčia kitus žmones taip gyventi.

Nenoriu nieko gėdinti ar liepti nustoti vartoti. aš ir toliau vartosiu narkotikus, bet bent jau žinau, kad tai nėra gerai. dauguma forumo žmonių, ačiū Dievui, taip pat tai žino, bet sutikau žmonių, kurie pagrįstai mano, kad tai jiems nekenkia, ir tai mane labai erzina. nemėgstu kvailų žmonių ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Visi turime savo ydų (maistas, narkotikai ir t. t.) ydos yra smagios! Tačiau visi turime nepamiršti, kad jos kainuoja. Pataikavimas bet kam nėra puikus.

Tai sakydamas retkarčiais šiek tiek psichinių narkotikų atostogų daro mano širdžiai gera
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Iš tiesų. Saikingumas yra plonytė linija, kuria reikia eiti. Retai ją praktikuoju ir laisvai prisipažįstu, kad iš neapdairumo darau, ką noriu. Žalos mažinimas ir atsakomybė nueina ilgą kelią. Ne kiekvienas batas tiks, darykite tai, kas jums tinka. Manau, kad kiekvienas, kuris mano, jog turi "ATSAKYMĄ", kaip išspręsti kieno nors asmenines problemas, yra gana tuščias, tačiau kaip sudrausminti nevaldomą vaiką?
Manau, tiesiog būkite geriausi, kokie tik galite būti, kad ir kas tai būtų. Tai jūsų vaidmuo, o jūs turite tik vieną pasirodymą.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas Manau, kad puikiai tai pasakėte. Skirtingi smūgiai skirtingiems žmonėms
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Kai įmanoma, matuoju pinigais. Tie, kurie piktnaudžiauja savo kūnu mokesčių mokėtojų sąskaita, yra PROBLEMATIKA :rolleyes: Gyventi ir tada tegul ir miršta. Anarchokapitalizmas libertarizmas utilitarizmas
 
Top