sausa greitoji pasta

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
kaip džiovinti
Amfetaminai
Greičiau į pastą?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Tiesiog pašalinkite skystį iš greitpuodžio, įdėkite į Petri lėkštelę ir padėkite ten, kur šviečia saulė
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Noriu išdžiovinti 400gr!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Uždėkite ant plokštelės.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pirmiausia išplaukite nešvarumus litru acetono, geriau 2 litrais, tada filtruokite ir filtratą ištirpinkite šiltame vandenyje.
Išmatuokite pH, vertė turėtų būti šiek tiek rūgštinė, jei ne, įlašinkite lašelį druskos rūgšties. Viską, kas neištirpo vandenyje, galima išfiltruoti ir išmesti.
Tada viską 3 kartus nuplauname petroleteriu ir išmetame.
Tuomet įpilame NaOH, kol pH>13. Viršutinė aliejinė fazė yra amfe freebas. Ją atskiriame ir apatinę fazę 3 kartus nuplauname petroleteriu, išpilame ekstraktus ir freebazę kartu, įpilame MgSO4, kol nustoja sukibti, ir dedame į šaldiklį 4 valandoms.
Tada filtruojame MgSO4 ir leidžiame petroleteriui išgaruoti ore, likusią laisvąją bazę išplauname acetonu į ąsotį, paruošiame 1:5 H2SO4:IPA tirpalą ir lašiniu būdu įlašiname į ąsotį, kol pH tampa 6-7.
Išfiltruojame nusėdusį Amfo sulfatą ir leidžiame acetonui išgaruoti. Galite tai pasverti ir susierzinti, kaip jus ir vėl įskaudino, bet kito būdo suvartoti pastos šūdą nėra.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tai gera rekomendacija. Deja, po A/B ekstrakcijos ten bus kofeino. Teko skaityti, kad kofeiną nuo amfo galima atskirti naudojant šalto vandens tirpalą. Šiaip savotiškas užšaldymas. Turėtumėte ištirpinti amfino ir kofeino mišinį vandenyje ir atšaldyti jį iki 2-3 *C. Kofeinas nusėda, o amfo sulfatas lieka vandenyje. Tada galite filtruoti kofeiną ir išgarinti vandenį, kad gautumėte amfą, arba atlikti A/B ekstrakciją su šiuo vandeniu.
P.S. Aš to nebandžiau ir nesu tikras, kad visas kofeinas bus pašalintas. Tikriausiai kofeino pėdsakai liks galutiniame produkte.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Žinau šį maršrutą, geriau naudoti karštą vandenį, bet tik tiek, kiek reikia, kad viskas ištirptų ,tada palikti atvėsti.
Pastebėsite, kaip susidaro ilgi balti pluoštai, o jų vis daugėja, gal tiek, kad liks tik tirščiai, tai visas kofeinas, jį nufiltruokite ir leiskite likusiam vandeniui išgaruoti likutis yra amfetaminas.

Ir nesvarbu, kokį gryninimo metodą naudojau iš eilės, visada TLC analizėje vis tiek pasirodydavo kofeinas, visiškai jo nebeišgausite.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Noriu sauso, kad galėčiau dalytis!
Negaliu to daryti savo namuose!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prieš dalydamiesi turite išvalyti šias atliekas.
Palikite ją atvirą orui, tirpiklis išgaruos savaime, tačiau su 400 g tai užtrunka ilgiau.
Bet geriau ją išvalykite, tegul tai jums pasako.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Aš tai padarysiu
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Taigi, kai aš į vandenį įpilti amfetamino ph turėtų būti slichtly rūgštinis ???? aš esu išsigandęs @ ph 8 -7 aš turiu laikyti šiek tiek amino, kad jį pataisyti, kai aš įpilti per daug. bet šiandien aš turėjau aš gražiai nekeičia popieriaus, kai aš išbandyti ph.(man galvoju, oke tai yra ph7), kai aš išdžiovinti gramą įdėti į stiklinę ir ph vėl buvo pagrindinis vandentiekio vandenyje... bet šiek tiek ranja pridėta ir aš gerti. aš manau, kad man reikia miegoti
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ne amfetamino misterija, o purvina greičio pasta, kurią norime išvalyti. Jei norite pašalinti nešvarumus iš tirpiklio, turėtumėte jį gaminti su pH=3. Grynas amfetamino sulfatas yra neutralus, neturi kvapo, nedegina ir nedirgina nosies, jo skonis šiek tiek kartokas.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ow fuck man aš turiu išmokti skaityti likusią temą, jūs esate visiškai teisus, aš tiesiog praleidau acetoną wasj su šia suma
 
Top